Soupravy šperků

Náušnice. Náhrdelník. Náramek. Prsten. Co vybrat? Vzít toho více? Ale jak to udělat, aby všechny zvolené kousky ladily? Trápí vás tyto záludné a komplikované otázky? Máme pro vás rychlou a snadnou odpověď. Prohlédněte si naši s láskou připravenou kategorii šperkových kolekcí a máte vyhráno. Představujeme vám totiž propracovaná umělecká díla, nad kterými si zlatníci a designéři hodiny lámou hlavy, neboť u každého modelu hledají dokonalost a baží po vyváženosti jednotlivých kousků. Rozhodnete-li se pro sadu elegantního prstýnku a jemného přívěsku, decentního náhrdelníku a peckových náušnic či křehkého náramku, oslnivých náušnic a třpytivého přívěsku, věřte, že si pořídíte jedinečný výtvor, který se vyjímá jak na produktových fotografiích, tak na reálných ženách, jejichž půvab zvýrazňuje. Kolekce šperků z ušlechtilých kovů zdobených diamanty, drahokamy a perlami lze označit za ideální dárek k výročí svatby, svátku zamilovaných či k Vánocům.

Zlaté soupravy

Zlaté soupravy

Zlatníci a návrháři připravují svoje zlaté kolekce s přihlédnutím k charakteru drahého kovu i vlastnosti diamantů, drahokamů a perel, jimiž je nejčastěji ozvláštňují. Jemně sladěné a přepečlivě vybrané kousky vytváří unikátní sety po dvou až třech špercích, jež málokdo zvládne odmítnout.

Všechny Zlaté soupravy

Stříbrné soupravy

Stříbrné soupravy

Pečlivě vytvořená kolekce stříbrných šperků snadno zaujme v práci a ihned zazáří na jakémkoliv večírku. Jednotlivé kousky, propracované do různých působivých tvarů a zdobené nepřehlédnutelnými drahými kameny nebo sladkými perlami potěší nejen oko, ale i srdce hrdé nositelky soupravy.

Všechny Stříbrné soupravy