Setkejte se s námi v našem showroomu

Online prostředí nabízí téměř neomezené možnosti a řadu výhod. Šperky si můžete prohlížet ničím nerušeni z pohodlí domova, jak dlouho a kdykoli potřebujete. Nicméně osobní setkání s námi může některým z vás ulehčit rozhodování anebo vás přesvědčit, že spolupráce s námi je velice příjemný zážitek.

Jak si s námi domluvit schůzku

Je to naprosto jednoduché. Stačí jen vyplnit formulář, který najdete dole na konci tohoto textu. Vyberete, o jaký typ šperku máte zájem, a vyplníte informace o tom, v jaký den a v jakém čase byste se s námi rádi setkali. Pak již jen vyplníte kontaktní údaje o vás, abychom se spolu v pořádku spojili a domluvili na schůzce. Ale můžete nás kontaktovat i jiným způsobem, který vám vyhovuje nejvíce. Zde si můžete vybrat z nabídky kontaktů. Můžete nám zavolat, napsat email, oslovit nás na livechatu na našich stránkách anebo nám poslat osobní zprávu na Facebooku či Instagramu - sledujeme vše a odpovídáme opravdu rychle. Vždy je dobré povědět nám, jaký den a jaká hodina by vám vyhovovala nejvíce, jelikož klientů je hodně a my se chceme věnovat každému zvlášť a na 100 %. Nemusíte být přesní jako švýcarské hodinky, rádi na vás počkáme. A pokud nestíháte, stačí se nám ozvat a vymyslíme vám lépe vyhovující termín.

Showroom

Kde se s námi setkáte

Eppi showroom najdete na adrese Nábřežní 90/4 na Praze 5, tedy na Smíchově. Nemůžete nás jen tak přehlédnout, jelikož sídlíme přímo u břehu Vltavy na konci Jiráskova mostu. Naleznete nás v přízemí budovy bývalého Petržílkovského mlýna a s námi sousedí nepřehlédnutelná vodárenská věž, kterou uvidíte z obou stran břehů. Na zvonku stačí zazvonit na Next Generation Luxury s. r. o. a my si vás již vyzvedneme. A jak se k nám nejlépe dostanete? Několik tipů najdete zde.

Showroom

Co se můžete při setkání dozvědět

Záleží na tom, s jakým přáním k nám přicházíte:

  • Zasnubní prsteny s diamanty

    Naše nejčastější návštěvy se týkají tématiky zásnubních prstenů s diamanty. Během setkání vám předvedeme naše modely, pomůžeme změřit velikost prstů a náš expert na diamanty a drahokamy vám mile rád vysvětlí veškeré parametry, které byste měli znát, a poradí, na co je vhodné se při výběru prstenu zaměřit. Naším cílem není prodat nejdražší kousky. Naším cílem je najít pro vás tu nejlepší možnou volbu pro váš rozpočet a s ohledem na všechna vaše přání. Náš expert vám rovněž ukáže vybrané kameny, abyste měli lepší představu a mohli porovnávat, co pro vás bude nejvýhodnější a co se vám bude nejvíce líbit.

  • Další část klientů k nám přichází konzultovat možnost výroby šperků na míru. Tyto spolupráce nás velice baví, jelikož vdechneme život úplně novým výrobkům, které vznikly ve vaší fantazii anebo na základě z inspirace vícero šperků. Pokud máte pořízenou fotografii či vlastní nákres, určitě si je připravte s sebou. Pokud máte zájem o šperk na míru s drahokamy, rádi vám vybrané kameny ukážeme, abyste měli představu o barvách, čistotě anebo samotné kvalitě drahokamů.

  • V poslední době roste u mnohých párů obliba výroby snubních prstenů z platiny. Jsme moc rádi, že se k tomuto materiálu obrací více a více snoubenců, jelikož platina je opravdu kvalitní a věčná, stejně jako by mělo být manželství. Moc rádi s vámi prokonzultujeme výrobu prstenů i možnosti rozmanitého gravírování, které k prstenům poskytujeme zdarma.

  • Líbí se vám v naší nabídce některé šperky, které máme skladem, avšak raději byste jejich krásu viděli či přímo vyzkoušeli naživo? Stačí nás kontaktovat a rádi pro vás připravíme vše, co by mohlo lahodit vašemu oku :))

Můžete za námi přijít ale i s jinými dotazy

Jelikož s našimi klienty komunikujeme velmi rádi a osobní přístup je naše mantra. Ochotně vám poradíme a pomůžeme s čímkoli, co budete potřebovat.

Snažíme se vám pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit. Zveme vás na dobrou kávu, čaj anebo něco ostřejšího. A až budete mít šperků dost, stačí pohledět z našeho okna na Vltavu, ten uklidňující výhled se nikdy neokouká! :)

Těšíme se na vás.
Team Eppi

Showroom

Domluvte si schůzku

Ve formuláři níže nejprve vyberte, o jaký typ šperku máte zájem. Poté vyplňte preferované datum a čas schůzky a své kontaktní údaje. Co nejdříve se vám ozveme a termín setkání vám potvrdíme.

1

Jaké typy šperků byste chtěli vidět?

Vybrat můžete více než jednu možnost
2

Podrobné informace ohledně schůzky

Ještě vás budeme kontaktovat

Naše adresa

Klenotnictví Eppi, Nábřežní 90/4, Smíchov, 150 00 Praha 5, Česká republika