Tak to jsme my!

Jsme mladí, ale zkušení. Přemýšlíme s vážnou tváří, ale umíme se zasmát. Jsme kolegové i kamarádi. Dokážeme tvrdě pracovat, ale také se společně sejít u dobrého jídla. Klientům poskytneme skvělý servis a zároveň si s nimi popovídáme o osobním životě. Máme rádi dobrou kávu i horký čaj. Milujeme tradice, ale zkoušíme stále něco nového. Jsme prostě eppický tým!

KirilKiril

Kiril

CEO

Kiril je opravdový stratég. Má největší podíl na tom, že neustále rosteme, zlepšujeme se a netopíme se v rutinních úkolech. Je zodpovědný za E v naší E-commerce společnosti. Kromě toho stíhá udržovat dozor nad všemi týmy, kterým slouží i jako konzultant. Kiril zkrátka vždycky ví, co poradit a vylepšit. Kromě toho má vskutku vytříbený smysl pro humor a je blázen do NBA.

Jaké je tvé oblíbené motto?

„Ehh, good enough." Mediocretes

EvkaEvka

Evka

Co-Founder

Evka má jedinečnou kombinaci schopností, díky které skvěle pracuje jak s lidmi, tak s produkty. Pečlivě vybírá nové šperky a zároveň zajišťuje, aby všichni členové týmu dělali to, co je potřeba. Je to zkrátka empatická bytost každým coulem a my máme štěstí, že máme v jedné osobě jak šéfku, tak i kamarádku. A kdo je Evčinou největší radostí? Přece černobílý miláček všech - Ruby!

Jaký je tvůj recept na work-life balance? Jak nejraději odpočíváš a dobíjíš energii?

Work/life balance je pre mňa ťažkým orieškom, keďže sme Eppi zvykli venovať veľa voľného času. Snažím sa po opustení kancelárie nad prácou ďalej nerozmýšlať. Je to skoro nemožné, keďže najlepšie myšlienky ma napadajú pri varení či pri prechádzkach s Rubym. Najviac si oddýchnem, keď si pustím seriál a keď je to fakt zlé, tak si zabrnkám na gitare. Ideálne keď ma nikto nepočuje:)

MatejMatej

Matej

Co-Founder

Matej je vedoucí prodeje, stará se o výrobu a je blázen do diamantů. Svůj čas rozděluje mezi řízení našich prodejů a optimalizaci nabídky diamantů. Má pod svými křídly celý Sales tým a naše hrdiny ze zlatnické dílny. Práce je to náročná, ale jde mu právě i díky tomu, že miluje adrenalin. A kromě něj i golf a steaky. Hodně steaků!

Kdybys měl možnost vidět svět v roce 2050, jak podle tebe bude vypadat prodej šperků?

Šperky v roku 2050 budu skor ako personál gadets, kde bude spojena krása, praktickost a najnovsie technologie, už teraz máme smart jewellery a v budoucnosti sa posunieme do levelu super smart.

Katka Š.Katka Š.

Katka Š.

Chief Operating Officer

Díky svým organizačním schopnostem pomáhá Káťa řídit procesy v rámci celé firmy a stojí za budováním naší firemní kultury. Spolupracuje se všemi týmy a je pravou rukou jejich teamleaderů. V případě, že se vyskytne jakýkoli problém, je to právě ona, kdo ho s grácií vyřeší. Kačí má ráda řád, cestování a zdravý životní styl. A my máme zase rádi ji!

Představ si život bez online světa. Co bys nejraději dělala?

Asi by se to tolik nelišilo od toho, co dělám zrovna teď. Změnilo by se prostředí a podmínky, ale podstata by zůstala stejná. Byla bych v offline Eppi, kde bych dělala to, co si užívám nejvíc. Organizovala, vylepšovala, vytvářela systém a pořádek, pomáhala růst lidem kolem sebe i celé společnosti a přispívala k tomu, aby byli všichni šťastní a spokojení :))

MichaelaMichaela

Michaela

HR Manager

Míša pomáhá Kátě Š. v oblasti HR a také je zapojena do dalších speciálních projektů, na kterých pracuje naše vedení. Miluje sporty, pravidelně cvičí stepaerobic a tancuje, ale také ráda plave, cvičí jógu, jezdí na snowboardu nebo bruslí. Její vášní je cestování, poznávání nových míst a výlety s kamarády. V neposlední řadě také ráda peče, čte a miluje seriál Přátelé. :)

Která země je tvojí srdcovkou?

Rozhodně Itálie. Byla jsem tam i na Erasmu a mám ráda všechno italské: jídlo, pití (hlavně kávu prosecco :), italštinu a vůbec všechno, co ta země nabízí. Jezdím tam pravidelně a miluju objevování nových italských míst.

JanaJana

Jana

Sales Manager

Jana má na starosti celý náš náš Sales tým, do kterého patří jak holky v Praze, tak kolegyně z Bratislavské pobočky. V rámci rozvoje svého týmu i svého vlastního si ráda přečte sebe-rozvojovou knížku. Mimo to věnuje čas i četbě beletrie, józe anebo navštíví lezecké centrum, kde si užije trochu adrenalinu na lezecké stěně.

Která knížka zaměřená na seberozvoj ti změnila život a proč?

Radikální otevřenost. Kniha o leadershipu, kterou jsem dostala na doporučení přímo u nás v Eppi v rámci mého tréninku. Nadchla mě dvakrát, nejdřív tím, že je tak blízká celé naší firemní kultuře, podruhé tím, že je tak blízká tomu, v co věřím já sama. Nejdřív jsem si ji jen zapůjčila, nakonec ale obývá i moji knihovnu a pravidelně si za ní chodím pro rady.

DenisaDenisa

Denisa

Sales Specialist

Denča je důležitou součástí našeho prodejního týmu. V případě, že si s něčím nevíte rady, bude to právě ona, kdo udělá maximum pro to, aby vám pomohla. K zastižení je na e-mailu, telefonu, livechatu, Skypu i WhatsAppu. Můžete na ni směřovat libovolné dotazy týkající se šperků či zakázkové výroby. Ve volném čase se zabývá bytovým designem, jógou a miluje jídlo a kvalitní literaturu.

Máš nějakou vysněnou destinaci, kam by ses jednou ráda podívala? Dokážeš vysvětlit proč?

Určitě by to byla Kanada. Tamní příroda na jaře musí být úžasná. Mám radši chladnější podnebí a sníh, takže na pláž k moři mě nedostanete. Ale taková lyžovačka právě v Kanadě je mým velkým snem.

DagmarDagmar

Dagmar

Sales Assistant

Dagmar je posilou prodejního týmu, zajišťuje komunikaci a schůzky s našimi klienty. Jak říká, snaží se všem klientům splnit jejich představy a přání, aby byli spokojení, že si vybrali právě nás. Kdyby Dagmar vyhrála v loterii, všechno by utratila za cestování, které je její největší vášní. Miluje dlouhé procházky a výšlapy do hor, i přesto, že tvrdí, že po 200 m je už totálně zničená. Aby toho pohybu nebylo málo, ráda si zacvičí i jógu.

Jaké nejvyšší pohoří se ti podařilo zdolat?

Na Bali jsem vyšlápla sopku Mount Batur 1.717 m - což je menší, než je např. Kriváň, ale zase zajímavější! :D

Barbora V.Barbora V.

Barbora V.

Customer Care Manager

Barča je první člověk, který kontaktuje naše zákazníky a informuje je o celém průběhu objednávky. Po předání šperku zjišťuje zpětnou vazbu, abychom v Eppi věděli, zda děláme naši práci dobře. Kromě dojmů našich klientů ji také zajímají knihy z období válek, cestování a největší vášní je letecký průmysl, který má dokonce i vystudovaný.

Co tě na leteckém průmyslu tak fascinuje? Je to vášeň od dětství?

Áno, je to vášeň už od detstva. Môj dedko pracoval na letisku, takže keď som bola malá, často ma tam brával. A na leteckom priemysle ma fascinuje všetko. Dokázala by som na letisku sedieť celé hodiny a pozorovať, ako lietadlá vzlietajú a pristávajú.

Adéla K.Adéla K.

Adéla K.

Customer Care Specialist

Adél je další posilou našeho customer care týmu. Potvrzuje vaše objednávky a odpovídá na všechny otázky související s nákupním procesem. Jejím největším koníčkem je cestování, s čímž souvisí i její zájem o letectví. Ve volném čase ráda cvičí jógu, čte nebo sleduje seriály na Netflixu. A nejvíc miluje svého jezevčíka Edu. :)

Co ráda čteš? Zaujala tě v poslední době nějaká konkrétní knížka?

Nejraději čtu thrillery, jelikož se od nich nedokážu odtrhnout a potřebuji, co nejrychleji vědět, jak to celé skončí. Moje nejoblíbenější autorka je Shari Lapena a B. A. Paris. Bohužel se nedokážu rozhodnout, která z knih je moje nejoblíbenější, protože všechny byly skvělé.

DanielaDaniela

Daniela

Sales & Customer Care Specialist

Daniela je součástí našeho slovenského Eppi týmu. Potkat ji můžete při schůzce v bratislavském showroomu, ale i online. Danka se pro práci se šperky přímo narodila. Už jako malá se zajímala o drahé kameny, což ji později přivedlo ke studiu gemologie na vysoké škole. Ve volném čase ráda čte a píše, miluje jógu a funkční tréninky. Zbožňuje zvířata a ze všech nejvíc svoji kočku Zoey.

Čím tě drahokamy v dětství tak okouzlily?

Dodnes si vzpomínám, jak jsme na základní škole byli na přednášce o geologii a já doslova hltala každou informaci. Potom jsem si od přednášejícího koupila svůj první minerál - ametyst, který má dodnes čestné místo v mojí sbírce. Tam všechno začalo. Učarovala mi sama příroda a to, co dokáže. Od té doby jsou minerály mojí srdcovkou.

LuckaLucka

Lucka

Sales & Customer Care Specialist

Lucka je naše slovenská posila v eppické pobočce v Bratislavě. Spolu s Danielou má na starosti schůzky s klienty a zákaznické služby. Její láska k asijské kultuře přerostla z prvotního nadšení z korejské kosmetiky nebo hudby K-pop až ke studiu korejštiny. Má ráda kočky, kameny a online svět podcastů nebo YouTube.

Kdyby sis musela vybrat jen jednu zemi, ve které budeš žít až do konce života, která by to byla?

To je velmi těžká otázka! Kdybych si musela vybrat, bylo by to asi Slovensko nebo Česko. Mám tady svůj celý život, rodinu, přátele a vysněnou práci. :)

SimonaSimona

Simona

Buyer

Simi zajišťuje nákup veškerých materiálů a "surovin" nezbytných pro výrobu našich klenotů. V Eppi se rozhodně nenudí, protože součástí její každodenní práce je komunikace s dodavateli z celého světa. Po práci si pak naopak ráda užije klid a baterky dobije v přírodě nebo četbou. Nejoblíbenějším relaxem je pro ni ale bezesporu pletení a je odborníkem na vlnu a všechno co se štrikování týká.

Jak ses dostala k pletení a co tě na něm nejvíce baví?

Zajímat o pletení jsem se začala díky ženskému osazenstvu mé rodiny. Základy mě naučila maminka a babička. Velmi rychle mě to chytlo a stal se z toho můj velký koníček. Libí se mi, že můžu při pletení upustit uzdu fantazii, vymýšlet nové vzory a techniky a zároveň si u toho skvěle vyčistit hlavu.

NikitaNikita

Nikita

Jeweller

Nikita je daším důležitým členem zlatnické dílny. Jeho šikovné ruce se soustřeďují především na dokonalý finiš každého šperku. To on dodá finálnímu kousku ten správný lesk a nedopustí, aby došlo k jediné vadě na kráse. Jeho nemilejšími koníčky jsou cestování, fotbal a de facto všechny moto/cyklo sporty.

Který typ šperku vyrábíš nejraději a proč?

Nejraději vyrábím náramky, přívěsky a snubní prsteny, protože s nimi mám hodně zkušeností. Záleží na povaze šperku, ale většinou mi jdou tyto kousky rychle od ruky.

TigranTigran

Tigran

Jeweller

Tigran pochází z arménské zlatnické rodiny. Zkušeností má tedy více než dost a také se dokáže postarat o šperky od samotného začátku až po jejich závěrečné osazení. Jeho parketou jsou především snubní a zásnubní prsteny. Ve volném čase cestuje nebo pomáhá tatínkovi ve zlatnické dílně a vždycky si rád zahraje stolní tenis či biliard.

Proč si myslíš, že lidé milují šperky po staletí?

Protože šperky jsou pro radostné chvíle! Když vyrábím šperky a klientům se líbí, jsem ještě šťastnější.

ArmenArmen

Armen

Jeweller

Než se Armen dostal do naší zlatnické dílny, věnoval se této profesi už v Arménii, odkud také pochází. Za svou již 12 let dlouhou profesní kariéru Armén nasbíral nespočet zkušeností, které v našem eppickému teamu převádí do praxe v podobě skvostných prstenů, náušnic, náramků i náhrdelníků. Je velkým milovníkem cyklistiky, které se ve svém volném čase věnuje nejčastěji.

Máš představu nějakého šperku, který by sis jednou rád vyrobil?

Samozřejmě, že mám spoustu nápadů, ale zatím vám je neprozradím. :) Nechte se překvapit!

DimitrijDimitrij

Dimitrij

Jeweller

Miťa pochází z Petrohradu a v Praze žije třetím rokem. Je další skvělou posilou týmu zlatníků, kteří ve své dílně přetváří ušlechtilé kovy a drahokamy v nádherné klenoty. Kromě práce zlatníka ještě studuje na vysoké škole obor Dřevařství a design nábytku. Rád jezdí na skejtu, plave a protože miluje pálivé jídlo, věnuje se pěstování chilli papriček. :)

Jak ses dostal k profesi zlatníka?

Několik let jsem se živil zpracováním jantaru, což je trošku jiný obor než zlatnictví, které mě vždycky lákalo. Práce zlatníka je náročnější, ale o to zajímavější a moc mě baví.

VeronikaVeronika

Veronika

Jeweller

Verča se zlatnicí vyučila a nyní převádí všechny své znalosti do praxe. Věnuje se převážně povrchové úpravě prstenů, leštění a broušení. O víkendech nejčastěji utíká za kulturou či do přírody, kterou si užívá v koňském sedle. Verča má totiž 8letého koně Hekiho, který je jejím parťákem i "domácím" mazlíčkem.

Tvou největší zálibou je jezdectví. Proč sis vybrala zrovna koně?

Můj táta se jim věnoval celý život, takže koně mám kolem sebe už od dětství. Užívám si jejich variabilitu. Můžeš s nimi vyjet na několikadenní výlet spojený s koupáním v jezeře nebo na nich závodit. Jízda na koni je adrenalin a ten mě baví.

IrinaIrina

Irina

Jeweller

Irina je součástí naší zlatnické dílny. Věnuje se výrobě, opracování a leštění našich eppických výtvorů. Přestože v Praze žije jen 4 roky, promluví na vás velmi dobrou češtinou. V rodné Moskvě začala s výrobou šperků ihned po škole a dnes je tomu už 20 let, co se jí věnuje. Po práci ráda chodí na dlouhé procházky s manželem, cvičí, posiluje nebo navštěvuje koncerty.

Jaký je tvůj nejoblíbenější hudební styl nebo interpret? Jaké koncerty navštěvuješ nejraději?

Nejraději poslouchám metal a chodím na metalové koncerty. Skupin je tolik, že nedokážu vybrat jen jednu nejoblíbenější, poslouchám jich opravdu hodně!

GabrielaGabriela

Gabriela

Product Manager

Gabi je nepostradatelnou a vždy usměvavou vedoucí našeho produktového týmu. Zajišťuje, aby byly všechny šperky v naší e-výloze online a správně naceněné. Stará se také o to, abychom měli na skladě vždy dostatek produktů a žádný se nám nikam nezatoulal. Ke Gabi neodmyslitelně patří její úspěšný blog, čtení knih a její největší láska - psí královna Delinka První.

Která módní ikona je tvojí největší inspirací a proč?

Kenza Zouiten - švédská blogerka, influencerka a co-founder IvyRevel, je mojí největší inspirací, nejen co se módy týče. Kenza je hodně silná žena, která neměla jednoduché dětství, ale i přesto si dokázala jít za svými sny - vybudovala nejčtenější skandinávský blog a založila svou vlastní módní značku. Její blog čtu už přes 7 let a nevynechám jediný článek.

Barbora V.Barbora V.

Barbora V.

Product Assistant

Barča je dalším super členem produktového týmu, nahrává nové produkty na naše stránky a má na starost ostatní administrativní úkoly spojené s naší širokou produktovou nabídkou. Volné chvilky ráda tráví ve společnosti svých přátel, miluje deskové hry, kreslí, maluje a učí se hrát na ukulele, i když zatím prý marně :)

Jakou techniku kreslení nebo malování máš nejradši? A co je nejčastěji předmětem tvých malůvek?

Nejraději maluji akvarelem, do kterého potom kreslím černým fixem. Nepohrdnu ale ani pastelkami, fixy, tužkou nebo klidně i propiskou. Momentálně mám rozjetý menší projekt, ve kterém kreslím slova a slovní spojení používaná v mém rodném městě, Českých Budějovicích, a v jižních Čechách celkově. Mým favoritem je rozhodně šajzka a hapina! :)

Katka H.Katka H.

Katka H.

Product Assistant

Káťa je další důležitou posilou produktového týmu. Kromě toho, že nasazuje produkty na e-shop, pracuje také na tom, abyste u nás každý šperk našli v té správné kategorii, dostali se k němu co nejjednodušeji a dočetli se o něm všechny potřebné informace. Volný čas ráda věnuje dobré knížce, pěkné výstavě nebo živému koncertu. Hlavu si nejlépe vyčístí při toulkách po městě nebo po horách. Objevování a poznávání nových míst přímo miluje.

Jaké nové místo jsi v poslední době objevila?

Praha je pro mě takovým místem, kde pořád objevuji něco nového. Naprosto mě očarovala část Nový svět, kde se zastavil čas. Malé uličky se starými domky, které mají svého jedinečného ducha. To se mi pak v hlavě rozjíždí fantazie na plné obrátky. Navíc je tam stejně tak kouzelná kavárna, kde bych mohla vysedávat hodiny.

Barbora H.Barbora H.

Barbora H.

Photo&Video Specialist

Baruš je součástí produktového týmu a naší dvorní fotografkou. Kromě toho, že nasazuje produkty na e-shop, pracuje také na tom, abyste u nás každý šperk našli v té správné kategorii, dostali se k němu co nejjednodušeji a dočetli se o něm všechny potřebné informace. Po práci si jde zaběhat nebo zacvičit jógu, ráda tančí a zaznělo i slovo "prokrastinace". Ale to prý skutečně jen jednou za čas.

Máš nějaký běžecký cíl, kterého bys ráda dosáhla? Co pro tebe představuje?

Jednou bych ráda uběhla maraton. Znamená to pro mě vyhrát sama nad sebou.Vždy když běžím, snažím se překonat sama sebe. Ale někdy je pro mě běhání jen relax a nemyslím na to, jak rychle běžím a jestli poběžím rychleji než minule. Běhání je pro mě taky čas, kdy na nic nemusím myslet, vypustím z hlavy všechny myšlenky a prostě jen běžím.

OlgaOlga

Olga

Production Specialist

Olga má na starost logistiku. Komunikuje tak napříč s celým týmem a zabezpečuje, aby se produkty dostaly k zákazníkům včas. Je to superžena s maximální schopností multitaskingu, která dokáže v jeden den zařídit spoustu věcí. Díky ní zvládáme i zdánlivě nemožné termíny. Jinak její velkou láskou je kocour Marcel a volejbal, kterému se věnuje každý víkend.

Se kterou oblíbenou sportovkyní by sis chtěla zahrát volleybal a kde?

Miluju volleybal, a to je samozřejmě týmová hra, takže nemám jednu oblíbenou sportovkyni, se kterou bych si ráda zahrála. Stačilo by mít hvězdný celý team, to by se hrálo jedna radost. :)

YuliaYulia

Yulia

Production Manager

Yulka je pomocnicí naší Olgy a svou pracovní dobu tak dělí na úkoly spojené se zajištěním výroby a na pochůzky, bez kterých se žádný výrobní proces neobejde. A jak tráví svůj čas po práci? Čtením románů a fantasy, focením, které spojuje s cestováním, a její největší vášní - hrou na kytaru.

S jakou kapelou a kde bys nejraději uspořádala svůj první koncert?

Svůj první koncert bych uspořádala v Praze a se skupinou MGMT, protože je poslouchám od začátku jejich kariéry a vím jak se dostávali na vrchol. Poprvé jsem byla na jejich koncertu v Praze, který na mne zanechal velký dojem. Znamená to pro mě, že pokud jdeš za svým cílem, není nic nemožné.

SabinaSabina

Sabina

Production Assistant

Když Sabina nepracuje, ráda čte nebo odpočívá u Netflixu. Hlavu si nejlépe vyčistí procházkami v přírodě. V Eppi má na starosti punc, pochůzky související s výrobou a administrativní činnost, především fakturaci.

Je podle tebe lepší film nebo kniha a proč?

Jak kdy! Občas se stane, že je film tak dobrý, že mě donutí si přečíst i knihu nebo naopak. Jinak ráda čtu beletrii a knížky zaměřené na seberozvoj. A taky pořád dokola sleduju Přátele, nemůžu přestat. Někdo je závislý na čokoládě, já na seriálu. :D

NikitaNikita

Nikita

Production Assistant

Nikita je pravá ruka a nepostradatelná součást naší výroby. Pomáhá Yulce a Olze s kontrolou objednávek a gravíruje šperky. Jeho koníčky jsou samé kreativní činnosti. Věnuje se tvorbě dj-setů, focení na polaroid a staré fotoaparáty a tvorbě uměleckých koláží či plakátů.

Jaký je tvůj oblíbený umělec nebo umělecký artefakt?

Z hudebního umění nejvíc poslouchám klasický house, který působí jako z 90. let, takže mám rád Kerry Chandler, Blaze, Osundlade, Black Coffee. Z vizuálního umění mě fascinují izometrické a axonometrické obrazy.

ElenaElena

Elena

3D Designer

Elena je součástí výrobního týmu. V případě, že si u nás necháte vyrobit šperk na míru, právě ona zpracovává grafické návrhy, dělá vizualizace 3D modelů a dává jim život pomocí 3D tiskárny. Zbožňuje vše, co souvisí s uměním, grafickým designem a malbou. Proto svůj volný čas nejraději věnuje právě kreslení nebo malování. Její další velkou zálibou je houbaření. Jak sama říká, když se s ní vypravíte na houby do lesa, váš košík zaručeně nezůstane prázdný!

Přemýšlela jsi někdy nad tím, že by ses umění věnovala profesionálně? A živila se jako umělkyně na volné noze?

Mám dvouroční zkušenost jako umělkyne na volné noze a dokonce jsem se zúčastnila dvou kolektivních výstav v Praze. Nyní se velmi zajímám o 3D grafiku a chtěla bych udělat sérii obrazů ve 3D stylu.

AnnaAnna

Anna

Office Manager

Anička je důležitým článkem nejen pro spokojenost našich zákazníků, ale i našeho Eppi týmu. Stará se o to, aby byly všechny naše faktury včas uhrazené, balíčky pečlivě zabalené a odeslané a nám v kanceláři nic nechybělo. Jinak miluje freeride, a to nejen na MTB kole, ale i na lyžích. Aktuálně je jejím největším potěšením štěně francouzského buldočka Leia.

Jaký sport by sis dovedla představit dělat na plný úvazek a proč?

Miluju hory! <3 Takže moje volba sportu na plný úvazek je jasná! Lyžování nebo snowboarding. Spojení krásné přírody a zábavy je pro mě prostě top!

AlinaAlina

Alina

Office Assistant

Alina má na starost přípravu a expedici našich vyšperkovaných zásilek. Pokud u nás nakoupíte, je velmi pravděpodobné, že budete rozbalovat balíček, který prošel jejíma rukama. Zároveň je pravou rukou Aničky a nás všech, když nám v kanceláři cokoliv schází nebo dochází. Ve volném čase se věnuje malování a nejraději ze všeho doučuje děti z češtiny a angličtiny.

Co tě na doučování dětí nejvíc baví?

Baví mě na tom ta dětská upřímnost, otevřenost a především jejich zájem o informace. Tohle všechno mě nabíjí energií a i když jdu na hodinu se špatnou náladou, oni mi jí zlepší. Navíc celé doučování vedu spíš formou hry, takže je to zábava pro obě strany.

NhungNhung

Nhung

Office Assistant

Nhung patří do našeho back office týmu, pomáhá s balením, expedicí balíčků a fakturami. Pochází z Vietnamu, ale narodila se v Plzni. Na pivo ji radši nezvěte, protože ho nemá vůbec ráda. Co ale ráda má, jsou minimalistická tetování, umění a asijská kuchyně. Kromě Evropy procestovala i Asii, kde si nejvíc zamilovala Tokio.

Mají pro tebe tvá tetování hlubší význam nebo je vnímáš jen jako vizuální, zkrášlující prvek?

Pár jich pro mě význam má, ale zároveň se najdou i takové, které mám jen čistě na okrasu. Myslím si, že v podstatě všechny moje tetování mají nějaký význam třeba pro jiné lidi, jen já jim ho nepřisuzuju.

IvkaIvka

Ivka

Junior Accountant

Ivčin svět v Eppi se skládá ze samých čísel. Má totiž na starost účetnictví. Jak sama tvrdí, na práci ji velmi baví její různorodost, rozhodně to není žádný stereotyp. A když se zrovna nestará o pořádek v našem účetnictví, s láskou pečuje o svého nebojácného ochránce, čivavu Buckse. Také miluje sport a ne jen tak ledajaký. S naší Ivčou byste si to neměli rozházet, protože se věnuje fitboxu!

Patřila matematika k tvým oblíbeným předmětům už na základní škole? Bodovala jsi při počítání a měla samé jedničky?

Popravdě matematika byla na základní škole asi můj nejméně oblíbený předmět, takže určitě na mém vysvědčení nezářila jednička. Ta radost z čísel přišla až přímo s předmětem účetnictví. S matematikou už jsme se trochu skamarádily, ale přece jen bůh žehnej tomu, kdo vymyslel kalkulačku. :D

MarekMarek

Marek

Marketing Manager

Mára je vedoucím marketingového týmu a hvězdou vývoje naší webové stránky. Má pod palcem tvorbu reklamy, obsahu a podílí se na nových strategiích a nápadech. Po práci se z něj stává typický scifi/fantasy nerd, kavárenský povaleč, poutník (i cestovatel) a terénní knihomol.

Kdybys rozuměl zvířatům, čí "rozhovory" by tě nejvíce zajímaly?

U koček lze těžko říci, jestli je v jejich pohledu únava nebo nepřátelství. S obavami o svůj život musím vědět, co si myslí ta moje. Zajímal by mě také překlad psího vytí, pískání křečků nebo ty věčné dialogy mezi holuby na lampách. Pomlouvají nás nebo se jen baví o tom, co kde sezobli?

PetraPetra

Petra

Senior Brand Specialist

Petra se stará o to, aby bylo o Eppi slyšet v online i offline světě. Je naší PR, brand manažerkou & online markeťačkou. Ve volném čase objevuje rozpadlé domy (tzv. urbex), skrytá místa nebo nové zajímavé kavárny. Doma se vyžívá v pěstování zeleně a mikrokultur od kvásku až po houby a krystaly.

Kdyby existovaly minulé životy, kdo myslíš, že jsi byla? Jaký byl tvůj život?

Byla jsem rozhodně pes a můj život byl dobrodružný! Poprvé to napadlo mého tátu, protože nejen, že z kuřete dokážu sníst i kosti, ale taky psům prý tak nějak intuitivně rozumím. S tím nemůžu nesouhlasit :)

KarolínaKarolína

Karolína

Content Marketing Specialist

Kája je dalším členem marketingového týmu. Má na starost tvorbu newsletterů a podílí se na tvorbě obsahu pro webové stránky. Ve volném čase ráda vaří, cestuje nebo maluje. Pochází ze Slovácka a jak se říká u nich na Moravě: "Je to správná děvčica, co aj pluh na poli utáhne!"

Co tě nejvíc baví na cestování a kam by ses jednou ráda podívala?

Kromě poznávání nových kultur, lidí a jídla miluju na cestování také ty přípravy. Plánování, balení, čekání na letišti a to jemné šimrání v břiše, které vám říká, že je před vámi něco nového a vzrušujícího. :) Jednou bych se ráda podívala do Asie a nejvíc mě láká Japonsko nebo Vietnam.

LenkaLenka

Lenka

Social & Content Specialist

S Lenkou se můžete potkat na Instagramu a Facebooku. Tvoří naše příspěvky a poznáte ji také podle milé slovenštiny v komentářích. Také se stará o náš Blog a stránku, kterou právě čtete. Po práci se ráda proběhne po Náplavce, čte si, věnuje se DIY a objevuje krásy Prahy.

Existuje na světě nějaká záhada, kterou by sis přála rozluštit? Jaká?

Těch je na světě tolik! Kdyby to bylo možné, vybrala bych si takovou, o které bych věděla, že se lidstvu nepodaří ji během mého života rozluštit. Týkala by se například otázky mimozemských civilizací, paralelních vesmírů nebo virtuální reality. :D

BaruBaru

Baru

Marketing Assistant

Baru je naší part-time administrativní podporou marketingového týmu. Pomáhá s vedením nákladů, fakturací, reportingem nebo analýzou konkurence. Studuje obor technologie v marketingu v Praze. Ve volném čase cvičí jógu, dokonce si brzy plánuje udělat instruktorský kurz. Ráda čte psychologickou literaturu a knihy o seberozvoji. A taky umí hrát na klavír!

Proč sis ke studiu na vysoké škole vybrala právě marketing?

Pro marketing jsem se rozhodla, protože mě baví jak kreativní a organizační činnost, tak psychologie. A marketing je kombinací tohohle všeho.

AlmaAlma

Alma

Sales & Customer Care Specialist

Alma je pravou rukou Elišky v oblasti naší expanze na německý trh a stará se zejména o customer care podporu. Ráda poslouchá podcasty a protože vyrůstala v Berlíně, nejraději má ty německé. Ve volném čase ráda čte, sleduje seriály, nakupuje v second handech a ráda by se vrátila k jízdě na koni. Taky je velkým milovníkem cestování a její oblíbené destinace jsou Ukrajina, Albánie a Bukurešť.

Co tě na nakupování v second handech baví nejvíc? A dáš nám nějaké tipy na super sekáče?

Líbí se mi, že tam najdu kusy, které jinde nejsou. Důležitý je pro mě i ekologický a etický faktor, jelikož oděvní průmysl je docela velká zátěž. V poslední jsem si oblíbila hlavně tyto sekáče: Přestupní stanice, Homeless Praguee, Lulu Vintage Store a 1981.

DušanDušan

Dušan

Senior Developer

Dušan je náš supermozek. Zajišťuje, že naše stránka a všechny její funkce pracují jako hodinky. Počítače a kódování jsou jeho životní vášní. Fascinuje ho umělá inteligence a když zrovna nesedí za monitorem, rád chodí na túry do přírody.

Kdybys uměl vynalézt jakoukoliv technologickou vychytávku pro lidstvo, co by to bylo?

Ak by to mala byť len jedna vychytávka, tak potom asi nejaký druh teleportu. Snáď by časti ľudstva, vrátane mňa, ušetril zopár starostí, viac nás zblížil, pridal určitej slobody a času navyše. Ale všetko s mierou, s ohľadom na ekológiu a len pre dobré účely ;).

MartinMartin

Martin

Front-end Developer

Martin je naše externí počítačová hlavička. V Eppi se stará o to, aby lidé nakoupili šperky stejně pohodlně z nejnovějšího iPhonu, jako z počítače jejich mámy. V případě, že ho omrzí jeho brněnské pracoviště, rozhodne se pracovat ze světa a tzv. nomádí. Když se psal tento medailonek, byl aktuálně na Tenerife. Po práci organizuje setkávání frontendistů, rád upravuje mapy v navigaci Waze a přemýšlí o přestěhování se z města na venkov.

Kde všude ve světě jsi už „nomádil“ a na jakém místě bylo nejtěžší se na práci soustředit? Máš nějaké ověřené tipy na produktivní homeoffice, když s ním máš tak velké zkušeností?

Nejzajímavější byl Tenerife a Srí Lanka. Jinak i tak různě po Evropě, ale to je spíš krátkodobý. Jinak mi práce v jiným prostředí vyhovuje nejvíc, protože člověk neřeší ty "domácí" starosti a má čas se soustředit na práci. Naopak třeba doma jako na běžným homeofficu nemůžu dělat, protože nic neudělám a tak mám kancelář.

RubyRuby

Ruby

Minister of Culture

Ruby je přesvědčen, že je jediným skutečným Eppi Šéfem. Dle jeho teorie všichni lidé, kteří jsou zde uvedeni, se ráno obléknou a vyrazí do kanceláře za jediným účelem, sloužit mu. Hlavní náplní práce nás všech tak je drbání za ušima, pod čumáčkem a házení míčků. Ale nestěžujeme si! Děláme to dobrovolně. Ptáte se proč? No přece pro ty jeho oči!

Které jídlo je tvé nejoblíbenější a proč?

Tak samozřejmě jakékoliv jídlo! Ale vzhledem k mému upravenému jídelníčku dávám přednost kuřecím nugetkám s bramborovými kousky, sypanými hráškem a mrkví.