Snubní
prsteny

Symbol vašeho věčného spojení

Snubní prsteny

Vstup do manželství se rovná novému začátku. Vždyť před oddávajícím si snoubenci přísahají věčnou lásku v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci. Svůj slib pečetí symbolem nekonečna, jedinosti a bezmezné oddanosti: snubnímí prsteny. Od 2. poloviny 20. století to nejsou pouze muži, kdo svatební obroučku navlékají na ženin prst, ale i dámy si kroužkují svého vyvoleného. Svatba představuje výjimečný moment ve vašich životech, proto by měl být snubní prstýnek unikátní a měl by vypovídat o povaze vašeho vztahu a partnerství. Obroučky by se tedy měly vzájemně doplňovat, ať už budou diamantové, drahokamové nebo se bude jednat o čistě kovové kroužky ze zlata nebo platiny. Jedinečnost jim můžete dodat vyrytím data sňatku a jmen. Snubní prstýnky se stanou neokázalou součástí vašich dní, volte je tedy pečlivě. Trpělivě jako pár prozkoumejte naši nabídku a porovnejte svoje nároky a požadavky na tento šperk. Vyzkoušejte si umění kompromisu a objevte ideální obroučky, jež vás budou životem provázet.

Klasické zlaté snubní prsteny

Klasické zlaté snubní prsteny

Hledáte něco decentního, jemného, jednoduchého, minimalistického a na každodenní nošení? Nepřehlédněte klasické snubní prsteny – hladké a nezdobené obroučky ze žlutého, bílého či růžového zlata.

Všechny Klasické zlaté snubní prsteny

Zlaté snubní prsteny s diamanty

Zlaté snubní prsteny s diamanty

Snubní prsteny ze zlata jsou klasikou a tento materiál – ve žlutém, bílém nebo růžovém provedení – hraje mezi snoubenci prim. Pokud se vám však zdají jednoduché zlaté kroužky příliš obyčejné, zvolte variantu zdobenou drobnými diamanty.

Všechny Zlaté snubní prsteny s diamanty

Eternity snubní prsteny

Eternity snubní prsteny

Eternity znamená věčný. A právě proto se eternity prsteny staly symbolem věčné lásky. Unikátní dvojice prstenů, která se skládá z hladkého kroužku pro muže a diamantové eternity obroučky pro dámu, je dokonalým kompromisem při vstupu do společného života.

Všechny Eternity snubní prsteny

Atypické snubní prsteny

Atypické snubní prsteny

Toužíte po originálních špercích? Prohlédněte si naši nabídku atypických snubních prstenů, které vás překvapí netradiční povrchovou úpravou, asymetrií či motivy, které jen tak někdo nemá. Podtrhněte jedinečnost vašeho vztahu a vsaďte na nápaditý design.

Všechny Atypické snubní prsteny

Snubní prsteny z kombinovaného zlata

Snubní prsteny z kombinovaného zlata

Barva zlata bývá při výběru snubních kroužků jedním z rozhodujících faktorů. Nemůžete se rozhodnout pro ten pravý odstín? Prohlédněte si modely z kombinovaného zlata. Spojení více barev je zajímavou volbou, která podtrhne vaše jedinečné pouto.

Všechny Snubní prsteny z kombinovaného zlata

Snubní prsteny ve vintage stylu

Snubní prsteny ve vintage stylu

Nápadité tvary, zdobené linie a třpyt diamantů. To jsou snubní prsteny ve vintage stylu, které si podmaní srdce nejedné nevěsty. A protože víme, že pánové dávají přednost spíše jednoduchosti, zdobený kroužek nejčastěji doplňuje hladká obroučka.

Všechny Snubní prsteny ve vintage stylu

Platinové snubní prsteny

Platinové snubní prsteny

Předpokládá se, že snubní prsteny budete nosit až do konce života. Vhodným materiálem pro jejich výrobu se proto stává platina, jež vyniká barevnou stálostí, odolností a téměř nulovým obsahem příměsí. Věřte, že ryzí kov spojuje ryzí srdce pevným a nezlomným poutem.

Všechny Platinové snubní prsteny