Snubní prsteny

Vstup do manželství se rovná novému začátku. Vždyť před oddávajícím si snoubenci přísahají věčnou lásku v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci. Svůj slib pečetí symbolem nekonečna, jedinosti a bezmezné oddanosti: snubnímí prsteny. Od 2. poloviny 20. století to nejsou pouze muži, kdo svatební obroučku navlékají na ženin prst, ale i dámy si kroužkují svého vyvoleného. Svatba představuje výjimečný moment ve vašich životech, proto by měl být snubní prstýnek unikátní a měl by vypovídat o povaze vašeho vztahu a partnerství. Obroučky by se tedy měly vzájemně doplňovat, ať už budou diamantové, drahokamové nebo se bude jednat o čistě kovové kroužky ze zlata nebo platiny. Jedinečnost jim můžete dodat vyrytím data sňatku a jmen. Snubní prstýnky se stanou neokázalou součástí vašich dní, volte je tedy pečlivě. Trpělivě jako pár prozkoumejte naši nabídku a porovnejte svoje nároky a požadavky na tento šperk. Vyzkoušejte si umění kompromisu a objevte ideální obroučky, jež vás budou životem provázet.

Klasické zlaté snubní prsteny

Klasické zlaté snubní prsteny

Hledáte něco decentního, jemného, jednoduchého, minimalistického a na každodenní nošení? Nepřehlédněte klasické snubní prsteny – hladké a nezdobené obroučky ze žlutého, bílého či růžového zlata.

Všechny Klasické zlaté snubní prsteny

Zlaté snubní prsteny s diamanty

Zlaté snubní prsteny s diamanty

Snubní prsteny ze zlata jsou klasikou a tento materiál – ve žlutém, bílém nebo růžovém provedení – hraje mezi snoubenci prim. Pokud se vám však zdají jednoduché zlaté kroužky příliš obyčejné, zvolte variantu zdobenou drobnými diamanty.

Všechny Zlaté snubní prsteny s diamanty

Platinové snubní prsteny

Platinové snubní prsteny

Předpokládá se, že snubní prsteny budete nosit až do konce života. Vhodným materiálem pro jejich výrobu se proto stává platina, jež vyniká barevnou stálostí, odolností a téměř nulovým obsahem příměsí. Věřte, že ryzí kov spojuje ryzí srdce pevným a nezlomným poutem.

Všechny Platinové snubní prsteny

Eternity prsteny

Eternity prsteny

Slovník vám řekne, že eternity znamená věčný. A právě proto se eternity prsteny staly symbolem věčné lásky. Řada párů se při výběru snubních prstenů rozhodne pro tyto unikátní kroužky, jež po obvodu zdobí blyštivé diamanty či zářivé drahokamy. Vyznejte si svůj nesmrtelný cit eternity prstýnkem.

Všechny Eternity prsteny