Zásnubní prsteny

Když dojde na žádost o ruku, neměly by u ní chybět svíčky, šampaňské a rudé růže. Nebo romantický západ slunce a deka na pláži. Či šnorchl a barevné rybičky pod mořskou hladinou. Na co se však nesmí zapomenout v žádném případě, tak to je krásně zabalená sametová krabička se zásnubním prstenem, který se vybíral s láskou a nadějí na šťastnou společnou budoucnost. Zásnuby představují významné životní rozhodnutí, kdy plánujete vložit svůj osud do rukou druhého člověka. Takový okamžik by pak měl být navždy připomínán právě speciálním kroužkem, kterým žena dává najevo, že již není k mání. Tradici ve světě zásnubních prstýnků zastupuje obroučka z bílého zlata s jemným diamantem. Pokud však chcete zpečetit svůj vztah něčím výjimečným, zkuste modely z růžového nebo žlutého zlata, kousky s více kameny, popřípadě barevnými diamanty či jasně se třpytícími drahokamy. Fantazii se meze nekladou, důležitý je účel: zvolit prsten, který zůstane na prstu na věky věků.

Zásnubní prsteny s diamanty

Zásnubní prsteny s diamanty

Stálicí mezi zásnubními prsteny zůstávají kroužky z bílého zlata doplněné jediným třpytivým certifikovaným diamantem. Tvoří až 75 % všech prodaných zásnubních prstenů.

Všechny Zásnubní prsteny s diamanty

Zásnubní prsteny s barevnými diamanty

Zásnubní prsteny s barevnými diamanty

Přijdou vám čiré diamanty obyčejné? Pak podlehněte půvabu barevných fancy odrůd, které se ve světě zásnubních prstenů začínají prosazovat. Je libo kombinaci růžového zlata a modrého kamene, nebo snad originální žluté zlato s černým diamantem?

Všechny Zásnubní prsteny s barevnými diamanty

Zásnubní prsteny s drahokamy

Zásnubní prsteny s drahokamy

Drahokamy se jako zdobný prvek zásnubních prstenů teprve prosazují, ale rychle se proměňují ve žhavou novinku. Trend spustil princ William bájným prstenem s modrým safírem. Nechte vylepšit kroužek pro svoji nastávající třeba kamenem v oblíbené barvě.

Všechny Zásnubní prsteny s drahokamy

Platinové zásnubní prsteny

Platinové zásnubní prsteny

Platina svými vlastnostmi odpovídá vztahu, který by měl zásnubní prstýnek z ní zpečetit. Je odolná, věčná a nesmrtelná. Pokud toužíte po kroužku, který v sobě skrývá hlubokou symboliku danou už pouhým materiálem, podívejte se na platinové zásnubní prsteny.

Všechny Platinové zásnubní prsteny

Zásnubní sety

Zásnubní sety

Hledáte dokonalý zásnubní a snubní prstýnek? Přemýšlíte, jestli se k sobě budou hodit? Zkuste se zaměřit na svatební sety, jež tvoří dva kroužky, jež do sebe přesně zapadají a jež dohromady vytvářejí křehké umělecké dílo. Myslete i na drobné detaily v dostatečném předstihu.

Všechny Zásnubní sety

Luxusní zásnubní prsteny

Luxusní zásnubní prsteny

Opulentní zásnubní prsteny zdobené výjimečnými drahokamy a umně broušenými diamanty ohromují neobvyklým designem, který na první pohled zaujme kdekoliv. Pokud je vaše budoucí snoubenka výrazná, extrovertní a extravagantní osobnost, hledejte mezi luxusními zásnubními kroužky.

Všechny Luxusní zásnubní prsteny