Náš tým

“Každá organizace bez ohledu na to, jak je uspořádaná, je dobrá pouze tak,
jako jsou dobří lidé, kteří v ní žijí a pracují.” – Dee Hock

Naši práci milujeme. Vážně...

Náš tym

Věříme, že všechny úspěchy naší společnosti jsou výsledkem společného úsilí každého jedince, který s námi pracuje. Pojďte se seznámit s týmem Eppi.

 • Founders Founders

  Matej

  Co-Founder

  Matej je vedoucí prodeje a je blázen do diamantů. Svůj čas rozděluje mezi řízení našich prodejů a optimalizaci nabídky diamantů. Miluje adrenalin, squash a steaky. Hodně steaků!

 • Eva

  Co-Founder

  Evka má jedinečnou kombinaci schopností, díky které skvěle pracuje jak s lidmi, tak s produkty. Pečlivě vybírá nové šperky a zároveň zajišťuje, aby všichni členové týmu dělali to, co je nejvíc potřeba. Je to zkrátka empatická bytost každým směrem. A kdo je její největší radostí? Přece černobílý miláček všech – Ruby!

 • Kiril

  Co-Founder

  Kiril je opravdový stratég. Má největší podíl na tom, že neustále rosteme a zlepšujeme se a že se netopíme v rutinních úkolech. Je zodpovědný za E v naší E-commerce společnosti. Kromě toho má vskutku vytříbený smysl pro humor a v ledničce zásobu minimálně 10 kusů Capri-Sonne. Pro jistotu!

 • Customer Care Customer Care & Sales

  Jolana

  Office Manager

  Joll pečlivě balí všechny naše šperky a připravuje zásilky k odeslání. Pokud jste doma rozbalili náš balíček, prošel pravděpodobně jejíma rukama. Také se stará o to, aby byly všechny naše faktury v pořádku uhrazené a abychom měli v kanceláři vždy něco dobrého na zub :) Jejím poznávacím znamením je kolo, na kterém jezdí do práce po celý rok.

 • Barbora H.

  Sales

  Baruš je u nás přes produkty na míru a prodej. Budete s ní komunikovat, jakmile projevíte zájem o ještě více informací ohledně jakéhokoliv šperku anebo zakázkové výroby. Můžete se jí zeptat opravdu na cokoli a vždy dostanete odpověď, kterou si přejete slyšet. Ovládá komunikaci přes telefon, e-maily i livechat a je závislá na chuti dobré kávy.

 • Petra

  Customer Care

  Péťa je usměvavý hlas Eppi, který s vámi objednávku potvrdí a který vás zároveň uklidní, když potřebujete poskytnout jakoukoliv péči. Je to totiž ta nejstarostlivější osoba, která vám pomůže vyřešit i nemožné. Jinak je to vášnivá sportovkyně se slabostí pro sladké :)

 • Production & Logistics Production & Logistics

  Eva T.

  Production

  Evča má na starosti oblast logistiky a zabezpečuje, aby se produkty dostaly k zákazníkům včas. Pravidelně (někdy doslova) běhá mezi puncovními úřady, celnicí a zlatníky. Je to superžena s maximální schopností multitaskingu, která dokáže v jeden den zařídit spoustu věcí najednou. Díky ní zvládáme i zdánlivě nemožné termíny. Jinak ráda cestuje a má energie na rozdávání.

 • Marketing Marketing & Content

  Katka

  Head of Marketing

  Katka díky svým skvělým organizačním schopnostem zvládá řídit celý marketingový tým. Koordinuje všechny copywritery, blogery a designéry, kteří se podílí na tvorbě našeho výjimečného obsahu, na který jsme opravdu pyšní. Má ráda pořádek a pokaždé si přinese nějaké super zdravé jídlo, které jí vždy závidíme!

 • Barbora R.

  Creative Director

  Baru je naší kreativní duší. Spravuje naše sociální média a každý den přidává zajímavé příspěvky na FB, Instagram a Twitter. Na šperky kouká nejčastěji skrze objektiv, když pořizuje krásné fotky pro naše stránky. Za životem a zábavou vyráží na koncerty, za klidem do přírody a s železnou pravidelností přelouhuje černý čaj o více než deset minut.

 • Kristýna

  Marketing Assistant

  Týna je dalším důležitým článkem našeho marketingového týmu. Pomáhá nám realizovat nové strategie a stará se o to, abychom byli (nejen) v online světě pořádně vidět. Ráda zkouší a poznává nové věci, což se odráží v jejích dvou největších vášních - cestování a jídle. A co u ní momentálně vede? Jednoznačně Asie na všechny způsoby!

 • Eva Z.

  Copywriter

  Eva je náš dvorní copywriter. Připravuje poučné i zábavné články do naší Nápovědy i pro náš blog. Jakékoli odborné téma dokáže s lehkostí zpracovat do poutavého a čtivého článku a díky ní se u nás můžete dozvědět tolik nových věcí. Ve volném čase ráda vyrazí za kulturou, nejčastěji na nějakou dobrou divadelní hru.

 • Katarína

  Copywriter

  Katka je slovenskou posilou našeho týmu copywriterů. Na starosti má hlavně překlad a tvorbu textů pro slovenské stránky. Miluje Prahu, seriál Shameless, hlas Amy Winehouse a korejské jídlo bibimbap.

 • Milada

  Copywriter

  Milada se podílí na tvorbě popisků pro šperky. Díky její fantazii získá každý šperk svůj jedinečný a originální minipříběh, nad kterým nám někdy zůstává rozum stát. Jejím velkým miláčkem je její kočka. Kromě psaní ji baví práce s dětmi.

 • Mária

  Copywriter

  Majka je naším expertem na slovenštinu. Díky ní jsou naše texty doladěné do posledního detailu a bez jediné chybičky. Podílí se také na správě sociálních médií a její velkou vášní je svět módy a luxusních značek.

 • Ľubka

  Products & Finance

  Ľubča se nebojí čísel a přesných údajů. Na starosti má u nás velkou část účetnictví a také přidávání nových produktů do naší nabídky, u kterých dohlíží na to, aby všechny uvedené informace byly správné. Je to zkrátka mistryně pořádku a všichni jí závidíme její krásné a dlouhé vlasy!

 • Markéta N.

  Senior Admin

  Markét uplatňuje své estetické cítění při úpravě a retušování fotek. Stará se také o obsah našich stránek, abyste tam vždy našli to, co potřebujete. Je milovnicí králíků a na svoji Bobinu zkrátka nedá dopustit.

 • Tereza

  Junior Admin

  Terka nám pomáhá s realizací našich marketingových strategií a s péčí o naše stránky, které je potřeba neustále doplňovat a aktualizovat. Ráda objevuje krásu evropských měst a je velkou fanynkou Harryho Pottera.

 • Markéta B.

  Photographer

  Markéta je živým důkazem toho, že talentovaní lidé mají talent na všechno. Podívejte se na poetické popisy našich šperků nebo originální fotografie, pokud nám nevěříte. Kromě toho, že je umělkyní každým coulem, je i nadšenou jogínkou.

 • Design/ Development Design/ Development

  Dušan

  Senior Developer

  Dušan je náš supermozek. Zajišťuje, že naše stránka a všechny její funkce pracují jako hodinky. Počítače a kódování jsou jeho životní vášní. Fascinuje ho umělá inteligence, a když zrovna nesedí za monitorem, rád chodí na túry do přírody.

 • Michal

  Designer/Front-end Developer

  Mišo má jedinečný talent na to, aby dělal věci hezké a použitelné. Pokud se vám líbí vzhled našich stránek a jejich celkový dojem, líbí se vám jeho práce. V létě jezdí po horách na kole a v zimě na lyžích. Je také velkým gurmánem a dokáže uvařit opravdové speciality.

 • Gabriela M.

  Junior Designer

  Gabi nám pomáhá s designem. Slova a myšlenky elegantně převede do grafické podoby a vždy má schovaný nějaký ten nápad navíc. Zajímá se o nezávislou módu a umí vařit skvělé polévky!

 • Jewellers Jewellers

  Ilia

  Jeweller

  Ilia je náš zlatník s velkým zet. Není nic, co by nezvládl vyrobit, opravit, přetvořit. Je naším hlavním zlatníkem pro všechny šperky vyráběné na míru. Má zkrátka zlaté ruce, a to doslova. Zlatnictví má v genech a hrdě navazuje na rodinnou tradici. Svůj první šperk – prsten pro maminku – vyrobil už v 5 letech! Prahu má rád stejně jako Moskvu.

 • Petr

  Jeweller

  Petr se stará o ruční výrobu snubních prstenů. Pokud si budete pro svůj velký den přát něco speciálního přesně podle vašich představ, budou vám prsteníčky zdobit kousky, které prošly jeho šikovnýma rukama.

 • Edgar

  Setter

  Edgar dokáže rozjasnit každý prsten překrásným kamenem. I díky němu slyší naši zákazníci tak často vytoužené "ano".

 • Radka

  Setter

  Radka je opravdový mistr ve svém oboru. Má na starosti ruční výrobu šperků. Se vší grácií dokáže převést vaše myšlenky anebo nákresy do šperku, který se pak stává přímo uměleckým dílem. Můžeme jí vždy svěřit jakýkoli, ač zdánlivě nelehký, úkol. Její největší radostí je Jackie (Jack Russell Terrier).

 • Karel

  Setter

  Karel je náš specialista přes laser. Každému šperku vdechne osobitý význam díky vygravírovaným iniciálám, tajnému vzkazu nebo čemukoli jinému, co si budete přát.

 • Přemysl

  Setter

  Přemysl dokáže šperky opatřit ruční rytinou a nebo do nich osadit blyštivý drahokam. Pomáhá nám plnit rozmanitá přání našich zákazníků v rámci zakázkové výroby.

 • Oleg

  3D Designer

  Oleg je náš 3D člověk. Zajistí, že bude každičký detail vašeho budoucího dědičného šperku přenesen z fáze nápadu až do podoby finálního produktu. Jeho silnou stránkou je opravdu velmi pečlivé tvoření šperků v programu 3D modelování. Na prvním místě je u něj hlavně rodina.

 • Kultura Culture

  Ruby

  Minister of Culture

  Ruby si myslí, že je ten skutečný Šéf. Věří, že všichni lidé, kteří jsou zde uvedení, se ráno obléknou a vyrazí do práce za jediným účelem – aby si s ním hráli na honěnou. A upřímně – není daleko od pravdy.

Pokud nás chcete poznat více, sledujte nás na Instagramu.