Tak to jsme my!

Jsme mladí, ale zkušení. Přemýšlíme s vážnou tváří, ale umíme se zasmát. Jsme kolegové i kamarádi. Dokážeme tvrdě pracovat, ale také se společně sejít u dobrého jídla. Klientům poskytneme skvělý servis a zároveň si s nimi popovídáme o osobním životě. Máme rádi dobrou kávu i horký čaj. Milujeme tradice, ale zkoušíme stále něco nového. Jsme prostě eppický tým!

Kiril Kiril
Kiril CEO

Kiril je opravdový stratég. Má největší podíl na tom, že neustále rosteme, zlepšujeme se a netopíme se v rutinních úkolech. Je zodpovědný za E v naší E-commerce společnosti. Kromě toho stíhá udržovat dozor nad všemi týmy, kterým slouží i jako konzultant. Kiril zkrátka vždycky ví, co poradit a vylepšit. Kromě toho má vskutku vytříbený smysl pro humor a je blázen do NBA.

Jakou radu bys dal někomu, kdo chce začít podnikat?

Nedělejte to. 95 % startupů neuspěje. Zbylých 5 % sotva přežívá a jejich zakladatelé rozhodně nemají nadprůměrné platy. Pokud nechcete žít jenom prací, chcete se vyhýbat stresu a dobře spát - nezakládejte svoji vlastní firmu. A určitě nezačínejte podnikat, pokud chcete zbohatnout. Raději si najděte práci jako investiční bankéř.

Evka Evka
Evka Co-Founder

Evka má jedinečnou kombinaci schopností, díky které skvěle pracuje jak s lidmi, tak s produkty. Pečlivě vybírá nové šperky a zároveň zajišťuje, aby všichni členové týmu dělali to, co je potřeba. Je to zkrátka empatická bytost každým coulem a my máme štěstí, že máme v jedné osobě jak šéfku, tak i kamarádku. A kdo je Evčinou největší radostí? Přece černobílý miláček všech - Ruby!

Jaký je tvůj recept na work-life balance? Jak nejraději odpočíváš a dobíjíš energii?

Work/life balance je pre mňa ťažkým orieškom, keďže sme Eppi zvykli venovať veľa voľného času. Snažím sa po opustení kancelárie nad prácou ďalej nerozmýšlať. Je to skoro nemožné, keďže najlepšie myšlienky ma napadajú pri varení či pri prechádzkach s Rubym. Najviac si oddýchnem, keď si pustím seriál a keď je to fakt zlé, tak si zabrnkám na gitare. Ideálne keď ma nikto nepočuje:)

Matej Matej
Matej Co-Founder

Matej je vedoucí prodeje, stará se o výrobu a je blázen do diamantů. Svůj čas rozděluje mezi řízení našich prodejů a optimalizaci nabídky diamantů. Má pod svými křídly celý Sales tým a naše hrdiny ze zlatnické dílny. Práce je to náročná, ale jde mu právě i díky tomu, že miluje adrenalin. A kromě něj i golf a steaky. Hodně steaků!

Kdybys měl možnost vidět svět v roce 2050, jak podle tebe bude vypadat prodej šperků?

Šperky v roku 2050 budu skor ako personál gadets, kde bude spojena krása, praktickost a najnovsie technologie, už teraz máme smart jewellery a v budoucnosti sa posunieme do levelu super smart.

Katka Š. Katka Š.
Katka Š. Chief Operating Officer

Díky svým organizačním schopnostem pomáhá Káťa řídit procesy v rámci celé firmy a stojí za budováním naší firemní kultury. Spolupracuje se všemi týmy a je pravou rukou jejich teamleaderů. V případě, že se vyskytne jakýkoli problém, je to právě ona, kdo ho s grácií vyřeší. Kačí má ráda řád, cestování a zdravý životní styl. A my máme zase rádi ji!

Představ si život bez online světa. Co bys nejraději dělala?

Asi by se to tolik nelišilo od toho, co dělám zrovna teď. Změnilo by se prostředí a podmínky, ale podstata by zůstala stejná. Byla bych v offline Eppi, kde bych dělala to, co si užívám nejvíc. Organizovala, vylepšovala, vytvářela systém a pořádek, pomáhala růst lidem kolem sebe i celé společnosti a přispívala k tomu, aby byli všichni šťastní a spokojení :))

Nela Nela
Nela Sales Manager

Nela se stará o prodej, produkty a je zároveň slovenskou posilou našeho týmu. Budete s ní komunikovat, jakmile projevíte zájem o ještě více informací ohledně jakéhokoliv šperku anebo zakázkové výroby. Můžete se s ní potkat na našem chatu, případně vám ráda zodpoví vaše otázky telefonicky nebo po e-mailu. Mluví plynně francouzsky a Francie je pro ni druhým domovem.

Jak by asi vypadal tvůj život, kdyby ses narodila jako Francouzka?

Ako Francúzka by som každý deň začínala v kaviarni s kávou a čerstvým croissantom s maslom a končila s pohárom červeného vína a oblúbeným Comté (syr). Vikendy by som si užívala na vidieku s rodinou. Môj život by teda vlastne vyzeral takmer rovnako ako teraz (teda bez tej kaviarne) :D

Denisa Denisa
Denisa Sales Assistant

Denča je důležitou součástí našeho prodejního týmu. V případě, že si s něčím nevíte rady, bude to právě ona, kdo udělá maximum pro to, aby vám pomohla. K zastižení je na e-mailu, telefonu, livechatu, Skypu i WhatsAppu. Můžete na ni směřovat libovolné dotazy týkající se šperků či zakázkové výroby. Ve volném čase se zabývá bytovým designem, jógou a miluje jídlo a kvalitní literaturu.

Máš nějakou vysněnou destinaci, kam by ses jednou ráda podívala? Dokážeš vysvětlit proč?

Určitě by to byla Kanada. Tamní příroda na jaře musí být úžasná. Mám radši chladnější podnebí a sníh, takže na pláž k moři mě nedostanete. Ale taková lyžovačka právě v Kanadě je mým velkým snem.

Hana Hana
Hana Sales Assistant

Hana pracuje na pomezí dvou důležitých oddělení - péče o klienty a prodeje. Nejen, že se s ní setkáte při osobním předání objednaného šperku, ale zároveň se jí můžete zeptat na radu, pokud si nejste jisti ještě při samotném výběru. Potkat se tak můžete osobně, ale i přes telefon, chat či e-mail. A kdyby vás náhodou zajímala judaistika nebo religionistika, jste na správném místě. Naše Hánč totiž provádí po pražském Židovském městě.

Co tě na Judaismu tak zaujalo? Obsahuje nějakou myšlenku, podle které by se měl řídit každý?

"Na judaismu je zajímavé, jak celistvě pojímá cyklus lidského života od narození až po smrt. Důraz na rodinné vazby, vzdělání a tradice. Myšlenku, kterou by se podle mě měl řídit každý člověk (najdeme ji v Talmudu) : „Kdo zachrání jeden lidský život, zachrání celý svět.“ "

Nikola Nikola
Nikola Business Representative

Nikol se soustředí především na firemní růst a rozvoj spolupráce s našimi obchodními partnery. Je také občasnou posilou obchodního týmu, kdy pomáhá např. při prodeji firemních šperků nebo školení nových zaměstnanců. Je blázen do módy, cestování, ale také do hokeje a studia cizích jazyků.

Kdybys mohla celý život prožít na jednom místě, kde by to bylo a proč?

Nejsem člověk, který by dokázal prožít celý život na jednom místě a upřímně mě tato představa děsí. Potřebuji neustálé změny, učit se nové věci, poznávat nové kultury a jazyky. Kdybych si musela vybrat, bude to Řecko, mořský vzduch = lepší vlasy, pohoda, milí lidé a pak Moskva, je dynamická, chaotická, žije ve dne i v noci s výbornou kuchyní, divadly a úchvatnou módou.

Klára Klára
Klára Buyer Assistant

Klárka propojuje eppický svět produktů a obchodu. Podílí se na komunikaci s dodavateli, ale také na našich oblíbených špercích na míru. Pokud ji během návštěvy u nás v Showroomu potkáte, klidně si s ní můžete pohovořit o józe nebo o jižní Francii. Obojí je totiž její životní láskou.

Čím je pro tebe jóga? Změnila ti život?

Jóga pro mě není jen o fyzické zdatnosti, ale o překonávání překážek, o životě a výdrži sama se sebou. Je to cesta mnoha směry, která mi život změnila od základů. Postupně si totiž člověk uvědomuje zažité stereotypy a nesmyslná pravidla. Je fajn být sám sebou.

Eva M. Eva M.
Eva M. Customer Care Specialist

Evča je usměvavým hlasem Eppi, který s vámi objednávku potvrdí a který vás zároveň uklidní, když potřebujete poskytnout jakoukoliv péči. Je to totiž ta nejstarostlivější osoba, která vám pomůže vyřešit i nemožné. Ve volném čase ráda pátrá po kriminálních živlech v severských detektivkách, fascinuje ji kočičí psychologie a štěstím zase naplňuje, prý přerostlý, králík Bonifác.

Kdyby ses rozhodovala, komu bys nejraději pomáhala - zvířatům nebo lidem? Proč?

Lidem pomáhám, dá se říct, po celou svou profesní praxi, ale kdybych se mohla nyní rozhodnout, má pomoc by směřovala právě na pomoc němým tvářím (rozumějme zvířatům). A proč? Oproti nám, lidským bytostem, jsou bohužel zvířata vystavena nepříznivým okolnostem týrání nebo jiným lidským či přírodním faktorům.

Barbora V. Barbora V.
Barbora V. Customer Care Specialist

Barča je první člověk, který kontaktuje naše zákazníky a informuje je o celém průběhu objednávky. Po předání šperku zjišťuje zpětnou vazbu, abychom v Eppi věděli, zda děláme naši práci dobře. Kromě dojmů našich klientů ji také zajímají knihy z období válek, cestování a největší vášní je letecký průmysl, který má dokonce i vystudovaný.

Co tě na leteckém průmyslu tak fascinuje? Je to vášeň od dětství?

Áno, je to vášeň už od detstva. Môj dedko pracoval na letisku, takže keď som bola malá, často ma tam brával. A na leteckom priemysle ma fascinuje všetko. Dokázala by som na letisku sedieť celé hodiny a pozorovať, ako lietadlá vzlietajú a pristávajú.

Dominika Dominika
Dominika Sales & Customer Care Specialist

Domča je součástí našeho slovenského Eppi týmu. Potkat ji můžete při schůzce přímo v bratislavském showroomu, ale i online. Pokud tedy potřebujete s čímkoliv ze světa šperků poradit, určitě se na ni obraťte. V osobním životě Dominika propadla cvičení a ve fitku je prý jako doma. Kromě toho miluje knihy a vzdělávání sebe sama.

V jakém oboru se nejraději vzděláváš? A co tě na něm fascinuje?

Baví ma učiť sa všetko, čo sa týka práva. Je skvelé vidieť, ako veľmi sa dá pomôcť sebe a aj druhým tým, že sa človek orientuje v zákonoch. Takisto ma baví vzdelávať sa v oblasti sebarozvoja a pracovať na sebe. Lebo ako sa vraví, najlepšia investícia je tá do seba, keďže sami so sebou trávime najviac času.

Ela Ela
Ela Sales & Customer Care Specialist

Ela je dalším členem Eppi týmu působícím na naší bratislavské pobočce. Má na starost komunikaci se slovenskými klienty jak online, tak v showroomu při osobním setkání. Poradí s výběrem šperku a poskytne vám péči během celého procesu vaší objednávky. Je velmi aktivní bytostí, o čemž svědčí její dvě životní lásky - tanec a hudba. Ve volných chvílích se navíc věnuje dobrovolničení.

Existuje v hudebním světě osobnost, se kterou by ses ráda setkala? A proč právě s ní?

Chcela by som sa stretnúť s Kendrickom Lamarom, ktorý momentálne dominuje v hudobnom priemysle, ak sa pozrieme na pomer politika a kvalita hudby. Pripadá mi ako mimozemšťan. Síce som bola na jeho koncerte vo Frankfurte, ale nezdalo sa mi, že je to naozaj on. Chcela by som ho stretnúť tvárou v tvár a počuť ho normálne rozprávať, aby som uverila, že existuje.

Albert Albert
Albert Jeweller

Albert dokáže v naší zlatnické dílně divy. Hravě zvládne jakékoli drobné úpravy a opravy šperků a pod jeho šikovnýma rukama se kusy surového kovu mění v nádherné klenoty. Ve zlatnickém prostředí se pohybuje již od malička a snil o tom, že bude pokračovat v rodinné tradici, což se mu úspěšně daří. Kromě toho ještě studuje marketing a na své oblíbené jídlo chodí do Las Adelitas.

Dokázal bys říci, který druh šperku umí udělat ženu nejkrásnější a proč?

Myslím si, že ženy mohou cokoliv. Mají vlastní hlavu a vždy vědí nejlépe, co jim sluší. Například ve šperkařské komunitě existuje spousta žen, které si vyrábí vlastní šperky a ty je dělají vždy nejkrásnějšími.

Nikita Nikita
Nikita Jeweller

Nikita je daším důležitým členem zlatnické dílny. Jeho šikovné ruce se soustřeďují především na dokonalý finiš každého šperku. To on dodá finálnímu kousku ten správný lesk a nedopustí, aby došlo k jediné vadě na kráse. Jeho nemilejšími koníčky jsou cestování, fotbal a de facto všechny moto/cyklo sporty.

Který typ šperku vyrábíš nejraději a proč?

Nejraději vyrábím náramky, přívěsky a snubní prsteny, protože s nimi mám hodně zkušeností. Záleží na povaze šperku, ale většinou mi jdou tyto kousky rychle od ruky.

Fero Fero
Fero Jeweller

Ferova zlatnická éra je v porovnání s ostatními nejdelší. Fero tvoří šperky ručně od samotného začátku až po finální osazení a dokončení. A pokud je to vašim přáním, právě on dodá pomyslnou třešničku na dort v podobě gravíru dle vaší libosti.

S jakým jiným materiálem bys rád pracoval, kdyby neexistovalo zlato?

Kdyby neexistovalo zlato, pravděpodobně bych u kovů zůstal. Pracoval bych se stříbrem jako občas nyní anebo s mědí.

Tigran Tigran
Tigran Jeweller

Tigran pochází z arménské zlatnické rodiny. Zkušeností má tedy více než dost a také se dokáže postarat o šperky od samotného začátku až po jejich závěrečné osazení. Jeho parketou jsou především snubní a zásnubní prsteny. Ve volném čase cestuje nebo pomáhá tatínkovi ve zlatnické dílně a vždycky si rád zahraje stolní tenis či biliard.

Proč si myslíš, že lidé milují šperky po staletí?

Protože šperky jsou pro radostné chvíle! Když vyrábím šperky a klientům se líbí, jsem ještě šťastnější.

Veronika Veronika
Veronika Jeweller

Verča je v naší zlatnické dílně jedinou zástupkyní něžného pohlaví. Zlatnicí se vyučila a nyní převádí všechny své znalosti do praxe. Věnuje se převážně povrchové úpravě prstenů, leštění a broušení. O víkendech nejčastěji utíká za kulturou či do přírody, kterou si užívá v koňském sedle. Verča má totiž 8letého koně Hekiho, který je jejím parťákem i "domácím" mazlíčkem.

Tvou největší zálibou je jezdectví. Proč sis vybrala zrovna koně?

Můj táta se jim věnoval celý život, takže koně mám kolem sebe už od dětství. Užívám si jejich variabilitu. Můžeš s nimi vyjet na několikadenní výlet spojený s koupáním v jezeře nebo na nich závodit. Jízda na koni je adrenalin a ten mě baví.

Gabriela Gabriela
Gabriela Product Assistant

Gabi je úžasnou posilou našeho produktového týmu.Stará se o administraci šperků - jak na stránce, tak ve fyzické podobě v našich skladových zásobách. Jejím hlavním úkolem je mít vše pod kontrolou, aby nám nikdy nic nechybělo - od šperků, krabiček až po dárkové tašky. Jejím největším koníčkem je její blog, hned za ním jsou v pořadí knížky. A také moc ráda sportuje.

Která módní ikona je tvojí největší inspirací a proč?

Kenza Zouiten - švédská blogerka, influencerka a co-founder IvyRevel, je mojí největší inspirací, nejen co se módy týče. Kenza je hodně silná žena, která neměla jednoduché dětství, ale i přesto si dokázala jít za svými sny - vybudovala nejčtenější skandinávský blog a založila svou vlastní módní značku. Její blog čtu už přes 7 let a nevynechám jediný článek.

Barbora H. Barbora H.
Barbora H. Product Assistant

Baruš je součástí produktového týmu. Připravuje šperky pro focení, občas si dokonce i sama zafotí a nasazuje produkty na náš e-shop. Pracuje také na tom, abyste u nás každý šperk našli v té správně kategorii a dostali se k němu co nejjednodušeji. Po práci si jde zaběhat nebo zacvičit jógu, ráda tančí a zaznělo i slovo "prokrastinace". Ale to prý skutečně jen jednou za čas.

Máš nějaký běžecký cíl, kterého bys ráda dosáhla? Co pro tebe představuje?

Jednou bych ráda uběhla maraton. Znamená to pro mě vyhrát sama nad sebou.Vždy když běžím, snažím se překonat sama sebe. Ale někdy je pro mě běhání jen relax a nemyslím na to, jak rychle běžím a jestli poběžím rychleji než minule. Běhání je pro mě taky čas, kdy na nic nemusím myslet, vypustím z hlavy všechny myšlenky a prostě jen běžím.

Olga Olga
Olga Production Manager

Olga má na starost logistiku. Komunikuje tak napříč s celým týmem a zabezpečuje, aby se produkty dostaly k zákazníkům včas. Je to superžena s maximální schopností multitaskingu, která dokáže v jeden den zařídit spoustu věcí. Díky ní zvládáme i zdánlivě nemožné termíny. Jinak její velkou láskou je kocour Marcel a volejbal, kterému se věnuje každý víkend.

Se kterou oblíbenou sportovkyní by sis chtěla zahrát volleybal a kde?

Miluju volleybal, a to je samozřejmě týmová hra, takže nemám jednu oblíbenou sportovkyni, se kterou bych si ráda zahrála. Stačilo by mít hvězdný celý team, to by se hrálo jedna radost. .)

Yulia Yulia
Yulia Production Assistant

Yulka je pomocnicí naší Olgy a svou pracovní dobu tak dělí na úkoly spojené se zajištěním výroby a na pochůzky, bez kterých se žádný výrobní proces neobejde. A jak tráví svůj čas po práci? Čtením románů a fantasy, focením, které spojuje s cestováním, a její největší vášní - hrou na kytaru.

S jakou kapelou a kde bys nejraději uspořádala svůj první koncert?

Svůj první koncert bych uspořádala v Praze a se skupinou MGMT, protože je poslouchám od začátku jejich kariéry a vím jak se dostávali na vrchol. Poprvé jsem byla na jejich koncertu v Praze, který na mne zanechal velký dojem. Znamená to pro mě, že pokud jdeš za svým cílem, není nic nemožné.

Anna Anna
Anna Office Manager

Anička je důležitým článkem nejen pro spokojenost našich zákazníků, ale i našeho Eppi týmu. Stará se o to, aby byly všechny naše faktury včas uhrazené, balíčky pečlivě zabalené a odeslané a nám v kanceláři nic nechybělo. Jinak miluje freeride, a to nejen na MTB kole, ale i na lyžích. Aktuálně je jejím největším potěšením štěně francouzského buldočka Leia.

Jaký sport by sis dovedla představit dělat na plný úvazek a proč?

Miluju hory! < 3 Takže moje volba sportu na plný úvazek je jasná! Lyžování nebo snowboarding. Spojení krásné přírody a zábavy je pro mě prostě top!

Kristýna Kristýna
Kristýna Office Assistant

Týnka má na starost přípravu a expedici našich vyšperkovaných zásilek. Pokud u nás nakoupíte, je velmi pravděpodobné, že budete rozbalovat balíček, který prošel jejíma rukama. Zároveň je pravou rukou Aničky a nás všech, když nám v kanceláři cokoliv schází nebo dochází. Ve volném čase se věnuje kreslení a její vášní jsou vodní sporty v čele s jízdou na surfu.

Co tě na surfování tak baví? Dokážeš popsat, co se v tobě odehrává, když sjíždíš vlnu?

Užívám si kontakt s vodou a vzájemnou podporu mezi surfaři. A ty emoce, když chytneš vlnu? Nepopsatelné. Vždycky mě zaplaví pocit absolutního štěstí, svobody, nadhledu a radost z nekonečného prostoru kolem.

Marek Marek
Marek Marketing Manager

Mára je vedoucím marketingového týmu a hvězdou vývoje naší webové stránky. Má pod palcem tvorbu reklamy, obsahu a podílí se na nových strategiích a nápadech. Po práci se z něj stává typický scifi/fantasy nerd, kavárenský povaleč, poutník (i cestovatel) a terénní knihomol.

Kdybys rozuměl zvířatům, čí "rozhovory" by tě nejvíce zajímaly?

U koček lze těžko říci, jestli je v jejich pohledu únava nebo nepřátelství. S obavami o svůj život musím vědět, co si myslí ta moje. Zajímal by mě také překlad psího vytí, pískání křečků nebo ty věčné dialogy mezi holuby na lampách. Pomlouvají nás nebo se jen baví o tom, co kde sezobli?

Barbora R. Barbora R.
Barbora R. Creative Director

Baruš je naší kreativní duší. Na šperky se dívá nejčastěji skrze objektiv, když pořizuje fotky a videa pro naše stránky a Youtube kanál. Zároveň spravuje naše sociální sítě od Instagramu po Facebook a občas napíše článek na náš Eppi blog. Za životem a zábavou vyráží na koncerty, za klidem do přírody a s železnou pravidelností přelouhuje černý čaj o více než deset minut.

Pokud bys měla možnost objektivem zdokumentovat jakékoli místo v jakékoli době, jaká scéna a kulisy by tě nejvíc lákaly?

Ačkoliv jsem milovník dávné historie, tak v tomto případě by mi stačilo, kdybych se narodila tak ještě o 20 let dříve a mohla zažít a objektivem zachytit sjednocení Berlína v 90s. Chtěla bych být u toho, když zde vznikaly ikonické hudební kluby ve své nejsurovější podobě. Muselo to být jeviště plné kontrastů a nespoutanosti. Ráda hledám krásu tam, kde ji jiní nevidí. .)

Zuzana V. Zuzana V.
Zuzana Marketing Assistant

Zuz je součástí našeho marketingového týmu. Stará se o to, aby o nás (nejen) v online světě každý věděl. Zajišťuje PR články, tvorbu newsletterů, komunikaci a spolupráci s influencery a rovněž je zapojena do realizace nových strategií a nápadů. Mimo marketing má ráda knížky, historii, chvíle strávené v přírodě a s chutí objevuje, nejen gastronomický, svět.

Ve které své oblíbené knize by sis přála být hlavní postavou a proč?

Oblíbených knih mám několik, ale většinou jde o příběhy z války. Takže tady osudy hlavních hrdinů s radostí oželím. Kdo by mě ale vážně lákal, je Alenka v říši divů nebo Harry Potter. Oba spojuje kouzelný svět, ve kterém žijí. Tohle mi v reálném životě chybí a tak si dost často vytvářím svůj vlastní - hravější, barevnější a laskavější. :)

Zora Zora
Zora Social & Content Assistant

Zorka je dalším členem marketingového týmu. Šéfuje našemu Facebookovému profilu a podílí se na tvorbě obsahu pro webové stránky, pro něž je zároveň i administrátorem. Ve volném čase objevuje nová místa s dobrou kávou, kreslí, maluje, čte a je velkým filmovým a seriálovým fanouškem.

Co nejčastěji kreslíš nebo maluješ a jaká je tvá oblíbená technika?

V poslední době mě nejvíc baví fashion ilustrace, protože spojuje dvě věci, které mám ráda - kresba/malba a móda. Akvarel je klasika, která mě bude vždycky bavit, ale nedávno jsem objevila i designerské fixy. Jsou praktické, není k nim potřeba štětec a voda, ale dají se s nimi vytvořit úžasné efekty.

Dušan Dušan
Dušan Senior Developer

Dušan je náš supermozek. Zajišťuje, že naše stránka a všechny její funkce pracují jako hodinky. Počítače a kódování jsou jeho životní vášní. Fascinuje ho umělá inteligence a když zrovna nesedí za monitorem, rád chodí na túry do přírody.

Kdybys uměl vynalézt jakoukoliv technologickou vychytávku pro lidstvo, co by to bylo?

Ak by to mala byť len jedna vychytávka, tak potom asi nejaký druh teleportu. Snáď by časti ľudstva, vrátane mňa, ušetril zopár starostí, viac nás zblížil, pridal určitej slobody a času navyše. Ale všetko s mierou, s ohľadom na ekológiu a len pre dobré účely ;).

Katka M. Katka M.
Katka M. Accounting Assistant

Káťa je naší hrdinkou z tajuplného světa účetnictví. Pořádek v číslech a fakturách máme právě díky ní a jsme ji za to nesmírně vděčni. Kromě dokladů čte Káťa ráda i záživnější literaturu a dle jejích slov se sem tam motá v kuchyni, kde vaří nebo peče. Dalšími Katčinými vášněmi jsou šicí stroj a sport, díky kterým se odreaguje od práce i školy.

Prozradíš nám, co má pro tebe nevyčíslitelnou hodnotu a proč?

Řekla bych, že nevyčíslitelnou hodnotu mají pro mne vzpomínky, jednotlivé okamžiky. Je to něco, co mi už nikdo nevezme (možná na stáří Němec :)) a pokaždé se můžu vrátit zpátky, připomenout si daný moment. Ať už se jedná o čas strávený s rodinou a nejbližšími, když někomu udělám radost, překonám svůj strach, atd.

Michal Michal
Michal Front-end Developer

Mišo má jedinečný talent na to, aby dělal věci hezké a použitelné. Pokud se vám líbí vzhled našich stránek a jejich celkový dojem, líbí se vám jeho práce. V létě jezdí po horách na kolech a v zimě na lyžích. Je také velkým gurmánem a dokáže uvařit opravdové speciality.

Jak bys graficky ztvárnil svoji nejoblíbenější lidskou emoci a proč?

Vybrať tu najobľúbenejšiu ľudskú emóciu je veľmi ťažké, no s istotou viem povedať, že každý človek by mal nájsť svoje "štastie a radosť". Pretože s úsmevom a dobrou náladou sa z nás stávajú lepší ľudia. Takže graficky povedané "Keep :)".

Ruby Ruby
Ruby Minister of Culture

Ruby je přesvědčen, že je jediným skutečným Eppi Šéfem. Dle jeho teorie všichni lidé, kteří jsou zde uvedeni, se ráno obléknou a vyrazí do kanceláře za jediným účelem, sloužit mu. Hlavní náplní práce nás všech tak je drbání za ušima, pod čumáčkem a házení míčků. Ale nestěžujeme si! Děláme to dobrovolně. Ptáte se proč? No přece pro ty jeho oči!

Které jídlo je tvé nejoblíbenější a proč?

Tak samozřejmě jakékoliv jídlo! Ale vzhledem k mému upravenému jídelníčku dávám přednost kuřecím nugetkám s bramborovými kousky, sypanými hráškem a mrkví.