Tak to jsme my!

Jsme mladí, ale zkušení. Přemýšlíme s vážnou tváří, ale umíme se zasmát. Jsme kolegové i kamarádi. Dokážeme tvrdě pracovat, ale také se společně sejít u dobrého jídla. Klientům poskytneme skvělý servis a zároveň si s nimi popovídáme o osobním životě. Máme rádi dobrou kávu i horký čaj. Milujeme tradice, ale zkoušíme stále něco nového. Jsme prostě eppický tým!

Kiril

Kiril

CEO

Kiril je opravdový stratég. Má největší podíl na tom, že neustále rosteme, zlepšujeme se a netopíme se v rutinních úkolech. Je zodpovědný za E v naší E-commerce společnosti. Kromě toho stíhá udržovat dozor nad všemi týmy, kterým slouží i jako konzultant. Kiril zkrátka vždycky ví, co poradit a vylepšit. Kromě toho má vskutku vytříbený smysl pro humor a je blázen do NBA.

Jakou radu bys dal někomu, kdo chce začít podnikat?

Nedělejte to. 95 % startupů neuspěje. Zbylých 5 % sotva přežívá a jejich zakladatelé rozhodně nemají nadprůměrné platy. Pokud nechcete žít jenom prací, chcete se vyhýbat stresu a dobře spát - nezakládejte svoji vlastní firmu. A určitě nezačínejte podnikat, pokud chcete zbohatnout. Raději si najděte práci jako investiční bankéř.

Evka

Co-Founder

Evka má jedinečnou kombinaci schopností, díky které skvěle pracuje jak s lidmi, tak s produkty. Pečlivě vybírá nové šperky a zároveň zajišťuje, aby všichni členové týmu dělali to, co je potřeba. Je to zkrátka empatická bytost každým coulem a my máme štěstí, že máme v jedné osobě jak šéfku, tak i kamarádku. A kdo je Evčinou největší radostí? Přece černobílý miláček všech - Ruby!

Jaký je tvůj recept na work-life balance? Jak nejraději odpočíváš a dobíjíš energii?

Work/life balance je pre mňa ťažkým orieškom, keďže sme Eppi zvykli venovať veľa voľného času. Snažím sa po opustení kancelárie nad prácou ďalej nerozmýšlať. Je to skoro nemožné, keďže najlepšie myšlienky ma napadajú pri varení či pri prechádzkach s Rubym. Najviac si oddýchnem, keď si pustím seriál a keď je to fakt zlé, tak si zabrnkám na gitare. Ideálne keď ma nikto nepočuje:)

Matej

Matej

Co-Founder

Matej je vedoucí prodeje, stará se o výrobu a je blázen do diamantů. Svůj čas rozděluje mezi řízení našich prodejů a optimalizaci nabídky diamantů. Má pod svými křídly celý Sales tým a naše hrdiny ze zlatnické dílny. Práce je to náročná, ale jde mu právě i díky tomu, že miluje adrenalin. A kromě něj i golf a steaky. Hodně steaků!

Kdybys měl možnost vidět svět v roce 2050, jak podle tebe bude vypadat prodej šperků?

Šperky v roku 2050 budu skor ako personál gadets, kde bude spojena krása, praktickost a najnovsie technologie, už teraz máme smart jewellery a v budoucnosti sa posunieme do levelu super smart.

Katka Š.

Katka Š.

Chief Operating Officer

Díky svým organizačním schopnostem pomáhá Káťa řídit procesy v rámci celé firmy a stojí za budováním naší firemní kultury. Spolupracuje se všemi týmy a je pravou rukou jejich teamleaderů. V případě, že se vyskytne jakýkoli problém, je to právě ona, kdo ho s grácií vyřeší. Kačí má ráda řád, cestování a zdravý životní styl. A my máme zase rádi ji!

Představ si život bez online světa. Co bys nejraději dělala?

Asi by se to tolik nelišilo od toho, co dělám zrovna teď. Změnilo by se prostředí a podmínky, ale podstata by zůstala stejná. Byla bych v offline Eppi, kde bych dělala to, co si užívám nejvíc. Organizovala, vylepšovala, vytvářela systém a pořádek, pomáhala růst lidem kolem sebe i celé společnosti a přispívala k tomu, aby byli všichni šťastní a spokojení :))

Michaela

Michaela

HR & Executive Assistant

Míša pomáhá Kátě Š. v oblasti HR a také je zapojena do dalších speciálních projektů, na kterých pracuje naše vedení. Miluje sporty, pravidelně cvičí stepaerobic a tancuje, ale také ráda plave, cvičí jógu, jezdí na snowboardu nebo bruslí. Její vášní je cestování, poznávání nových míst a výlety s kamarády. V neposlední řadě také ráda peče, čte a miluje seriál Přátelé. :)

Která země je tvojí srdcovkou?

Rozhodně Itálie. Byla jsem tam i na Erasmu a mám ráda všechno italské: jídlo, pití (hlavně kávu prosecco :), italštinu a vůbec všechno, co ta země nabízí. Jezdím tam pravidelně a miluju objevování nových italských míst.

Nela

Nela

Sales Manager

Nela se stará o prodej, produkty a je zároveň slovenskou posilou našeho týmu. Budete s ní komunikovat, jakmile projevíte zájem o ještě více informací ohledně jakéhokoliv šperku anebo zakázkové výroby. Můžete se s ní potkat na našem chatu, případně vám ráda zodpoví vaše otázky telefonicky nebo po e-mailu. Mluví plynně francouzsky a Francie je pro ni druhým domovem.

Jak by asi vypadal tvůj život, kdyby ses narodila jako Francouzka?

Ako Francúzka by som každý deň začínala v kaviarni s kávou a čerstvým croissantom s maslom a končila s pohárom červeného vína a oblúbeným Comté (syr). Vikendy by som si užívala na vidieku s rodinou. Môj život by teda vlastne vyzeral takmer rovnako ako teraz (teda bez tej kaviarne) :D

Denisa

Denisa

Sales Assistant

Denča je důležitou součástí našeho prodejního týmu. V případě, že si s něčím nevíte rady, bude to právě ona, kdo udělá maximum pro to, aby vám pomohla. K zastižení je na e-mailu, telefonu, livechatu, Skypu i WhatsAppu. Můžete na ni směřovat libovolné dotazy týkající se šperků či zakázkové výroby. Ve volném čase se zabývá bytovým designem, jógou a miluje jídlo a kvalitní literaturu.

Máš nějakou vysněnou destinaci, kam by ses jednou ráda podívala? Dokážeš vysvětlit proč?

Určitě by to byla Kanada. Tamní příroda na jaře musí být úžasná. Mám radši chladnější podnebí a sníh, takže na pláž k moři mě nedostanete. Ale taková lyžovačka právě v Kanadě je mým velkým snem.

Hana

Hana

Sales Assistant

Hana pracuje na pomezí dvou důležitých oddělení - péče o klienty a prodeje. Nejen, že se s ní setkáte při osobním předání objednaného šperku, ale zároveň se jí můžete zeptat na radu, pokud si nejste jisti ještě při samotném výběru. Potkat se tak můžete osobně, ale i přes telefon, chat či e-mail. A kdyby vás náhodou zajímala judaistika nebo religionistika, jste na správném místě. Naše Hánč totiž provádí po pražském Židovském městě.

Co tě na Judaismu tak zaujalo? Obsahuje nějakou myšlenku, podle které by se měl řídit každý?

Na judaismu je zajímavé, jak celistvě pojímá cyklus lidského života od narození až po smrt. Důraz na rodinné vazby, vzdělání a tradice. Myšlenku, kterou by se podle mě měl řídit každý člověk (najdeme ji v Talmudu) : „Kdo zachrání jeden lidský život, zachrání celý svět.“

Barbora V.

Barbora V.

Customer Care Manager

Barča je první člověk, který kontaktuje naše zákazníky a informuje je o celém průběhu objednávky. Po předání šperku zjišťuje zpětnou vazbu, abychom v Eppi věděli, zda děláme naši práci dobře. Kromě dojmů našich klientů ji také zajímají knihy z období válek, cestování a největší vášní je letecký průmysl, který má dokonce i vystudovaný.

Co tě na leteckém průmyslu tak fascinuje? Je to vášeň od dětství?

Áno, je to vášeň už od detstva. Môj dedko pracoval na letisku, takže keď som bola malá, často ma tam brával. A na leteckom priemysle ma fascinuje všetko. Dokázala by som na letisku sedieť celé hodiny a pozorovať, ako lietadlá vzlietajú a pristávajú.

Adéla K.

Adéla K.

Customer Care Specialist

Adél je další posilou našeho customer care týmu. Potvrzuje vaše objednávky a odpovídá na všechny otázky související s nákupním procesem. Jejím největším koníčkem je cestování, s čímž souvisí i její zájem o letectví. Ve volném čase ráda cvičí jógu, čte nebo sleduje seriály na Netflixu. A nejvíc miluje svého jezevčíka Edu. :)

Co ráda čteš? Zaujala tě v poslední době nějaká konkrétní knížka?

Nejraději čtu thrillery, jelikož se od nich nedokážu odtrhnout a potřebuji, co nejrychleji vědět, jak to celé skončí. Moje nejoblíbenější autorka je Shari Lapena a B. A. Paris. Bohužel se nedokážu rozhodnout, která z knih je moje nejoblíbenější, protože všechny byly skvělé.

Ela

Ela

Sales & Customer Care Specialist

Ela je dalším členem Eppi týmu působícím na naší bratislavské pobočce. Má na starost komunikaci se slovenskými klienty jak online, tak v showroomu při osobním setkání. Poradí s výběrem šperku a poskytne vám péči během celého procesu vaší objednávky. Je velmi aktivní bytostí, o čemž svědčí její dvě životní lásky - tanec a hudba. Ve volných chvílích se navíc věnuje dobrovolničení.

Existuje v hudebním světě osobnost, se kterou by ses ráda setkala? A proč právě s ní?

Chcela by som sa stretnúť s Kendrickom Lamarom, ktorý momentálne dominuje v hudobnom priemysle, ak sa pozrieme na pomer politika a kvalita hudby. Pripadá mi ako mimozemšťan. Síce som bola na jeho koncerte vo Frankfurte, ale nezdalo sa mi, že je to naozaj on. Chcela by som ho stretnúť tvárou v tvár a počuť ho normálne rozprávať, aby som uverila, že existuje.

Daniela

Daniela

Sales & Customer Care Specialist

Daniela je součástí našeho slovenského Eppi týmu. Potkat ji můžete při schůzce v bratislavském showroomu, ale i online. Danka se pro práci se šperky přímo narodila. Už jako malá se zajímala o drahé kameny, což ji později přivedlo ke studiu gemologie na vysoké škole. Ve volném čase ráda čte a píše, miluje jógu a funkční tréninky. Zbožňuje zvířata a ze všech nejvíc svoji kočku Zoey.

Čím tě drahokamy v dětství tak okouzlily?

Dodnes si vzpomínám, jak jsme na základní škole byli na přednášce o geologii a já doslova hltala každou informaci. Potom jsem si od přednášejícího koupila svůj první minerál - ametyst, který má dodnes čestné místo v mojí sbírce. Tam všechno začalo. Učarovala mi sama příroda a to, co dokáže. Od té doby jsou minerály mojí srdcovkou.

Nikita

Nikita

Jeweller

Nikita je daším důležitým členem zlatnické dílny. Jeho šikovné ruce se soustřeďují především na dokonalý finiš každého šperku. To on dodá finálnímu kousku ten správný lesk a nedopustí, aby došlo k jediné vadě na kráse. Jeho nemilejšími koníčky jsou cestování, fotbal a de facto všechny moto/cyklo sporty.

Který typ šperku vyrábíš nejraději a proč?

Nejraději vyrábím náramky, přívěsky a snubní prsteny, protože s nimi mám hodně zkušeností. Záleží na povaze šperku, ale většinou mi jdou tyto kousky rychle od ruky.

Tigran

Tigran

Jeweller

Tigran pochází z arménské zlatnické rodiny. Zkušeností má tedy více než dost a také se dokáže postarat o šperky od samotného začátku až po jejich závěrečné osazení. Jeho parketou jsou především snubní a zásnubní prsteny. Ve volném čase cestuje nebo pomáhá tatínkovi ve zlatnické dílně a vždycky si rád zahraje stolní tenis či biliard.

Proč si myslíš, že lidé milují šperky po staletí?

Protože šperky jsou pro radostné chvíle! Když vyrábím šperky a klientům se líbí, jsem ještě šťastnější.

Armen

Armen

Jeweller

Než se Armen dostal do naší zlatnické dílny, věnoval se této profesi už v Arménii, odkud také pochází. Za svou již 12 let dlouhou profesní kariéru Armén nasbíral nespočet zkušeností, které v našem eppickému teamu převádí do praxe v podobě skvostných prstenů, náušnic, náramků i náhrdelníků. Je velkým milovníkem cyklistiky, které se ve svém volném čase věnuje nejčastěji.

Máš představu nějakého šperku, který by sis jednou rád vyrobil?

Samozřejmě, že mám spoustu nápadů, ale zatím vám je neprozradím. :) Nechte se překvapit!

Dimitrij

Dimitrij

Jeweller

Miťa pochází z Petrohradu a v Praze žije třetím rokem. Je další skvělou posilou týmu zlatníků, kteří ve své dílně přetváří ušlechtilé kovy a drahokamy v nádherné klenoty. Kromě práce zlatníka ještě studuje na vysoké škole obor Dřevařství a design nábytku. Rád jezdí na skejtu, plave a protože miluje pálivé jídlo, věnuje se pěstování chilli papriček. :)

Jak ses dostal k profesi zlatníka?

Několik let jsem se živil zpracováním jantaru, což je trošku jiný obor než zlatnictví, které mě vždycky lákalo. Práce zlatníka je náročnější, ale o to zajímavější a moc mě baví.

Veronika

Veronika

Jeweller

Verča je v naší zlatnické dílně jedinou zástupkyní něžného pohlaví. Zlatnicí se vyučila a nyní převádí všechny své znalosti do praxe. Věnuje se převážně povrchové úpravě prstenů, leštění a broušení. O víkendech nejčastěji utíká za kulturou či do přírody, kterou si užívá v koňském sedle. Verča má totiž 8letého koně Hekiho, který je jejím parťákem i "domácím" mazlíčkem.

Tvou největší zálibou je jezdectví. Proč sis vybrala zrovna koně?

Můj táta se jim věnoval celý život, takže koně mám kolem sebe už od dětství. Užívám si jejich variabilitu. Můžeš s nimi vyjet na několikadenní výlet spojený s koupáním v jezeře nebo na nich závodit. Jízda na koni je adrenalin a ten mě baví.

Gabriela

Gabriela

Product Assistant

Gabi je nepostradatelnou a vždy usměvavou součástí produktového týmu. Zajišťuje, aby byly všechny šperky v naší e-výloze online a správně naceněné. Stará se také o to, abychom měli na skladě vždy dostatek produktů a žádný se nám nikam nezatoulal. Ke Gabi neodmyslitelně patří její úspěšný blog, čtení knih a její největší láska - psí královna Delinka První.

Která módní ikona je tvojí největší inspirací a proč?

Kenza Zouiten - švédská blogerka, influencerka a co-founder IvyRevel, je mojí největší inspirací, nejen co se módy týče. Kenza je hodně silná žena, která neměla jednoduché dětství, ale i přesto si dokázala jít za svými sny - vybudovala nejčtenější skandinávský blog a založila svou vlastní módní značku. Její blog čtu už přes 7 let a nevynechám jediný článek.

Barbora H.

Barbora H.

Product Assistant

Baruš je součástí produktového týmu a naší dvorní fotografkou. Kromě toho, že nasazuje produkty na e-shop, pracuje také na tom, abyste u nás každý šperk našli v té správné kategorii, dostali se k němu co nejjednodušeji a dočetli se o něm všechny potřebné informace. Po práci si jde zaběhat nebo zacvičit jógu, ráda tančí a zaznělo i slovo "prokrastinace". Ale to prý skutečně jen jednou za čas.

Máš nějaký běžecký cíl, kterého bys ráda dosáhla? Co pro tebe představuje?

Jednou bych ráda uběhla maraton. Znamená to pro mě vyhrát sama nad sebou.Vždy když běžím, snažím se překonat sama sebe. Ale někdy je pro mě běhání jen relax a nemyslím na to, jak rychle běžím a jestli poběžím rychleji než minule. Běhání je pro mě taky čas, kdy na nic nemusím myslet, vypustím z hlavy všechny myšlenky a prostě jen běžím.

Barbora V.

Barbora V.

Product Assistant

Barča je dalším super členem produktového týmu, nahrává nové produkty na naše stránky a má na starost ostatní administrativní úkoly spojené s naší širokou produktovou nabídkou. Volné chvilky ráda tráví ve společnosti svých přátel, miluje deskové hry, kreslí, maluje a učí se hrát na ukulele, i když zatím prý marně :)

Jakou techniku kreslení nebo malování máš nejradši? A co je nejčastěji předmětem tvých malůvek?

Nejraději maluji akvarelem, do kterého potom kreslím černým fixem. Nepohrdnu ale ani pastelkami, fixy, tužkou nebo klidně i propiskou. Momentálně mám rozjetý menší projekt, ve kterém kreslím slova a slovní spojení používaná v mém rodném městě, Českých Budějovicích, a v jižních Čechách celkově. Mým favoritem je rozhodně šajzka a hapina! :)

Olga

Olga

Production Manager

Olga má na starost logistiku. Komunikuje tak napříč s celým týmem a zabezpečuje, aby se produkty dostaly k zákazníkům včas. Je to superžena s maximální schopností multitaskingu, která dokáže v jeden den zařídit spoustu věcí. Díky ní zvládáme i zdánlivě nemožné termíny. Jinak její velkou láskou je kocour Marcel a volejbal, kterému se věnuje každý víkend.

Se kterou oblíbenou sportovkyní by sis chtěla zahrát volleybal a kde?

Miluju volleybal, a to je samozřejmě týmová hra, takže nemám jednu oblíbenou sportovkyni, se kterou bych si ráda zahrála. Stačilo by mít hvězdný celý team, to by se hrálo jedna radost. :)

Yulia

Yulia

Production Assistant

Yulka je pomocnicí naší Olgy a svou pracovní dobu tak dělí na úkoly spojené se zajištěním výroby a na pochůzky, bez kterých se žádný výrobní proces neobejde. A jak tráví svůj čas po práci? Čtením románů a fantasy, focením, které spojuje s cestováním, a její největší vášní - hrou na kytaru.

S jakou kapelou a kde bys nejraději uspořádala svůj první koncert?

Svůj první koncert bych uspořádala v Praze a se skupinou MGMT, protože je poslouchám od začátku jejich kariéry a vím jak se dostávali na vrchol. Poprvé jsem byla na jejich koncertu v Praze, který na mne zanechal velký dojem. Znamená to pro mě, že pokud jdeš za svým cílem, není nic nemožné.

Anna

Anna

Office Manager

Anička je důležitým článkem nejen pro spokojenost našich zákazníků, ale i našeho Eppi týmu. Stará se o to, aby byly všechny naše faktury včas uhrazené, balíčky pečlivě zabalené a odeslané. Miluje přírodu a především tu severskou. Jejím snem je poznávat krásy kanadské přírody. Miluje také vše, co je spojené s vesmírem a jejím nejoblíbenějším sportem je lyžování.

Jaký sport by sis dovedla představit dělat na plný úvazek a proč?

Miluju hory! <3 Takže moje volba sportu na plný úvazek je jasná! Lyžování nebo snowboarding. Spojení krásné přírody a zábavy je pro mě prostě top!

Alina

Alina

Office Assistant

Alina má na starost přípravu a expedici našich vyšperkovaných zásilek. Pokud u nás nakoupíte, je velmi pravděpodobné, že budete rozbalovat balíček, který prošel jejíma rukama. Zároveň je pravou rukou Aničky a nás všech, když nám v kanceláři cokoliv schází nebo dochází. Ve volném čase se věnuje malování a nejraději ze všeho doučuje děti z češtiny a angličtiny.

Co tě na doučování dětí nejvíc baví?

Baví mě na tom ta dětská upřímnost, otevřenost a především jejich zájem o informace. Tohle všechno mě nabíjí energií a i když jdu na hodinu se špatnou náladou, oni mi jí zlepší. Navíc celé doučování vedu spíš formou hry, takže je to zábava pro obě strany.

Marek

Marek

Marketing Manager

Mára je vedoucím marketingového týmu a hvězdou vývoje naší webové stránky. Má pod palcem tvorbu reklamy, obsahu a podílí se na nových strategiích a nápadech. Po práci se z něj stává typický scifi/fantasy nerd, kavárenský povaleč, poutník (i cestovatel) a terénní knihomol.

Kdybys rozuměl zvířatům, čí "rozhovory" by tě nejvíce zajímaly?

U koček lze těžko říci, jestli je v jejich pohledu únava nebo nepřátelství. S obavami o svůj život musím vědět, co si myslí ta moje. Zajímal by mě také překlad psího vytí, pískání křečků nebo ty věčné dialogy mezi holuby na lampách. Pomlouvají nás nebo se jen baví o tom, co kde sezobli?

Zora

Zora

Social & Content Specialist

Zorka je součástí marketingového týmu. Šéfuje našemu Instagramovému a Facebookovému profilu a také zajišťuje tvorbu článků na náš Blog. Ve volném čase ráda objevuje nová místa s dobrou kávou, kreslí, maluje, čte a je velkým filmovým a seriálovým fanouškem.

Co nejčastěji kreslíš nebo maluješ a jaká je tvá oblíbená technika?

V poslední době mě nejvíc baví fashion ilustrace, protože spojuje dvě věci, které mám ráda - kresba/malba a móda. Akvarel je klasika, která mě bude vždycky bavit, ale nedávno jsem objevila i designerské fixy. Jsou praktické, není k nim potřeba štětec a voda, ale dají se s nimi vytvořit úžasné efekty.

Karolína

Karolína

Content Marketing Assistant

Kája je dalším členem marketingového týmu. Má na starost tvorbu newsletterů a podílí se na tvorbě obsahu pro webové stránky. Ve volném čase ráda vaří, cestuje nebo maluje. Pochází ze Slovácka a jak se říká u nich na Moravě: "Je to správná děvčica, co aj pluh na poli utáhne!"

Co tě nejvíc baví na cestování a kam by ses jednou ráda podívala?

Kromě poznávání nových kultur, lidí a jídla miluju na cestování také ty přípravy. Plánování, balení, čekání na letišti a to jemné šimrání v břiše, které vám říká, že je před vámi něco nového a vzrušujícího. :) Jednou bych se ráda podívala do Asie a nejvíc mě láká Japonsko nebo Vietnam.

Eliška

Eliška

Project Manager

Eliška nám pomáhá s expanzí na německý trh. Intenzivně spolupracuje s marketingovým týmem na vývoji německých stránek a řeší také záležitosti spojené se založením naší německé pobočky. Společnost lidí a jejich unikátnost jí dělá radost, stejně jako tichá procházka s milovanou fenkou Ginger. Miluje tanec, seberozvoj, nové výzvy a učení se nových jazyků.

Existuje něco, co tě v seberozvoji zatím nejvíce posunulo?

Kromě neustále přicházejících životních zkušeností (a hlavně chyb :) ) určitě možnost účastnit se ročního seberozvojového kurzu, který mi v mnoha směrech otevřel oči a ukázal mi, že seberozvoj je proces na celý život, který zasahuje do všech aspektů života, a rozvíjí i všechny mé vztahy a role.

Alma

Alma

Sales & Customer Care Specialist

Alma je pravou rukou Elišky v oblasti naší expanze na německý trh a stará se zejména o customer care podporu. Ráda poslouchá podcasty a protože vyrůstala v Berlíně, nejraději má ty německé. Ve volném čase ráda čte, sleduje seriály, nakupuje v second handech a ráda by se vrátila k jízdě na koni. Taky je velkým milovníkem cestování a její oblíbené destinace jsou Ukrajina, Albánie a Bukurešť.

Co tě na nakupování v second handech baví nejvíc? A dáš nám nějaké tipy na super sekáče?

Líbí se mi, že tam najdu kusy, které jinde nejsou. Důležitý je pro mě i ekologický a etický faktor, jelikož oděvní průmysl je docela velká zátěž. V poslední jsem si oblíbila hlavně tyto sekáče: Přestupní stanice, Homeless Praguee, Lulu Vintage Store a 1981.

Dušan

Dušan

Senior Developer

Dušan je náš supermozek. Zajišťuje, že naše stránka a všechny její funkce pracují jako hodinky. Počítače a kódování jsou jeho životní vášní. Fascinuje ho umělá inteligence a když zrovna nesedí za monitorem, rád chodí na túry do přírody.

Kdybys uměl vynalézt jakoukoliv technologickou vychytávku pro lidstvo, co by to bylo?

Ak by to mala byť len jedna vychytávka, tak potom asi nejaký druh teleportu. Snáď by časti ľudstva, vrátane mňa, ušetril zopár starostí, viac nás zblížil, pridal určitej slobody a času navyše. Ale všetko s mierou, s ohľadom na ekológiu a len pre dobré účely ;).

Katka Ch.

Katka Ch.

Accounting Assistant

Káťa je naší hrdinkou z tajuplného světa účetnictví. Pořádek v číslech a fakturách máme právě díky ní a jsme ji za to nesmírně vděčni. Kromě dokladů čte Káťa ráda i záživnější literaturu a dle jejích slov se sem tam motá v kuchyni, kde vaří nebo peče. Dalšími Katčinými vášněmi jsou šicí stroj a sport, díky kterým se odreaguje od práce i školy.

Prozradíš nám, co má pro tebe nevyčíslitelnou hodnotu a proč?

Řekla bych, že nevyčíslitelnou hodnotu mají pro mne vzpomínky, jednotlivé okamžiky. Je to něco, co mi už nikdo nevezme (možná na stáří Němec :)) a pokaždé se můžu vrátit zpátky, připomenout si daný moment. Ať už se jedná o čas strávený s rodinou a nejbližšími, když někomu udělám radost, překonám svůj strach, atd.

Michal

Michal

Front-end Developer

Mišo má jedinečný talent na to, aby dělal věci hezké a použitelné. Pokud se vám líbí vzhled našich stránek a jejich celkový dojem, líbí se vám jeho práce. V létě jezdí po horách na kolech a v zimě na lyžích. Je také velkým gurmánem a dokáže uvařit opravdové speciality.

Jak bys graficky ztvárnil svoji nejoblíbenější lidskou emoci a proč?

Vybrať tu najobľúbenejšiu ľudskú emóciu je veľmi ťažké, no s istotou viem povedať, že každý človek by mal nájsť svoje "štastie a radosť". Pretože s úsmevom a dobrou náladou sa z nás stávajú lepší ľudia. Takže graficky povedané "Keep :)".

Ruby

Ruby

Minister of Culture

Ruby je přesvědčen, že je jediným skutečným Eppi Šéfem. Dle jeho teorie všichni lidé, kteří jsou zde uvedeni, se ráno obléknou a vyrazí do kanceláře za jediným účelem, sloužit mu. Hlavní náplní práce nás všech tak je drbání za ušima, pod čumáčkem a házení míčků. Ale nestěžujeme si! Děláme to dobrovolně. Ptáte se proč? No přece pro ty jeho oči!

Které jídlo je tvé nejoblíbenější a proč?

Tak samozřejmě jakékoliv jídlo! Ale vzhledem k mému upravenému jídelníčku dávám přednost kuřecím nugetkám s bramborovými kousky, sypanými hráškem a mrkví.