Vánoční 
dárky

Potěšte své blízké šperkem

Tipy na vánoční dárky

Prozkoumejte naše kategorie, kde vám nabízíme zajímavé nápady nejen pro partnerky, matky a babičky, ale i kamarádky či kolegyně a dokonce i pro pány. Do každé speciální nabídky jsme pro vás pečlivě vybrali ty nejlepší kousky. Říkáte si, proč darovat zrovna šperk? Protože kvalitní klenot z ušlechtilého kovu potěší jak o svátečním večeru, tak o všedních i významných dnech. Podle vaší volby máte možnost věnovat šperk s drahými kameny plný skrytých významů, moderní ozdobu či památku, jež se třeba promění v rodinné dědictví. Máte-li rádi osobní dárky, skvělou volbou a naším tajným tipem jsou personalizované šperky, do kterých můžete nechat vyrýt monogramy nebo jiný speciální vzkaz pro obdarovaného.

Myslíme na všechno! Šperk vám doručíme krásně zabalený do vánočního balicího papíru a balíček doplníme o vánoční přáníčko, do kterého vaší milované osobě můžete napsat osobní věnování. Prozkoumejte naši nabídku a nechte se inspirovat.

Zadejte kód XMAS2017 a nakupte s 10% slevou. Platí do 3.12.2017

Vánoční dárky pro partnerku

Vánoční dárky pro partnerku


Potěšte svou milovanou manželku či přítelkyni šperkem ve tvaru srdce, který vše poví za vás. Našimi favority jsou něžné morganity, vášnivé rubíny nebo rudé granáty.

Všechny Vánoční dárky pro partnerku

Vánoční dárky pro maminku a babičku

Vánoční dárky pro maminku a babičku


Žluté zlato v kombinaci s tajuplnými zelenými smaragdy nebo majestátními safíry, elegantní a nadčasové perly nebo medailonek jsou skvělou volbou pro maminku a babičku.

Všechny Vánoční dárky pro maminku a babičku

Drobné vánoční dárky pro ženy i dívky

Drobné vánoční dárky pro ženy i dívky


Přemýšlíte, čím obdarovat dceru, sestru nebo kamarádku? Doporučujeme stříbrné náušnice či přívěsky s barevnými drahokamy nebo trendy zlaté minimalistické šperky.

Všechny Drobné vánoční dárky pro ženy i dívky

Vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky pro muže


Manžetové knoflíčky s monogramem či zdobené diamanty nebo elegantní spona na kravatu s osobním vzkazem udělají radost každému džentlmenovi bez ohledu na věk.

Všechny Vánoční dárky pro muže

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy


Chcete svým blízkým věnovat šperk, ale nejste si jistí, jaký by byl přesně podle jejich vkusu a potěšil by je nejvíce? Věnujte jim dárkový poukaz a výběr nechte na nich.

Všechny Dárkové poukazy