Medailonky

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Stříbrný otevírací medailon s diamantem Galya

  Stříbrný otevírací medailon s diamantem Galya

 • Stříbrný srdíčkový medailon s psí tlapkou Vretu

  Stříbrný srdíčkový medailon s psí tlapkou Vretu

 • Srdíčkový otevírací medailon s diamantem DialahSrdíčkový otevírací medailon s diamantem Dialah

  Srdíčkový otevírací medailon s diamantem Dialah

 • Stříbrný medailon s diamantem ukrytým v srdíčku Barra

  Stříbrný medailon s diamantem ukrytým v srdíčku Barra

 • Srdíčkový medailon ze stříbra s diamantem Charise

  Srdíčkový medailon ze stříbra s diamantem Charise

 • Stříbrný přívěsek se svatým Kryštofem pro řidiče a cestovatele Dio

  Stříbrný přívěsek se svatým Kryštofem pro řidiče a cestovatele Dio

 • Stříbrný medailon se stromem života Gifford

  Stříbrný medailon se stromem života Gifford

 • Zlatý medailon ve tvaru srdce s gravírem dle vaší volby Miossa

   Zlatý medailon ve tvaru srdce s gravírem dle vaší volby Miossa

  • Oválný medailon ze zlata s gravírem dle vaší volby Xuyara

    Oválný medailon ze zlata s gravírem dle vaší volby Xuyara

   • Zlatý medailon s gravírem dle vaší volby Zammel

     Zlatý medailon s gravírem dle vaší volby Zammel

    Loading

    Medailonek - šperk s tajemstvím

    Z dob, kdy naše prababičky měly své první lásky se dochovává oblíbenost tohoto speciálního šperku, který zdobil a zároveň uvnitř sebe ukrýval nositelčino tajemství. Dědil se po generace a jeho existence se stala nesmrtelnou. Náhrdelníky s medailonky jsou v současnosti stále populární a hrdě odolávají i velké konkurenci futuristických a minimalistických přívěsků. Každý nese jiný příběh a v tom je ukrytá jejich jedinečnost.

    Schovejte malý vzkaz do otevíracího medailonku

    Velkou výhodou tohoto magického šperku je, že si do něj můžete schovat prakticky cokoliv, pokud to velikost dovolí. Nejběžnější jsou medailonky na fotku, ale i do nich můžete vložit třeba malý čtyřlístek pro štěstí nebo pramínek vlasů. Pokud budete chtít medailonek na krk ještě něčím ozvláštnit, vyberte typ s hladkou přední nebo zadní stranou a nechte zde vygravírovat text podle vašich představ.

    Vyznání ukryté ve stříbrném nebo zlatém medailonku

    Skvělým dárkem pro zamilované je zlatý otevírací medailonek ve tvaru srdce s vsazeným jemným diamantem na přední straně. Nechte dovnitř či na zadní stranu vygravírovat datum vašeho seznámení. Nejedna zamilovaná duše bude dojatá a takovýto náhrdelník pro ni bude vzácnější než kterýkoliv jiný šperk v její šperkovnici. Oválný nebo kruhový medailon je naopak pro fotku vhodnější díky jeho větší ploše. Vybírat můžete ze všech zlatých odstínů nebo stříbrných variant.

    Dárek nejen pro zamilované

    Náhrdelníky s přívěskem medailonku ocení nejen zamilovaní, ale oblíbily si ho také maminky a babičky. Ženy, které budou v našich životech vždy na prvních místech. Babičky i maminky medailonky milují právě díky možnosti ukrýt do jeho nitra svou oblíbenou fotku. Kdykoliv jej mohou otevřít a připomenout si tak své děti či vnoučata, kteří zrovna nejsou s nimi..

    Talismany pro milovníky cestování či psích miláčků

    Speciální medailonky ztvárnili naši zlatníci také jako talismany pro štěstí. Potěšte svou kamarádku, vášnivou cestovatelku, medailonkem se svatým Kryštofem. Patron všech řidičů a cestovatelů bude dbát na hladké průběhy cest a šťastné návraty domů své nositelky. V našem portfoliu objevíte také třeba medailonek se stromem života nebo srdcový s otiskem tlapky pro milovnice psích kamarádů.

    Ať už vyberete medailon na fotku či talisman pro štěstí s precizní rytinou, tímto náhrdelníkem nezklamete. Věnujete sobě či své blízké osobě něco osobního, hlubšího, než jen stříbrný náhrdelník s přívěskem. Každý medailon s sebou nese příběh, který mu vnuknete vy sami.