Zásnubám předchází vaše důležité životní rozhodnutí, že chcete svůj život spojit s osobou, kterou hluboce milujete. Proto pro ni vybíráte zásnubní prstýnek, který by měl tyto city vyjadřovat. Tradicí ve světě zásnubních prstýnků jsou prsteny z bílého zlata s drobným diamantem. Pokud ale víte, že by vaše drahá polovička ocenila jiný druh prstýnku, určitě se tradice držet nemusíte a popusťte při výběru uzdu své fantazii.

Zásnubní prsteny s diamanty

Stálicí mezi zásnubními prsteny zůstávají kroužky z bílého zlata doplněné jediným třpytivým certifikovaným diamantem. Tvoří až 75 % všech prodaných zásnubních prstenů.

Všechny Zásnubní prsteny s diamanty

Zásnubní prsteny s barevnými diamanty

Přijdou vám čiré diamanty příliš obyčejné? Pak podlehněte neotřelému půvabu barevných fancy odrůd, které se ve světě zásnubních prstenů začínají vehementně prosazovat. Je libo důstojnou kombinaci růžového zlata a modrého kamene, nebo snad prudce originální žluté zlato s černým diamantem?

Všechny Zásnubní prsteny s barevnými diamanty

Zásnubní prsteny s drahokamy

Drahokamy jsou ve světě zásnubních prstenů teprve novinkou, kterou se však inspirují i takové osobnosti jako princ William a vévodkyně Kate.

Všechny Zásnubní prsteny s drahokamy

Platinové zásnubní prsteny

Metalický vzhled platiny evokuje pocity jedinečnosti a elegance, díky čemuž se platina stala osvědčeným módním trendem.

Všechny Platinové zásnubní prsteny

Luxusní zásnubní prsteny

Kromě unikátních drahokamů a diamantů se luxusní zásnubní prsteny pyšní také jedinečným designem, který jen tak někde nenajdete.

Všechny Luxusní zásnubní prsteny