Klasické zlaté snubní prsteny

Loading

V jednoduchosti je krása

Jednoduchost rozhodně není nuda. Platí to nejen u klasických zlatých snubních prstenů, ale i u celého stylu svatby. Snubní prsten je šperk, který nosíte každý den a proto je jeho univerzálnost velkou výhodou. Jednoduchý zlatý pánský prsten obstojí s grácií i u mužů, kteří prsteny nosí neradi nebo mají obavy, že si na nošení nezvyknou. Naopak pro dámy, které své ruce často zdobí i jinými šperky, je jednoduchý zlatý snubní prsten skvělý ke kombinování.

Tradice nejoblíbenějšího kovu ve šperkařství

V dávné historii zlatý kov dokonce určoval postavení rodiny ve společnosti. Rodina, která si mohla dovolit pořídit zlaté snubní prsteny, byla bohatá a hodna obdivu. Dnes už to ale dávno neplatí a klasické zlaté snubní prstýnky jsou vybírány pro jejich univerzální a jednoduchý design. Zlato je důkazem tradice a zároveň je i nejoblíbenějším kovem šperkařů. Díky tomu, že je velmi dobře kujné, se skvěle zpracovává a snadno se do něj gravírují nápisy, symboly nebo data svatby.

Hřejivá klasika v podobě zlatých snubních prstenů

Odstíny snubních prstenů v klasickém žlutém zlatě se zase vrací. V minulosti by si bez nich novomanželé nedokázali představit svatbu. Dnes je tak obrovský výběr, že už nedominují, ale v portfoliu svatebčanů je vystřídaly prsteny z jiných odstínů zlatého ušlechtilého kovu nebo z platiny. A to nepočítáme moderní alternativy jako jsou svatební kroužky ze dřeva, vytetované snubní prsteny a další jiné zajímavé možnosti.

Žluté zlato na první pohled zahřeje a jak říkali staří Řekové, je spojením vody a slunečních paprsků. Dejte na ně, spojte své životy s prsteny v barvě slunečních paprsků a vaše manželství bude jen zářit.

Neotřelé snubní prsteny z bílého zlata nebo trendy růžová varianta

Bílé a růžové zlato v klasickém provedení hladkých svatebních prstenů předehnalo prsteny ze žlutého zlata. Měkký romantický růžový odstín je velmi oblíbená varianta dámského snubního prstenu a chladivé ledově bílé zlato dominuje spíše u snubních prstenů pro muže. Oba odstíny jsou však velmi oblíbené varianty zlaté klasiky. Nemusíte se jí totiž vzdávat a zároveň se odlišíte.

Ať vám padne jako ulitý

Z barevné škály zlata už máte jistě vybráno, teď je na řadě tvar. Protože není prsten jako prsten a už vůbec ne ten snubní, vyberte si i ten nejvhodnější tvar vašeho snubního prstenu. Tvar jednoduchého kroužku, který se vám líbí, ale i ten, který vám sedí na prsteníčku nejlépe. Napište nám a vyzkoušejte si je přímo u nás v showroomu v srdci Prahy. Rádi vám uděláme průvodce všemi tvary i povrchy. A pomůžeme vám vybrat ten, který vám i vaší drahé polovičce padne jako ulitý.