Náušnice si prošly jednotlivými obdobími slávy a uznání, kdy lidé věřili, že odhání zlé duchy, ale také obdobími zatracení, kdy byly považovány za znak marnivosti. Dnes se nacházíme v období, které náušnicím přeje, takže se jejich nákupu bát nemusíte. Dámy energicky založené volí například barevné náušnice s drahokamy, zatímco dámy zakládající si na eleganci zvolí spíše náušnice diamantové. Slečny s romantickou duší pro změnu nepohrdnou perlovými náušnicemi.

Diamantové náušnice

Diamantové náušnice jsou ideálním doplňkem pro všechny slavnostní příležitosti. Pokud hledáte opravdu speciální dárek, jsou tou správnou volbou.

Všechny Diamantové náušnice

Náušnice s drahokamy

Starověké národy věřily, že drahokamy mají léčivé účinky - například ametyst podporuje intuici a rubín dokáže zvýšit sebevědomí.

Všechny Náušnice s drahokamy

Perlové náušnice

Zatímco většině drahokamů kontakt s pokožkou škodí, u perel je tomu naopak, protože přírodní oleje jí pomáhají vytvářet ochrannou vrstvu.

Všechny Perlové náušnice

Zlaté náušnice

Romantické dámy uchvátí růžové zlato, které doslova dýchá puncem dob dávno minulých a získává stále výraznější místo ve světě módy.

Všechny Zlaté náušnice

Stříbrné náušnice

Ve stříbrných náušnicích nádherně vyniknou barevné drahokamy, ale i jemné perly nebo třpytivé diamanty.

Všechny Stříbrné náušnice

Platinové náušnice

Oblíbené náušnice umně kombinují odolnost a stálost platiny s půvabem diamantů a drahokamů. Jsou ideální volbou, pokud hledáte opravdu kvalitní šperk.

Všechny Platinové náušnice