Šperky

Neexistuje mnoho dárků, jež by byly univerzální a zároveň jedinečné tak, jako jsou šperky. Navíc zdobení těla různě tvarovaným ušlechtilým kovem provází lidstvo už od pravěku. Od neuměle tvarovaných jednoduchých náušnic, náhrdelníků, náramků a prstenů se mistři klenotníci propracovali k jemným a delikátním kouskům plným fantazie, jimž je tak těžké odolat. Obdarujte šperkem své blízké a vtiskněte vzpomínce na významný životní moment či předěl fyzickou podobu – kdykoliv vám pak sklouzne zrak na třpytivý skvost, vybavíte si radost a štěstí, které jste vy nebo obdarovaná osoba pociťovali. Nebo potěšte sebe a pečlivě uvažte, jestli toužíte po hladkém kovu, či po lesklých diamantech a zářivých drahokamech. Každý šperk totiž představuje tajuplný symbol a skrývá v sobě tajemství, jež provází jeho zrození. A my vám ho pomáháme odhalit. Nabízíme vám úchvatné produkty a celou škálu doplňkových služeb a překvapení, jež obyčejné nakupování proměňují v příjemný zážitek, jenž si budete chtít zopakovat.

Prsteny

Prsteny

Prsteny symbolizují svým designem nekonečno. Zároveň v sobě nesou věčnost, jednotu a celistvost, proto ve své kráse a půvabu vyjadřují ty nejhlubší city. Jejich dokonalý tvar osloví minimalistky i náročné dámy. Diamanty, drahokamy, perly či jen prostý kov – každý si najde to své.

Všechny Prsteny

Náušnice

Náušnice

Pokud hledáte univerzální šperk, zaměřte se na náušnice. Svým designem si dokáží pohrát s tvarem obličeje, který umí prodloužit, či naopak zaoblit. Je libo jemné pecičky, elegantní visací či slavnostní lustrové kousky? Nebo snad neodoláte nesmrtelným kruhům? Zdobení a volbě kovu se meze nekladou.

Všechny Náušnice

Přívěsky a náhrdelníky

Přívěsky a náhrdelníky

Výrazný i jemný náhrdelník, tenký řetízek s neotřelým či klasickým přívěskem patří do šperkovnice od nepaměti. Ženy dárky tohoto typu ocení, radují se z nich při oslavách narozenin i svatebních výročí. Náhrdelníky ideálně doplní jakékoliv oblečení i další šperky.

Všechny Přívěsky a náhrdelníky

Náramky

Náramky

Přejete-li si upoutat pozornost na štíhlé ruce a křehká zápěstí, nenechte si uniknout nabídku náramků. Tento slavnostnější šperk vynikne ve společnosti večerní róby i džínů s bílým tričkem. Hledejte mezi diamanty, drahými kameny i perlami – jistě objevíte to, po čem prahnete.

Všechny Náramky

Soupravy šperků

Soupravy šperků

Mistři klenotníci a designéři myslí i na dámy, které si nejsou zcela jisté laděním šperků. Navrhují pro ně nádherné kolekce, ve kterých se v různých kombinacích třpytí náhrdelníky, přívěsky, náušnice, prstýnky i náramky. Se sadou klenotů nikdy nešlápnete vedle.

Všechny Soupravy šperků

Platinové šperky

Platinové šperky

Nesmrtelnost. Odolnost. Kombinovatelnost. Jemnost. Ryzost. Vkusnost. Luxus. Seznamte se s platinou a přijďte na chuť šperkům z ní vyrobeným. Jejich sofistikovaný design a lehkost odpovídají požadavkům i těch nejnáročnějších klientů, jež fascinuje její decentní elegance.

Všechny Platinové šperky

Diamantové šperky

Diamantové šperky

Třpyt diamantů rozžíná jiskru v ženském oku a rozpouští ledy i v těch nejzatvrzelejších srdcích. Dokonalý kámen, jenž ve svém lůně příroda tvořila miliony let, svým půvabem a uměleckou hrou s odlesky světla vábí a láká. Už máte svůj diamantový šperk? Je tak těžké odolat.

Všechny Diamantové šperky

Drahokamové šperky

Drahokamové šperky

Drahokamy umí rozzářit všechny barvy duhy. Vyskytují se v jednoduchých jednobarevných variacích, ale i ve výjimečných podobách, v nichž se prolínají a mísí alespoň dvě barvy. Vzácné kameny v oblíbených odstínech jedinečně doladí každý váš stylový outfit i módní výstřelek.

Všechny Drahokamové šperky

Perlové šperky

Perlové šperky

Chystáte se na důležitý pohovor, na první schůzku či na výjimečný ples? Sáhněte po jemné šňůře bělostných perel, po decentních krémových perlových pecičkách či vkusném prstenu s tmavou perličkou. Sladkovodní, jihomořské, tahitské či akoya perly splní i ty nejvyšší nároky.

Všechny Perlové šperky

Zlaté šperky

Zlaté šperky

Zlaté šperky ohromují svojí variabilitou. Tradiční kov lze pořídit nejen v různých barvách, ale i v několika karátových vahách. Zákazník se tak může rozhodnout, jestli se zaměří na 14kt žlutou variaci, nebo spíše 18kt bílý či růžový odstín. Nabídka uspokojí tradicionalisty i modernisty.

Všechny Zlaté šperky

Stříbrné šperky

Stříbrné šperky

Stříbrné šperky si získaly oblibu svým příjemným poměrem cena výkon. Za pár korun si pořídíte nádherný klenot, který se lehce kombinuje s oděvem i účesem. A vzhledem k nepřeberným možnostem zdobení si nemusíte lámat hlavu, jestli máte vhodný doplněk: stačí vlastnit pár kousků ze stříbra.

Všechny Stříbrné šperky

Minimalistické fashion šperky

Minimalistické fashion šperky

Minimalistické šperky nesoucí se na vlně trendů posledních let jsou až provokativně jednoduché. Vyznačují se hladkými a čistými liniemi, které nechají vyniknout danému kovu. Pokud jsou zdobené, pak pouze drobnými kamínky.

Všechny Minimalistické fashion šperky

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky

Pravému gentlemanovi se v nažehlených francouzských manžetách sněhobílé košile skví nezbytné manžetové knoflíčky. Decentní pánský šperk dodá outfitu eleganci a pozvedne obyčejný oblek na vyšší úroveň. Styloví muži výběru manžetových knoflíčků věnují dostatek pozornosti.

Všechny Manžetové knoflíčky

Šperky s modrým drahokamem

Šperky s modrým drahokamem

Modré náušnice, náhrdelníky s modrým diamantem, akvamarínové nebo safírové šperky. Nechte se unést na vlnách své fantazie a doplňte například opálové šperky modrým doplňkem do bytu v podobě šperkovnice.

Všechny Šperky s modrým drahokamem

Šperky se zeleným drahokamem

Šperky se zeleným drahokamem

Prozkoumejte speciálně sestavenou nabídku zelených náušnic, prstenů se smaragdem, jantarových nebo diamantových šperků. V nabídce najdete unikátní granátové šperky, tajemný zelený onyx, ale i doplňky do bytu v podobě stojánků v odstínu mint.

Všechny Šperky se zeleným drahokamem

Šperky s červeným drahokamem

Šperky s červeným drahokamem

Vybírejte z červených náušnic, prstenů, přívěsků, náhrdelníků a náramků osázených rubíny nebo granáty. Vaší pozornosti nesmí uniknout ani stříbrné prsteny s granátem, jehož intenzivní barva vám dodá sebevědomí.

Všechny Šperky s červeným drahokamem

Šperky s černým drahokamem

Šperky s černým drahokamem

Prozkoumejte nabídku černých šperků a doplňků. Objevte ruthenium, černý diamant, černé perly i náušnice osázené černými drahokamy.

Všechny Šperky s černým drahokamem

Šperky s růžovým drahokamem

Šperky s růžovým drahokamem

Nechte se okouzlit nabídkou šperků s růžovým safírem, turmalínem, morganitem nebo růžovým quartzem. Růžové zlato nenápadně podtrhne ženskou krásu, růžový diamant na sebe strhne pozornost a růžové perly zase vyzdvihnou vaše něžné já.

Všechny Šperky s růžovým drahokamem

Šperky s fialovým drahokamem

Šperky s fialovým drahokamem

Zamilujte se do šperků zahalených do mystické fialové barvy. V nabídce najdete zářivý ametyst, tanzanit, čarovný alexandrit nebo unikátně dvojitě zbarvený ametrín. Pokud chcete vyniknout, doporučujeme sáhnout po luxusní kolekci s ametríny.

Všechny Šperky s fialovým drahokamem

Šperky s bílým drahokamem

Šperky s bílým drahokamem

Prohlédněte si náš speciální výběr, kde najdete diamanty, božský měsíční kámen i šperky zdobené zirkony. Mezi nejvyhledávanější pak patří perlový náhrdelník, klenoty, jež zdobí bílý opál nebo prsten s diamantem.

Všechny Šperky s bílým drahokamem

Šperky se žlutým drahokamem

Šperky se žlutým drahokamem

Vyberte si z nepřeberného množství šperků v těch nejzářivějších žlutých barvách i medově zlatavých odstínech. Najdete tu jantarové šperky, žluté diamanty, náhrdelníky i prsteny s citrínem, vzácný žlutý safír či zlatou perlu.

Všechny Šperky se žlutým drahokamem