Šperky podle znamení zvěrokruhu

Věříte na osud? Pak máte jistě v malíčku, který drahokam odpovídá vašemu znamení zvěrokruhu. S přehledem dokážete vysvětlit, proč ohnivý granát svědčí povaze Vodnářů nebo proč hřejivý jantar rozvíjí intelekt Blíženců. Umíte přiřadit omamné broušené krystaly všem znamením zodiaku a zajisté rozumíte účinkům drahých třpytivých kamenů, jež prozáří nejen pošmourné podzimní a zimní dny. Udělejte sobě nebo svým blízkým radost šperkem podle znamení zvěrokruhu. Naše stránka vám představí propracované náušnice, přívěsky, náramky i prstýnky. Sáhnout můžete po křehkém klenotu z univerzálního stříbra, případně po blyštivém skvostu ze zlata v elegantní bílé, tradiční žluté či romantické růžové variaci. Opravdoví fajnšmekři si nenechají ujít šperky z drahocenné platiny. Svěřte proto své touhy a naděje do rukou hvězd a přibližte se splnění všech svých tajných přání za pomoci ozdoby doplněné drahokamem podle svého znamení.

Šperky se znamením zvěrokruhu

Šperky se znamením zvěrokruhu

Je libo něco jemného a univerzálního, ale přesto se špetkou tajuplné magie? Klenot z ušlechtilého kovu, jenž doplňuje vybroušený zářivý drahokam a symbolické znázornění zvěrokruhu, decentně odhalí, v jakém znamení jste se narodili.

Všechny Šperky se znamením zvěrokruhu

Šperky s drahokamy pro znamení Raka

Šperky s drahokamy pro znamení Raka

Ani k Rakům se hvězdy zády neotočily. Přiřkly jim dva zázraky přírody: křehkou perlu a tvrdý smaragd. Perla ví, jak vytáhnout Raka z ulity a ukázat mu krásy světa, smaragd zatím tlumí projevy přecitlivělé duše vodního znamení.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Raka

Šperky s drahokamy pro znamení Lva

Šperky s drahokamy pro znamení Lva

Silné, odolné a dominantní – tak by se daly charakterizovat drahokamy, které byly přiřknuty Lvům. Rubín ani diamant nelze jen tak přehlédnout. Úchvatný červený kámen vybudí Lví schopnost milovat, kdežto nejtvrdší nerost na zemi povzbudí jeho vytrvalost.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Lva

Šperky s drahokamy pro znamení Panny

Šperky s drahokamy pro znamení Panny

Analytickým Pannám věnovaly hvězdy slavný safír a zlatavý jantar. Teplá záře jantaru, do něhož příroda psala celá staletí své příběhy, rozpouští chlad v srdci. Uklidňující safír je vymaňuje z jejich přesvědčení o vlastní pravdě.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Panny

Šperky s drahokamy pro znamení Vah

Šperky s drahokamy pro znamení Vah

Diplomatické Váhy byly obdařeny fascinujícími turmalíny a zázračnými perlami, jež představují jeden z pilířů stability vzdušného znamení. Různorodý turmalín se nebojí otevřít jejich srdce lásce, zatímco jemná perla tlumí ukvapenost.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Vah

Šperky s drahokamy pro znamení Štíra

Šperky s drahokamy pro znamení Štíra

Do kolébky Štírů byl darován proměnlivý opál a pokaždé jiný topaz. Ten vodnímu znamení pomáhá vypořádat se s pohledem na věrnost a loajalitu. Pableskující opál tlumí Štírovu tvrdohlavost a posiluje jeho vnitřní motivaci.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Štíra

Šperky s drahokamy pro znamení Střelce

Šperky s drahokamy pro znamení Střelce

Střelce hvězdy oblažily mocnými kameny, jejichž síla nepokojné znamení zklidňuje a otevírá mu nové obzory. Různorodý topaz a zelenkavý olivín jsou drahokamy, jež tlumí ohnivý temperament a podporují dobrodružný optimismus.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Střelce

Šperky s drahokamy pro znamení Kozoroha

Šperky s drahokamy pro znamení Kozoroha

Zemské znamení Kozoroha se narodilo v časech různorodého granátu a ametystu. První zmíněný zvýrazňuje sílu, zatímco mystický ametyst podporuje duchovní rozměr a přináší nový úhel pohledu.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Kozoroha

Šperky s drahokamy pro znamení Vodnáře

Šperky s drahokamy pro znamení Vodnáře

Decentní akvamarín a skvostný granát, to jsou kameny, které náleží Vodnářům. Vynikají podporou duchovních stránek a rozvíjejí tak významné vlastnosti vzdušného znamení. Zároveň dokáží utišit jeho frustraci z nepochopení okolí.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Vodnáře

Šperky s drahokamy pro znamení Ryb

Šperky s drahokamy pro znamení Ryb

Rybám nadělily hvězdy fialkový ametyst a modravý akvamarín, jež nejistému znamení přináší sebedůvěru, klid a harmonii. Zároveň rozvíjí jeho unikátní intuici, podporují jeho nevídanou kreativitu a zvyšují důvěru v lásku a partnerský život.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Ryb

Šperky s drahokamy pro znamení Berana

Šperky s drahokamy pro znamení Berana

Všem, kteří se narodili v ohnivém znamení Berana, ovlivňují cestu kameny nejvzácnější: nezničitelný diamant a jiskřivý rubín. Oba drahokamy podporují vyrovnanost a schopnost sebereflexe, zároveň však pomáhají získat nadhled.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Berana

Šperky s drahokamy pro znamení Býka

Šperky s drahokamy pro znamení Býka

Zrozencům Býka, kteří stojí nohama pevně na zemi, přiřkly hvězdy harmonizující smaragd a symbol moudrosti – safír. Vzácné drahokamy podporují Býkovu spolehlivost a věrnost, zároveň mu však pomáhají snáze komunikovat.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Býka

Šperky s drahokamy pro znamení Blíženců

Šperky s drahokamy pro znamení Blíženců

Kameny plné jasu a energie. Takové jsou drahokamy, které náleží Blížencům. Citrín i jantar dokáží podpořit jejich nápaditost a tlumí neklid. Z dobrých řečníků činí vynikající, z chytrých studentů tvoří geniální vědce.

Všechny Šperky s drahokamy pro znamení Blíženců