Náušnice

Základ šperkovnice každé ženy

Náušnice

Náušnice se řadí mezi velice oblíbené šperky, které podle archeologických nálezů dámy zdobily už v pravěku a ve starověkých kulturách. Ozdoby do uší si následně prošly jednotlivými obdobími slávy a uznání, kdy lidé věřili, že odhání zlé duchy, ale také obdobími zatracení, kdy byly považovány za znak marnivosti. Dnes se nacházíme v časech, které náušnicím přejí, takže se jejich nákupu bát nemusíte. V našem klenotnictví si vybere každá žena, neboť nabízíme nepřeberné množství designů, mezi nimiž zajisté objevíte to pravé ořechové. Ženy, jež hledají perfektní doplněk do práce, se porozhlédnou mezi exempláři, jež oslňují křehkými perlami. Dámy, pro něž je elegance a dokonalý outfit alfou a omegou jejich života, sáhnou po kouscích třpytících se diamanty. Dívky, z nichž energie přímo prýští a jež fascinují věci mezi nebem a zemí, neodolají náušnicím s barevnými drahokamy. Toužíte-li po jednoduchém šperku ke každé příležitosti, rozhodně si nenechte ujít nabídku náušnic.

Diamantové náušnice

Diamantové náušnice

Nejen decentní dámy podlehnou lehkosti a vytříbenému vzhledu diamantových náušnic. Je na vás, jestli sáhnete po jediném dechberoucím kamínku, nebo se necháte okouzlit zdobenými kroužky. Nezapomeňte, že diamanty nejsou pouze čiré, ale i černé nebo barevné.

Všechny Diamantové náušnice

Náušnice s drahokamy

Náušnice s drahokamy

Věříte na osud a na léčivé účinky drahých kamenů? Podívejte se blíže, co v náušnicích dokáže pableskující opál, sytě rudý rubín, královský safír nebo nenudící topaz. Projasněte své dny barvami duhy podle znamení zvěrokruhu nebo měsíce narození.

Všechny Náušnice s drahokamy

Perlové náušnice

Perlové náušnice

Něha a půvab perel nenechá chladným srdce žádné mladé dívky ani zralé ženy. Oválné, kulaté i hruškově rostlé kousky v měkkých odstínech bílé, smetanové, nazlátlé nebo šedé zasazené do kvalitního kovu rozjasní každý odstín pleti. Chcete-li být za dámu, sáhněte po perlových náušnicích.

Všechny Perlové náušnice

Zlaté náušnice

Zlaté náušnice

Zlato kdysi představovalo záruku nesmrtelnosti. Dnes nás oslovuje spíše svými hypoalergenními vlastnostmi. Jste-li citlivější, zlaté náušnice znamenají trefu do černého. Řadí se mezi unikátní dárky k významným příležitostem, osobitost jim snadno dodáte zvoleným kamenem či designem.

Všechny Zlaté náušnice

Stříbrné náušnice

Stříbrné náušnice

Stylový dárek, který neurazí, ale nadchne: tak to jsou stříbrné náušnice. Dělejte jimi radost sobě i svým blízkým a hledejte krásné kousky s fascinujícími drahokamy či sladkými hebkými perlami. Chladivá barva stříbra zjemní rysy tváře.

Všechny Stříbrné náušnice

Platinové náušnice

Platinové náušnice

Nadčasové náušnice z přirozeně lesklé a téměř ryzí ušlechtilé platiny perfektně podtrhnou elegantní i slavností outfit. Jsou ideální volbou pro všechny, kdo vidí smysl v pořízení kvalitního, ač dražšího šperku. Spolehněte se, že platinové náušnice bezkonkurečně ladí s čirými diamanty.

Všechny Platinové náušnice

Dětské náušnice

Dětské náušnice

Necháváte propíchnout ušní lalůčky své malé princezně a hledáte vhodné náušnice? V naší kategorii objevíte půvabné a hravé kousky z ušlechtilého a hypoalergenního materiálu, který vkusně doplňují drahé kameny. Bezpečné zapínání je samozřejmostí.

Všechny Dětské náušnice