Snubní prsteny

Se svou drahou polovičkou jste urazili dlouhý kus cesty životem, až nakonec stanete před oltářem, kde si řeknete své ano. Jedná se o výjimečný moment ve vašich životech, proto by měl být snubní prstýnek jedinečný a měl by vypovídat o povaze vašeho vztahu a partnerství. Prstýnky by se tedy měly vzájemně doplňovat, ať už budou diamantové, drahokamové nebo se bude jednat o čistě kovové kroužky.

Klasické zlaté snubní prsteny

Hledáte něco decentního, jemného, jednoduchého, minimalistického a na každodenní nošení? Nepřehlédněte klasické snubní prsteny – hladké a nezdobené obroučky ze žlutého, bílého či růžového zlata.

Všechny Klasické zlaté snubní prsteny

Zlaté snubní prsteny s diamanty

Snubní prsteny ze zlata jsou klasikou a tento materiál – ve žlutém, bílém nebo růžovém provedení – hraje mezi snoubenci prim. Pokud se vám však zdají jednoduché zlaté kroužky příliš obyčejné, zvolte variantu zdobenou drobnými diamanty.

Všechny Zlaté snubní prsteny s diamanty

Platinové snubní prsteny

Předpokládá se, že snubní prsteny budete nosit až do konce života. Vhodným materiálem pro jejich výrobu se proto stává platina, jež vyniká barevnou stálostí, odolností a téměř nulovým obsahem příměsí. Věřte, že ryzí kov spojuje ryzí srdce pevným a nezlomným poutem.

Všechny Platinové snubní prsteny

Eternity prsteny

Slovník vám řekne, že eternity znamená věčný. A právě proto se eternity prsteny staly symbolem věčné lásky. Řada párů se při výběru snubních prstenů rozhodne pro tyto unikátní kroužky, jež po obvodu zdobí blyštivé diamanty či zářivé drahokamy. Vyznejte si svůj nesmrtelný cit eternity prstýnkem.

Všechny Eternity prsteny

Svatební sety

Hledáte dokonalý zásnubní a snubní prstýnek? Přemýšlíte, jestli se k sobě budou hodit? Zkuste se zaměřit na svatební sety, jež tvoří dva kroužky, jež do sebe přesně zapadají a jež dohromady vytvářejí křehké umělecké dílo. Myslete i na drobné detaily v dostatečném předstihu.

Všechny Svatební sety