Přívěsky a náhrdelníky

Ještě blíže vašemu srdci

Přívěsky a náhrdelníky

Přívěsky a náhrdelníky patří k darům starým stejně jako lidstvo samo. Ve starověku dokonce věřili, že tento šperk chrání svou nositelku před démony a zlými duchy. Možná proto se postupem času staly náhrdelníky oblíbenou pozorností k narození dítěte či k významnému výročí. Drobností z naší nabídky přívěsků potěšíte každou ženu. Vybírat můžete z čistě kovových kousků v zajímavých geometrických tvarech či v podobě písmen, jejichž moderní lehkost polichotí především mladým dívkám. Decentní dámy nadchne jediná sladkovodní nebo mořská perla zasazená do křehké krapny na tenkém řetízku. Hravým duším rozzáří oči dokonale vybroušený drahokam, a pokud je jich víc a tvoří třeba čtyřlístek pro štěstí, máte úspěch zaručen. Nesmrtelnou stálicí jsou i náhrdelníky s diamantovým přívěskem, které se hodí nejen na slavnostní příležitosti. Kapitolu samu o sobě představují kousky ve tvaru srdce, a je jedno, jestli se jedná o tvarovaný kov či broušený kámen. Vždyť tomuto symbolu lásky nedokáže odolat nikdo.

Diamantové přívěsky a náhrdelníky

Diamantové přívěsky a náhrdelníky

Přemýšlíte, na jaký typ šperku se zaměřit, pokud chcete věnovat něco výjimečného? Dokažte svůj vkus výběrem diamantového náhrdelníku nebo přívěsku. Blyštivý odolný kámen zasazený do ušlechtilého kovu zalichotí i těm nejnáročnějším.

Všechny Diamantové přívěsky a náhrdelníky

Přívěsky a náhrdelníky s drahokamy

Přívěsky a náhrdelníky s drahokamy

Nechte se okouzlit hravostí a barevností drahých kamenů. V přívěsku či náhrdelníku přitáhnou pozornost a zvýrazní přednosti všech žen. Láskyplné srdíčko, čtyřlístek pro štěstí či jiný symbol si své majitelky najdou jistě rychle.

Všechny Přívěsky a náhrdelníky s drahokamy

Perlové přívěsky a náhrdelníky

Perlové přívěsky a náhrdelníky

Každá perla je originál. Nikde na světě nevzniknou dvě stejné. Podobně je to i s ženami – každá z nich je jedinečná. Křehkou smetanovou perlou podtrhnete jemnost obdarovávané, unikátním výtvorem přírody zaujmete mysl jeho nositelky.

Všechny Perlové přívěsky a náhrdelníky

Zlaté přívěsky a náhrdelníky

Zlaté přívěsky a náhrdelníky

Působivé náhrdelníky a přívěsky tepou klenotníci již celá staletí ze zlata. Zkuste experimentovat se zabarvením tradičního drahého kovu a nebojte se lehkého i nepřehlédnutelného zdobení. Věnujte zlaté srdce nebo asymetrický moderní design.

Všechny Zlaté přívěsky a náhrdelníky

Stříbrné přívěsky a náhrdelníky

Stříbrné přívěsky a náhrdelníky

Klasika všech klasik, která je šetrná ke každé kapse: stříbrný náhrdelník či přívěsek. Nezáleží, jestli se oddáte obdivu k jemným krémovým perlám, nebo se necháte okouzlit půvabem třpytivých drahokamů. Prohřejte chlad stříbra hřejivým kamenem.

Všechny Stříbrné přívěsky a náhrdelníky

Platinové přívěsky a náhrdelníky

Platinové přívěsky a náhrdelníky

Byl to Ludvík XVI., kdo platině přiřkl její výjimečný status. Od jeho časů zůstává tento šedobílý kov symbolem luxusu a vyšších vrstev. Platinový náhrdelník nebo přívěsek zvýrazněný hroznem diamantů či jediným perfektním kouskem je důkazem oddanosti.

Všechny Platinové přívěsky a náhrdelníky

Přívěsky a náhrdelníky se zvířaty

Přívěsky a náhrdelníky se zvířaty

Přívěsky a náhrdelníky se zvířaty osloví hravé a kreativní povahy. Kočky, psi, sovy nebo třeba motýli dokáží rozvířit stojaté vody klasických designů. Zvolte kousek ve správné kombinaci drahého kovu a kamenů a nezapomínejte se bavit.

Všechny Přívěsky a náhrdelníky se zvířaty