Setkejte se s námi v našem showroomu

Online prostředí nabízí téměř neomezené možnosti a řadu výhod. Šperky si můžete prohlížet ničím nerušeni z pohodlí domova, jak dlouho a kdykoli potřebujete. Nicméně osobní setkání s námi může některým z vás ulehčit rozhodování anebo vás přesvědčit, že spolupráce s námi je velice příjemný zážitek.

Jak si s námi domluvit schůzku

Je to naprosto jednoduché. Stačí jen vyplnit formulář, který najdete dole na konci tohoto textu. Vyberete, o jaký typ šperku máte zájem, a vyplníte informace o tom, v jaký den a v jakém čase byste se s námi rádi setkali. Pak již jen vyplníte kontaktní údaje o vás, abychom se spolu v pořádku spojili a domluvili na schůzce. Ale můžete nás kontaktovat i jiným způsobem, který vám vyhovuje nejvíce. Zde si můžete vybrat z nabídky kontaktů. Můžete nám zavolat, napsat email, oslovit nás na livechatu na našich stránkách anebo nám poslat osobní zprávu na Facebooku či Instagramu - sledujeme vše a odpovídáme opravdu rychle. Vždy je dobré povědět nám, jaký den a jaká hodina by vám vyhovovala nejvíce, jelikož klientů je hodně a my se chceme věnovat každému zvlášť a na 100 %. Nemusíte být přesní jako švýcarské hodinky, rádi na vás počkáme. A pokud nestíháte, stačí se nám ozvat a vymyslíme vám lépe vyhovující termín.

Showroom

Kde se s námi setkáte

Eppi showroom najdete v srdci Prahy 1 na adrese Vodičkova 791/41, tedy v úplném centru. Nemůžete nás jen tak přehlédnout, jelikož sídlíme přímo na rohu Václavského náměstí a Vodičkovy ulice. Naleznete nás v majestátním paláci Ligna, který byl postaven mezi lety 1914-1916 ve stylu pozdně secesního novoklasicimu dle projektu Osvalda Polívky (architekt pražského Obecního domu) a Josefa Sekaře. Dříve v budově sídlila Česká banka. A jak se k nám nejlépe dostanete? Několik tipů najdete zde.

V budově pětipatrového paláce Ligna sídlíme na samém vrcholu, ve velmi prosvětleném prostoru, s výhledem na místo, kde se psala historie sama - tedy na Václavské náměstí. Budete-li mít zájem, rádi se s vámi o tento zajímavý výhled podělíme a po balkoně vás provedeme.

 • Historie Václavského náměstí (dříve nazývaného Koňský trh) sahá až do roku 1348 a tento prostor již od svého vzniku tvoří hranici mezi dolním a horním Novým Městem. Novému názvu náměstí dal život Karel Havlíček Borovský v roce 1848. Václavské náměstí bylo kdysi známé pro své pivovary, ale také hotely a bohatý společenský život, který se tu drží dodnes. Je to zároveň neuralgický bod českých dějin, středisko politického života a místo setkávání lidu, který zde mnohokrát vyjádřil svůj souhlas či nesouhlas se společenským či politickým děním.

  V naší blízkosti se nachází jedno krásné místo za druhým. Se sídlem v paláci Ligna jsme se stali sousedy artového kina Světozor a české cukrárny Ovocný Světozor s vyhlášenou zmrzlinou, poctivými dorty a tradičními chlebíčky. Pokud byste si chtěli po setkání s námi ještě více zpříjemnit den anebo večer, doporučujeme jeden z těchto podniků navštívit. A to není zdaleka vše. Pokud byste chtěli objevit kousek klidu v srdci Prahy a rozjímat u dobré kávy, doporučujeme kavárnu Styl & Interiér, která se nachází pár metrů od nás ve Vodičkově ulici. Budete překvapeni, jakou atmosféru můžete nasbírat ve vnitrobloku na Praze 1. Abychom doplnili výčet zajímavých míst v našem bezprostředním okolí, rádi bychom vás ještě upozornili na fenomén pražské kubistické architektury, kterým je rondokubistický dům se známou českou cukrárnou Myšák, jejíž tradice sahá až do roku 1904. Myšákovy dorty se často vyráběly pro známé tváře kulturního, politického anebo sportovního světa. Pokud chcete ochutnat dotek historie skrze mistrovská díla české cukrárenské tradice, určitě byste dům Myšák neměli minout.

  Pro odpočinek doporučujeme ještě navštívit i kousek zeleně, který je pro centrum Prahy naprosto nevídaný. Máme na mysli Františkánskou zahradu, jejíž historie sahá až do 14. století, kdy se stala součástí výstavby Nového Města Pražského. Věříme, že nebudete litovat.

Showroom

Co se můžete při setkání dozvědět

Záleží na tom, s jakým přáním k nám přicházíte:

 • Zasnubní prsteny s diamanty

  Naše nejčastější návštěvy se týkají tématiky zásnubních prstenů s diamanty. Během setkání vám předvedeme naše modely, pomůžeme změřit velikost prstů a náš expert na diamanty a drahokamy vám mile rád vysvětlí veškeré parametry, které byste měli znát, a poradí, na co je vhodné se při výběru prstenu zaměřit. Naším cílem není prodat nejdražší kousky. Naším cílem je najít pro vás tu nejlepší možnou volbu pro váš rozpočet a s ohledem na všechna vaše přání. Náš expert vám rovněž ukáže vybrané kameny, abyste měli lepší představu a mohli porovnávat, co pro vás bude nejvýhodnější a co se vám bude nejvíce líbit.

 • Další část klientů k nám přichází konzultovat možnost výroby šperků na míru. Tyto spolupráce nás velice baví, jelikož vdechneme život úplně novým výrobkům, které vznikly ve vaší fantazii anebo na základě z inspirace vícero šperků. Pokud máte pořízenou fotografii či vlastní nákres, určitě si je připravte s sebou. Pokud máte zájem o šperk na míru s drahokamy, rádi vám vybrané kameny ukážeme, abyste měli představu o barvách, čistotě anebo samotné kvalitě drahokamů.

 • V poslední době roste u mnohých párů obliba výroby snubních prstenů z platiny. Jsme moc rádi, že se k tomuto materiálu obrací více a více snoubenců, jelikož platina je opravdu kvalitní a věčná, stejně jako by mělo být manželství. Moc rádi s vámi prokonzultujeme výrobu prstenů i možnosti rozmanitého gravírování, které k prstenům poskytujeme zdarma.

 • Líbí se vám v naší nabídce některé šperky, které máme skladem, avšak raději byste jejich krásu viděli či přímo vyzkoušeli naživo? Stačí nás kontaktovat a rádi pro vás připravíme vše, co by mohlo lahodit vašemu oku :))

Můžete za námi přijít ale i s jinými dotazy

S našimi klienty komunikujeme velmi rádi a osobní přístup je naše mantra. Ochotně vám poradíme a pomůžeme s čímkoli, co budete potřebovat.

Snažíme se vám pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit. Zveme vás na dobrou kávu, čaj anebo něco ostřejšího. A až budete mít šperků dost, stačí pohledět z našeho balkonu na Václavské náměstí, které budete mít jako na dlani. Ten pulzující výhled se nikdy neokouká!

Setkání s námi tedy skýtá mnoho lákadel. Pevně věříme, že genius loci z našich prostorů ucítíte hned při svojí první návštěvě Eppi. :)

Těšíme se na vás.
Team Eppi

Showroom

Domluvte si schůzku

Ve formuláři níže nejprve vyberte, o jaký typ šperku máte zájem. Poté vyplňte preferované datum a čas schůzky a své kontaktní údaje. Co nejdříve se vám ozveme a termín setkání vám potvrdíme.

1

Jaké typy šperků byste chtěli vidět?

Vybrat můžete více než jednu možnost
2

Podrobné informace ohledně schůzky

Ještě vás budeme kontaktovat

Naše adresa

Klenotnictví Eppi, Vodičkova 791/41, 110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika