Snubní prsteny

Naše nadčasová kolekce snubních prstenů vás provede všemi úskalími jejich výběru. Představujeme vám tradiční, originální i neobyčejné modely.
Vydejte se s námi na společnou cestu životem.

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Komfortní karbonové snubní prsteny Versiss

   Komfortní karbonové snubní prsteny Versiss

  • Zlaté snubní prsteny se vzorem Becy

    Zlaté snubní prsteny se vzorem Becy

   • Tepané a škrábané zlaté snubní prsteny s gravírem srdce AbaleTepané a škrábané zlaté snubní prsteny s gravírem srdce Abale

     Tepané a škrábané zlaté snubní prsteny s gravírem srdce Abale

    • Zlaté minimalistické snubní prsteny AlaysZlaté minimalistické snubní prsteny Alays

      Zlaté minimalistické snubní prsteny Alays

     • Snubní prsteny z vícebarevného zlata PateSnubní prsteny z vícebarevného zlata Pate

       Snubní prsteny z vícebarevného zlata Pate

      • Nepravidelné zlaté snubní prsteny s lesklým povrchem ParnellNepravidelné zlaté snubní prsteny s lesklým povrchem Parnell

        Nepravidelné zlaté snubní prsteny s lesklým povrchem Parnell

       • Zlaté snubní prsteny s nerovným povrchem Zoenna

         Zlaté snubní prsteny s nerovným povrchem Zoenna

        • Zlaté snubní prsteny s černou opálovou výplní Alba

          Zlaté snubní prsteny s černou opálovou výplní Alba

         • Snubní prsteny ze zlata s gravírem zeměkoule a diamantem Zeoni

           Snubní prsteny ze zlata s gravírem zeměkoule a diamantem Zeoni

          • Elegantní snubní prsteny ze zlata ModesteElegantní snubní prsteny ze zlata Modeste

            Elegantní snubní prsteny ze zlata Modeste

           • Zlatý eternity prsten s diamanty a pánský plochý prsten MarveilleZlatý eternity prsten s diamanty a pánský plochý prsten Marveille

             Zlatý eternity prsten s diamanty a pánský plochý prsten Marveille

            • Platinové vintage snubní prsteny Marilie

              Platinové vintage snubní prsteny Marilie

             Loading

             Snubní prsteny, kterými zpečetíte svou lásku

             Vstup do manželství se rovná novému začátku. Vyberte ty správné snubní prsteny, kterými zpečetíte svou lásku a které vás budou provázet na společné cestě životem. Svatba představuje výjimečný moment ve vašich životech, proto by měl být snubní prstýnek unikátní a měl by vypovídat o povaze vašeho vztahu a partnerství. Obroučky by se tedy měly vzájemně doplňovat, ať už budou diamantové, drahokamové nebo se bude jednat o jednoduché snubní prsteny ze zlata nebo platiny. Jedinečnost jim můžete dodat vyrytím data sňatku a jmen.

             Jaké máme styly snubních prstenů?

             Svatební prstýnky budou neodmyslitelnou součástí vašich dní, proto je volte pečlivě. Vyzkoušejte si umění kompromisu a objevte ideální prsteny, které vás budou provázet životem. Pokud je mužská část vašeho páru konzervativní a snese pouze hladký kovový kroužek, zaměřte se na eternity snubní prsteny, které přesně takový nabízí. Dámský model se naopak třpytí v záplavě diamantů osazených po celém obvodu prstýnku. Pro páry, které nepotřebují nic ozdobného a vyznávají jednoduchost máme minimalistické snubní prsteny. Milovníky historie zase očaruje krása vintage snubních prstenů.

             Do detailu propracovaný set zásnubního a snubního prstenu

             Některé nevěsty se nechají rády překvapit, jiné preferují praktickou stránku věci. Pro ně máme řešení v podobě svatebního setu, který obsahuje dokonale ladící zásnubní a snubní prsten. Odpadá tak starost s hledáním svatebního prstýnku, co by ladil s tím, který dostala vaše vyvolená během zásnub.

             Materiály, které vydrží navěky. Stejně jako vaše láska.

             Co se týče materiálů, nejoblíbenější je určitě zlato. Nejen, že si můžete vybrat tradiční zlaté snubní prsteny z bílého, žlutého nebo růžového zlata. V Eppi nabízíme taky originální snubní prsteny z kombinovaného zlata. Záleží jen na vás, jestli zvolíte kombinaci bílého a žlutého, bílého a růžového odstínu nebo si troufnete na spojení všech tří. A pokud hledáte materiál, který je maximálně odolný vůči poškrábání, sáhněte po platinových snubních prstenech. Jejich vysoce lesklý, stříbrošedý odstín se vám nikdy neokouká.

             Nejnovější trend: svatební prsteny z karbonu

             Žhavou novinkou na poli svatebních šperků jsou pak karbonové snubní prsteny. Nejen, že patří k těm levnějším, ale potěší i svým designem, který ocení zejména milovníci černé barvy. Díky možnosti kombinace karbonu se zlatem a diamanty pak vzniknou neotřelé svatební prsteny hodné třetího tisíciletí.

             Snubní prsteny pro všechny bez rozdílu

             Je váš svatební rozpočet omezený? To zcela chápeme. V kategorii levné snubní prsteny vás potěší modely, které jsou cenově dostupné. Přesto se kvalitou materiálu i provedení hravě vyrovnají luxusním snubním prstenům.