Náš tým

“Každá organizace bez ohledu na to, jak je uspořádaná, je dobrá pouze tak,
jako jsou dobří lidé, kteří v ní žijí a pracují.” – Dee Hock

Náš tym

Věříme, že všechny úspěchy naší společnosti jsou výsledkem společného úsilí každého z nás. Pojďte se seznámit s týmem Eppi.

 • Founders Founders

  Matej

  Co-Founder

  Matej je vedoucí prodeje a je blázen do diamantů. Svůj čas rozděluje mezi řízení našich prodejů a optimalizaci nabídky diamantů. Miluje adrenalin, squash a steaky. Hodně steaků!

 • Evka

  Co-Founder

  Evka má jedinečnou kombinaci schopností, díky které skvěle pracuje jak s lidmi, tak s produkty. Pečlivě vybírá nové šperky a zároveň zajišťuje, aby všichni členové týmu dělali to, co je nejvíc potřeba. Je to zkrátka empatická bytost každým směrem. A kdo je její největší radostí? Přece černobílý miláček všech – Ruby!

 • Kiril

  Co-Founder

  Kiril je opravdový stratég. Má největší podíl na tom, že neustále rosteme a zlepšujeme se a že se netopíme v rutinních úkolech. Je zodpovědný za E v naší E-commerce společnosti. Kromě toho má vskutku vytříbený smysl pro humor a v ledničce zásobu minimálně 10 kusů Capri-Sonne. Pro jistotu!

 • Customer Care Customer Care & Sales

  Barbora H.

  Sales Manager

  Baruš je u nás přes produkty na míru a prodej. Budete s ní komunikovat, jakmile projevíte zájem o ještě více informací ohledně jakéhokoliv šperku anebo zakázkové výroby. Můžete se jí zeptat opravdu na cokoli a vždy dostanete odpověď, kterou si přejete slyšet. Ovládá komunikaci přes telefon, e-maily i livechat a je závislá na chuti dobré kávy.

 • Nela

  Sales Specialist

  Nela je slovenskou posilou našeho týmu. Stejně jako Baruš má na starosti prodej a komunikaci s klienty. Můžete se s ní potkat na našem chatu, případně vám ráda zodpoví vaše otázky telefonicky nebo po e-mailu. Mluví plynně francouzsky a Francie je pro ni druhým domovem.

 • Tereza

  Customer Care Hero

  Terka je usměvavým hlasem Eppi, který s vámi objednávku potvrdí a který vás zároveň uklidní, když potřebujete poskytnout jakoukoliv péči. Je to totiž ta nejstarostlivější osoba, která vám pomůže vyřešit i nemožné. Jinak je to umělecky založený člověk, který miluje nejen šperky, ale i práci se sklem a fotografií.

 • Michaela

  Sales Assistant

  Míša je náš nejnovější člen a je asistenkou našeho prodejního teamu. Má na starosti komunikaci s klienty, ať už po telefonu, online přes e-mail, ale i offline. Tudíž se s ní můžete potkat v našem showroomu, kde vám ráda poradí s výběrem šperků. Je velká cestovatelka a o tom, že cestování opravdu zbožňuje, svědčí i její poslední 2 roky, které strávila v Kanadě.

 • Production & Logistics Production & Logistics

  Jolana

  Happiness Manager

  Joll je důležitým článkem nejen pro spokojenost našich zákazníků, ale i našeho Eppi týmu. Pečlivě připravuje naše zásilky k odeslání. Pokud jste doma rozbalili náš balíček, prošel pravděpodobně jejíma rukama. Také se stará o to, aby byly všechny naše faktury v pořádku uhrazené, abychom měli v kanceláři vždy něco dobrého na zub a občas si užili zábavu i mimo prostory naší kanceláře :) Jejím poznávacím znamením je kolo, na kterém jezdí do práce po celý rok.

 • Eva S.

  Production & Office Assistant

  Evča je nyní pravou rukou Olgy a Joll. Díky jejímu dlouhodobému působení na pozici production manager má zkušenosti, které nyní sdílí s Olgou. Podílí se na tom, aby váš šperk dorazil včas a v té nejlepší kvalitě. Kromě toho také pomáhá Joll s přípravou zásilek. Je velmi pravděpodobné, že budete rozbalovat balíček, který pro vás připravovala právě ona. Jinak je to velká milovnice cestování a má energii na rozdávání.

 • Olga

  Production Manager

  Olga má na starosti oblast logistiky a zabezpečuje, aby se produkty dostaly k zákazníkům včas. Pravidelně (někdy doslova) běhá mezi puncovními úřady, celnicí a zlatníky. Je to superžena s maximální schopností multitaskingu, která dokáže v jeden den zařídit spoustu věcí najednou. Díky ní zvládáme i zdánlivě nemožné termíny. Jinak její velkou láskou je kocour Marcel a volejbal, kterému se věnuje každý víkend.

 • Marketing Marketing & Content

  Katka Š.

  Head of Marketing

  Katka díky svým skvělým organizačním schopnostem zvládá řídit celý marketingový tým. Koordinuje všechny copywritery, blogery a designéry, kteří se podílí na tvorbě našeho výjimečného obsahu, na který jsme opravdu pyšní. Má ráda pořádek a pokaždé si přinese nějaké super zdravé jídlo, které jí vždy závidíme!

 • Barbora R.

  Creative Director

  Baru je naší kreativní duší. Spravuje naše sociální média a každý den přidává zajímavé příspěvky na FB, Instagram a Twitter. Na šperky kouká nejčastěji skrze objektiv, když pořizuje krásné fotky pro naše stránky. Za životem a zábavou vyráží na koncerty, za klidem do přírody a s železnou pravidelností přelouhuje černý čaj o více než deset minut.

 • Veronika

  Marketing Assistant

  Verča je dalším důležitým článkem našeho marketingového týmu. Stará se o to, abychom byli (nejen) v online světě pořádně vidět. Zajišťuje PR články, komunikuje s blogery, posílá newslettery a pomáhá nám realizovat nové nápady a strategie. Ve volném čase u ní vítězí 3F – filmy, fantasy a focení. Ráda se také věnuje vyšívání.

 • Daniela

  Social Media Specialist & Copywriter

  Danka je dalším kreativcem v našem týmu. Pomáhá nám se správou profilů na sociálních médiích a připravuje obsah na míru pro naši slovenskou stránku na Facebooku. Kromě toho má na starosti psaní PR článků a tvorbu textů pro slovenskou nápovědu. Miluje knihy, umění a stejně tak umění dobré kávy a vína.

 • Eva Z.

  Copywriter

  Eva je náš dvorní copywriter. Připravuje poučné i zábavné články do naší Nápovědy i pro náš blog. Jakékoli odborné téma dokáže s lehkostí zpracovat do poutavého a čtivého článku a díky ní se u nás můžete dozvědět tolik nových věcí. Ve volném čase ráda vyrazí za kulturou, nejčastěji na nějakou dobrou divadelní hru.

 • Milada

  Copywriter

  Milada pro nás píše PR články a podílí se také na tvorbě blogových příspěvků a článku do naší Nápovědy. Jejím velkým miláčkem je její kočka. Kromě psaní, kterému se naplno věnuje, ji baví práce s dětmi.

 • Zuzana

  Copywriter

  Zuzka má na starosti úpravu a překlad slovenských textů, je odbornicí na česko-slovenské jazykové peripetie. Díky ní jsou naše texty doladěné do posledního detailu a bez jediné chybičky. Je stále usměvavá a plná elánu. Má ráda rodný Liptov, vysoké kopce, poezii, dobré jídlo a pořádně chladné zimní měsíce.

 • Ľubka

  Products & Finance Manager

  Ľubča se nebojí čísel a přesných údajů. Na starosti má u nás velkou část účetnictví a také přidávání nových produktů do naší nabídky, u kterých dohlíží na to, aby všechny uvedené informace byly správné. Je to zkrátka mistryně pořádku a všichni jí závidíme její krásné a dlouhé vlasy!

 • Jarka

  Products Assistant

  Jarka je naší nejnovější posilou produktového teamu. Stará se o administraci našich šperků - jak na naší stránce online, tak ve fyzické podobě v našich skladových zásobách. Jejím hlavním úkolem je mít vše pod kontrolou, aby nám nikdy nic nechybělo. Od šperků, krabiček až po dárkové tašky. Její největší hobby je společenský tanec, kterému se věnuje i na profesionální úrovni.

 • Markéta

  Senior Admin

  Markét uplatňuje své estetické cítění při úpravě a retušování fotek. Stará se také o obsah našich stránek a pomáhá nám s rozšiřováním nabídky produktů. Je milovnicí králíků a na svoji Bobinu zkrátka nedá dopustit.

 • Katka H.

  Junior Admin

  Kačka nám pomáhá s editací textů a péčí o naše stránky, aby byly neustále aktuální a našli jste tam vše, co potřebujete. Díky její pečlivosti jí neunikne ani ten sebemenší detail. Ráda fotí a energii dobíjí nejčastěji nad stránkami zajímavé knihy.

 • Jozef

  Video Editor

  Jožko je náš mistr přes postprodukci videí. Veškeré video materiály dokáže obratně upravit a sestříhat podle našich představ. Všechna produktová videa jsou výsledkem jeho práce a co nevidět k nim přibydou i další typy příspěvků. Krom toho točí překrásná svatební videa, ve volném čase učí děti lyžovat a navíc má bezvadný hudební sluch.

 • Design/ Development Design/ Development

  Dušan

  Senior Developer

  Dušan je náš supermozek. Zajišťuje, že naše stránka a všechny její funkce pracují jako hodinky. Počítače a kódování jsou jeho životní vášní. Fascinuje ho umělá inteligence, a když zrovna nesedí za monitorem, rád chodí na túry do přírody.

 • Michal

  Designer/Front-end Developer

  Mišo má jedinečný talent na to, aby dělal věci hezké a použitelné. Pokud se vám líbí vzhled našich stránek a jejich celkový dojem, líbí se vám jeho práce. V létě jezdí po horách na kole a v zimě na lyžích. Je také velkým gurmánem a dokáže uvařit opravdové speciality.

 • Gabriela

  Junior Designer

  Gabi nám pomáhá s designem. Slova a myšlenky elegantně převede do grafické podoby a vždy má schovaný nějaký ten nápad navíc. Zajímá se o nezávislou módu a umí vařit skvělé polévky!

 • Jewellers Jewellers

  Ilia

  Jeweller & Setter

  Ilia je náš zlatník s velkým zet. Není nic, co by nezvládl vyrobit, opravit, přetvořit. Je naším hlavním zlatníkem pro všechny šperky vyráběné na míru. Navíc se stará i o 3D modelování. Má zkrátka zlaté ruce, a to doslova. Zajistí, že bude každičký detail vašeho budoucího dědičného šperku přenesen z fáze nápadu až do podoby finálního produktu. Zlatnictví má v genech a hrdě navazuje na rodinnou tradici. Svůj první šperk – prsten pro maminku – vyrobil už v 5 letech! Prahu má rád stejně jako Moskvu.

 • Albert

  Jeweller

  Albert dokáže v naší zlatnické dílně divy. Hravě zvládne jakékoli drobné úpravy a opravy šperků a pod jeho šikovnýma rukama se kusy surového kovu mění v nádherné jemné klenoty. Ve zlatnickém prostředí se pohyboval již od malička a snil o tom, že bude pokračovat v rodinné tradici, což se mu úspěšně daří. Kromě toho ještě studuje marketing a na své oblíbené jídlo zamíří do Las Adelitas.

 • Radka

  Custom-made Jewellery

  Radka je opravdový mistr ve svém oboru. Má na starosti ruční výrobu šperků. Se vší grácií dokáže převést vaše myšlenky anebo nákresy do šperku, který se pak stává přímo uměleckým dílem. Můžeme jí vždy svěřit jakýkoli, ač zdánlivě nelehký, úkol. Její největší radostí je Jackie (Jack Russell Terrier).

 • Karel

  Laser

  Karel je náš specialista přes laser. Každému šperku vdechne osobitý význam díky vygravírovaným iniciálám, tajnému vzkazu nebo čemukoli jinému, co si budete přát.

 • Přemysl

  Engraving

  Přemysl dokáže šperky opatřit ruční rytinou a nebo do nich osadit blyštivý drahokam. Pomáhá nám plnit rozmanitá přání našich zákazníků v rámci zakázkové výroby.

 • External Copywriters& Others

  Adéla, Hanka, Lukáš

  External Copywriters

  Nesmíme zapomenout ani na naše další copywritery, bez kterých by Eppi nebylo kompletní a kteří nám pomáhají s tvorbou všech různých textů, které jsou potřeba. A hlavně díky nim získávají všechny naše nové šperky své jedinečné minipříběhy v podobě originálních popisků.

 • Kultura Culture

  Ruby

  Minister of Culture

  Ruby si myslí, že je ten skutečný Šéf. Věří, že všichni lidé, kteří jsou zde uvedení, se ráno obléknou a vyrazí do práce za jediným účelem – aby si s ním hráli na honěnou. A upřímně – není daleko od pravdy.

Pokud nás chcete poznat více, sledujte nás na Instagramu.