Jednoduché snubní prsteny

V naší nabídce jednoduchých snubních prstenů objevíte působivý mix nadčasovosti a elegance. I když na první pohled můžou obroučky vypadat jednoduše,
o to významněji podtrhují symboliku manželství a vaší společné budoucnosti.

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Seřadit
 • Nejprodávanější

 • Půlkulaté snubní prsteny ze zlata EbiePůlkulaté snubní prsteny ze zlata Ebie 19724

   Půlkulaté snubní prsteny ze zlata Ebie

  • Zlatý snubní prsten se zúženým kroužkem Aeneas

    Zlatý snubní prsten se zúženým kroužkem Aeneas

   • Ploché snubní prsteny ze zlata IlahPloché snubní prsteny ze zlata Ilah 61588

     Ploché snubní prsteny ze zlata Ilah

    • Komfortní snubní prsteny z platiny Fede

      Komfortní snubní prsteny z platiny Fede

     • Zlaté minimalistické snubní prsteny se zkosenými hranami VardenZlaté minimalistické snubní prsteny se zkosenými hranami Varden 60670

       Zlaté minimalistické snubní prsteny se zkosenými hranami Varden

      • Komfortní snubní prsteny ze zlata YgynKomfortní snubní prsteny ze zlata Ygyn 51597

        Komfortní snubní prsteny ze zlata Ygyn

       • Elegantní snubní prsteny ze zlata ModesteElegantní snubní prsteny ze zlata Modeste 49670

         Elegantní snubní prsteny ze zlata Modeste

        • Zlaté snubní prsteny se zkosenými hranami a netradičním povrchem RoelZlaté snubní prsteny se zkosenými hranami a netradičním povrchem Roel 60668

          Zlaté snubní prsteny se zkosenými hranami a netradičním povrchem Roel

         • Půlkulaté snubní prsteny z platiny Suela

           Půlkulaté snubní prsteny z platiny Suela

          • Ploché snubní prsteny z platiny Kimy

            Ploché snubní prsteny z platiny Kimy

             V jednoduchosti je krása

             Jednoduchost rozhodně není nuda. Platí to nejen u klasických zlatých snubních prstenů, ale i u celého stylu svatby. Snubní prsten je šperk, který nosíte každý den a proto je jeho univerzálnost velkou výhodou. Jednoduchý zlatý pánský prsten obstojí s grácií i u mužů, kteří prsteny nosí neradi nebo mají obavy, že si na nošení nezvyknou. Naopak pro dámy, které své ruce často zdobí i jinými šperky, je jednoduchý zlatý snubní prsten skvělý ke kombinování.

             Tradice nejoblíbenějšího kovu ve šperkařství

             V dávné historii zlatý kov dokonce určoval postavení rodiny ve společnosti. Rodina, která si mohla dovolit pořídit zlaté snubní prsteny, byla bohatá a hodna obdivu. Dnes už to ale dávno neplatí a klasické zlaté snubní prstýnky jsou vybírány pro jejich univerzální a jednoduchý design. Zlato je důkazem tradice a zároveň je i nejoblíbenějším kovem šperkařů. Díky tomu, že je velmi dobře kujné, se skvěle zpracovává a snadno se do něj gravírují nápisy, symboly nebo data svatby.

             Hřejivá klasika v podobě zlatých snubních prstenů

             Odstíny snubních prstenů v klasickém žlutém zlatě se zase vrací. V minulosti by si bez nich novomanželé nedokázali představit svatbu. Dnes je tak obrovský výběr, že už nedominují, ale v portfoliu svatebčanů je vystřídaly prsteny z jiných odstínů zlatého ušlechtilého kovu nebo snubní prsteny z platiny. A to nepočítáme moderní alternativy jako jsou svatební kroužky ze dřeva, vytetované snubní prsteny a další jiné zajímavé možnosti.

             Žluté zlato na první pohled zahřeje a jak říkali staří Řekové, je spojením vody a slunečních paprsků. Dejte na ně, spojte své životy s prsteny v barvě slunečních paprsků a vaše manželství bude jen zářit.

             Neotřelé snubní prsteny z bílého zlata nebo trendy růžová varianta

             Bílé a růžové zlato v klasickém provedení hladkých svatebních prstenů předehnalo prsteny ze žlutého zlata. Měkký romantický růžový odstín je velmi oblíbená varianta dámského snubního prstenu a chladivé ledově bílé zlato dominuje spíše u snubních prstenů pro muže. Oba odstíny jsou však velmi oblíbené varianty zlaté klasiky. Nemusíte se jí totiž vzdávat a zároveň se odlišíte.

             Ať vám padne jako ulitý

             Z barevné škály zlata už máte jistě vybráno, teď je na řadě tvar. Protože není prsten jako prsten a už vůbec ne ten snubní, vyberte si i ten nejvhodnější tvar vašeho snubního prstenu. Tvar jednoduchého kroužku, který se vám líbí, ale i ten, který vám sedí na prsteníčku nejlépe. Napište nám a vyzkoušejte si je přímo u nás v showroomu v srdci Prahy. Rádi vám uděláme průvodce všemi tvary i povrchy. A pomůžeme vám vybrat ten, který vám i vaší drahé polovičce padne jako ulitý.