Jednoduché snubní prsteny

V naší nabídce jednoduchých snubních prstenů objevíte působivý mix nadčasovosti a elegance. I když na první pohled můžou obroučky vypadat jednoduše,
o to významněji podtrhují symboliku manželství a vaší společné budoucnosti.

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Komfortní snubní prsteny ze zlata YgynKomfortní snubní prsteny ze zlata Ygyn

   Komfortní snubní prsteny ze zlata Ygyn

  • Ploché snubní prsteny ze zlata IlahPloché snubní prsteny ze zlata Ilah

    Ploché snubní prsteny ze zlata Ilah

   • Půlkulaté snubní prsteny ze zlata EbiePůlkulaté snubní prsteny ze zlata Ebie

     Půlkulaté snubní prsteny ze zlata Ebie

    • Zlaté snubní prsteny s modrým diamantem Zavala

      Zlaté snubní prsteny s modrým diamantem Zavala

     • Zlaté snubní prsteny se zkosenými hranami a netradičním povrchem RoelZlaté snubní prsteny se zkosenými hranami a netradičním povrchem Roel

       Zlaté snubní prsteny se zkosenými hranami a netradičním povrchem Roel

      • Zlaté minimalistické snubní prsteny se zkosenými hranami VardenZlaté minimalistické snubní prsteny se zkosenými hranami Varden

        Zlaté minimalistické snubní prsteny se zkosenými hranami Varden

       • Zlatý snubní prsten se zúženým kroužkem Aeneas

         Zlatý snubní prsten se zúženým kroužkem Aeneas

        • Elegantní snubní prsteny ze zlata ModesteElegantní snubní prsteny ze zlata Modeste

          Elegantní snubní prsteny ze zlata Modeste

         Loading

         V jednoduchosti je krása

         Jednoduchost rozhodně není nuda. Platí to nejen u klasických zlatých snubních prstenů, ale i u celého stylu svatby. Snubní prsten je šperk, který nosíte každý den a proto je jeho univerzálnost velkou výhodou. Jednoduchý zlatý pánský prsten obstojí s grácií i u mužů, kteří prsteny nosí neradi nebo mají obavy, že si na nošení nezvyknou. Naopak pro dámy, které své ruce často zdobí i jinými šperky, je jednoduchý zlatý snubní prsten skvělý ke kombinování.

         Tradice nejoblíbenějšího kovu ve šperkařství

         V dávné historii zlatý kov dokonce určoval postavení rodiny ve společnosti. Rodina, která si mohla dovolit pořídit zlaté snubní prsteny, byla bohatá a hodna obdivu. Dnes už to ale dávno neplatí a klasické zlaté snubní prstýnky jsou vybírány pro jejich univerzální a jednoduchý design. Zlato je důkazem tradice a zároveň je i nejoblíbenějším kovem šperkařů. Díky tomu, že je velmi dobře kujné, se skvěle zpracovává a snadno se do něj gravírují nápisy, symboly nebo data svatby.

         Hřejivá klasika v podobě zlatých snubních prstenů

         Odstíny snubních prstenů v klasickém žlutém zlatě se zase vrací. V minulosti by si bez nich novomanželé nedokázali představit svatbu. Dnes je tak obrovský výběr, že už nedominují, ale v portfoliu svatebčanů je vystřídaly prsteny z jiných odstínů zlatého ušlechtilého kovu nebo snubní prsteny z platiny. A to nepočítáme moderní alternativy jako jsou svatební kroužky ze dřeva, vytetované snubní prsteny a další jiné zajímavé možnosti.

         Žluté zlato na první pohled zahřeje a jak říkali staří Řekové, je spojením vody a slunečních paprsků. Dejte na ně, spojte své životy s prsteny v barvě slunečních paprsků a vaše manželství bude jen zářit.

         Neotřelé snubní prsteny z bílého zlata nebo trendy růžová varianta

         Bílé a růžové zlato v klasickém provedení hladkých svatebních prstenů předehnalo prsteny ze žlutého zlata. Měkký romantický růžový odstín je velmi oblíbená varianta dámského snubního prstenu a chladivé ledově bílé zlato dominuje spíše u snubních prstenů pro muže. Oba odstíny jsou však velmi oblíbené varianty zlaté klasiky. Nemusíte se jí totiž vzdávat a zároveň se odlišíte.

         Ať vám padne jako ulitý

         Z barevné škály zlata už máte jistě vybráno, teď je na řadě tvar. Protože není prsten jako prsten a už vůbec ne ten snubní, vyberte si i ten nejvhodnější tvar vašeho snubního prstenu. Tvar jednoduchého kroužku, který se vám líbí, ale i ten, který vám sedí na prsteníčku nejlépe. Napište nám a vyzkoušejte si je přímo u nás v showroomu v srdci Prahy. Rádi vám uděláme průvodce všemi tvary i povrchy. A pomůžeme vám vybrat ten, který vám i vaší drahé polovičce padne jako ulitý.