Prsteny

Symboly věčnosti, jednoty a celistvosti

Prsteny

Prsten vždy představoval symbol nekonečna, ale věřte, že kroužek z drahého kovu lze vytvarovat i tak, že mu dáte konec i začátek. Už od pravěku se tento šperk vyznačoval výjimečností, neboť byl důkazem společenského postavení nositele. Od té doby uplynulo již drahně let, prstýnky získaly jemnější a propracovanější design, ale něco z původní víry a úcty našich předků si v sobě ponechaly. Snad právě proto nás tak lákají a pečetíme jimi významné okamžiky našich životů, jako jsou zásnuby, sňatky a důležitá výročí. Křehká obroučka se však hodí i jako obyčejný dárek pro radost či pro štěstí. Nebojte se pečlivě prozkoumat naši nabídku, neboť v ní objevíte kousky s barevnými drahokamy, jež potěší milovnice originality a zářivých odstínů. Decentní exempláře s elegantními perlami ocení sebevědomé ženy, které hledají ideální šperk do práce. Vidíte-li v prstenu nejen ozdobu, ale i rozumnou investici, nenechte si ujít kroužky s diamanty. A zvolte i správnou velikost, protože i na ní záleží.

Diamantové prsteny

Diamantové prsteny

Diamanty jsou věčné, jak tvrdila už ikonická Marilyn. Toužíte po klasických čirých kamenech, nebo se vám srdce rozbuší při pohledu na vzácné barevné fancy odrůdy? Nezapomeňte se při volbě prstenu soustředit i na brus, čistotu a karátovou váhu diamantu. GIA či IGI certifikát je samozřejmostí.

Všechny Diamantové prsteny

Prsteny s drahokamy

Prsteny s drahokamy

Prsten s pečlivě vybroušeným drahokamem, který se třpytí sytými a zářivými odstíny, nenechá spát nikomu. Oslnivé kousky se dají volit podle barvy očí či vlasů. Lehce je zkombinujete i s outfity ve svých oblíbených odstínech, které vám sluší nejvíce.

Všechny Prsteny s drahokamy

Perlové prsteny

Perlové prsteny

Poznávací znamení každé pravé dámy – perly. Elegantním a jednoduchým naplněním touhy po tomto přírodním zázraku je prsten. Ideální tvar představuje perla, která vyroste do okrouhlého či oválného designu. Jediná perla či jejich skupina vynikne v pastelových i tmavých odstínech.

Všechny Perlové prsteny

Zlaté prsteny

Zlaté prsteny

Už od nejstarších dob představovalo zlato dokonalý kov na výrobu různých typů prstenů. Perfektně kujný materiál se nabízí v tradičním žlutém, nadčasovém bílém a moderním růžovém provedení, kterému sednou diamanty i drahokamy. Vyberte si počet karátů odpovídající vašim osobním nárokům.

Všechny Zlaté prsteny

Stříbrné prsteny

Stříbrné prsteny

Nesmrtelný metalický bílošedý nádech stříbra baví napříč generacemi. Hodí se ke všem drahým kamenům a dobře se zpracovává do originálních prstýnků. Dostupnost a to, že stříbro nikdy nevyjde z módy, zaručuje, že prsten z tohoto populárního kovu nechybí v žádné šperkovnici.

Všechny Stříbrné prsteny

Platinové prsteny

Platinové prsteny

Luxusní kov králů vyhledávají ti, kdo chtějí obdarovat prstýnkem, který přetrvá navěky. Platina svojí tvrdostí láká k výrobě zásnubních kroužků, jež se snadno stávají rodinným dědictvím. Její neutrální barva prohlubuje brilanci a hloubku drahého kamene i diamantu.

Všechny Platinové prsteny

Eternity prsteny

Eternity prsteny

Objevte nesmrtelnou krásu eternity prstýnků. Kroužek po obvodu zdobený drobnými kameny je volbou, jehož symbolika ho mění v jedinečný šperk – výraz eternity totiž odkazuje k věčnosti. Vyberte si stříbrný, zlatý nebo platinový kroužek v kombinaci se zářivými drahokamy či diamanty.

Všechny Eternity prsteny