Minimalistické snubní prsteny

Decentní a hladký vstup do manželství

Minimalistické snubní prsteny

Minimalistické snubní prsteny

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Zlaté minimalistické snubní prsteny se skrytým modrým diamantem Becca

  Zlaté minimalistické snubní prsteny se skrytým modrým diamantem BeccaZlaté minimalistické snubní prsteny se skrytým modrým diamantem Becca
  • Zlaté jednoduché snubní prsteny s modrým diamantem Unja

   Zlaté jednoduché snubní prsteny s modrým diamantem UnjaZlaté jednoduché snubní prsteny s modrým diamantem Unja
   • Zlaté decentní snubní prsteny se skrytým černým diamantem Sanny

    Zlaté decentní snubní prsteny se skrytým černým diamantem SannyZlaté decentní snubní prsteny se skrytým černým diamantem Sanny
    • Zlaté minimalistické snubní prsteny s černým diamantem Shaula

     Zlaté minimalistické snubní prsteny s černým diamantem ShaulaZlaté minimalistické snubní prsteny s černým diamantem Shaula
     • Zlaté jednoduché snubní prsteny se skrytým diamantem Syrma

      Zlaté jednoduché snubní prsteny se skrytým diamantem SyrmaZlaté jednoduché snubní prsteny se skrytým diamantem Syrma
      • Zlaté decentní snubní prsteny s diamantem Tegmine

       Zlaté decentní snubní prsteny s diamantem TegmineZlaté decentní snubní prsteny s diamantem Tegmine
       • Zlaté minimalistické snubní prsteny Alays

        Zlaté minimalistické snubní prsteny AlaysZlaté minimalistické snubní prsteny Alays
        Loading

        Svatba ve jménu čistého minimalismu? Proč ne?

        Minimalismus je trendy. Je to nesmrtelný, oblíbený a přes svou zdánlivou obyčejnost velmi působivý styl. Prolíná se nejen do světa módy a fantazie světových návrhářů, ale i do světa třpytivých šperků.

        V tomto stylu lze pojmout celou svatbu a nemusí to nutně znamenat, že budete minimalizovat počet hostů. Jednoduše založená svatební tabule, rovné linie, vázy v geometrických tvarech, eukalyptus a tlumené tóny květin. Je skvělé, že minimalismus můžete kombinovat i s prvky jiných stylů a on je vždy elegantně doplní.

        Třešnička na minimalistickém svatebním dortu

        Svatební dorty ve jménu minimalismu jsou úchvatná umělecká díla. Tak jako minimalistické snubní prsteny, které jsou onou třešničkou na pomyslném dortu. Platinové nebo zlaté snubní prsteny jsou zpečetěním lásky dvou zamilovaných a odráží se v nich styl, který je oběma blízký. V tomto případě mluvíme o rovných, hladkých křivkách, který tento styl definují a můžeme jej obdivovat právě na minimalistických prstenech.

        Minimalistické snubní prsteny - v jednoduchosti je síla i krása

        Střídmě zdobené obroučky osloví všechny milovníky a milovnice jednoduchosti, elegance a důmyslnosti. Pouze zkušení mistři klenotníci dokáží vytvořit a ukout jemný snubní kroužek, který se vás spontánně dotkne u srdce a vy pochopíte, že pouze minimalistické snubní prsteny dokáží zpečetit vaše šťastné manželství.

        V naší nabídce najdete modely minimalistických prstenů, které vás uchvátí svou nadčasovostí. Kovové úzké kroužky, precizně vyrobené ze zlata bílého, žlutého nebo růžového, upoutají pozornost čistým vzhledem. Do tohoto typu snubních prstýnků nemusí patřit nic navíc, ale pokud je toužíte něčím ozvláštnit a získat tak snubní prsteny na míru, hodí se vsadit například drobný černý diamant. Rafinovaná je volba vsazení drahokamu do vnitřní strany obroučky, kdy o něm víte jen vy a váš partner.

        Decentními snubními prstýnky z ušlechtilého kovu splníte jak požadavky muže, který dává přednost nenápadným šperkům, tak ženy, která touží po drahocenném kousku darovaném z opravdové lásky. Navíc jejich koupí tolik nezatížíte váš rozpočet, protože minimalistické snubní prsteny patří do kategorie levných snubních prstenů.