Jedinečná akce: 15% sleva na naše šperky

Víme, jak máte rádi naše slevy. A my máme rádi vás. Proto jsme pro vás připravili něco, co tu ještě nebylo. Ne 5%, ne 10%, ale dokonce 15% slevu na naše šperky!

Na jaké šperky se sleva vztahuje?

Slevu můžete využít na libovolný produkt, který je zařazený v kategorii šperky. Najdete tam náušnice, přívěsky a náhrdelníky, náramky, prsteny i manžetové knoflíčky. Šperky stříbrné, zlaté, nebo platinové, s diamanty nebo drahokamy, vybírat můžete podle libosti. Slevu je dokonce možné využít i na už zlevněné produkty.

Sleva se nevztahuje pouze na snubní prsteny, zásnubní prsteny s certifikovanými diamanty a investiční diamanty. Slevu také nelze uplatnit na šperky vyrobené na míru a na všechny objednávky, které už byly zadané a zpracovávají se.

Pokud jste u nás zatím nenakupovali, tak vězte, že všechny šperky vám dárkově zabalíme a poštovné je u nás stále a jako vždy zdarma bez ohledu na hodnotu objednávky.

Jak slevu uplatnit?

Slevu získáte zadáním speciálního slevového kódu MEGA15. Nejprve vložte zboží do nákupního košíku a vyberte, jak bude vypadat vaše balení. V dalším kroku vložíte kód po kliknutí na tlačítko “Uplatnit slevové kódy nebo výherní kód” do políčka “Uplatnit slevový kód”.

POZOR! Slevový kód platí pouze do 30. září. Neváhejte a prozkoumejte naši nabídku!

P.S. Pssst, prozradíme vám malé tajemství – před Vánocemi už se podobná nabídka opakovat nebude. Pokud u nás chcete pořídit vánoční dárky, na nic nečekejte a vyberte je už nyní s malým předstihem. Ušetříte nejen peníze, ale i své nervy, a v prosinci už si jen budete užívat pohodu a nasávat příjemnou předvánoční atmosféru.

Jít nakupovat