Eternity prsteny

Věčná krása pro nepolevující lásku

Eternity prsteny
Eternity prsteny

Eternity prsteny

Výraz eternity angličtina převzala z latinského označení pro věčnost – „eternitas“. Nezajímá vás, co se pod tímto termínem skrývá? Zlatníky oslovila jeho symboličnost a použili ho k pojmenování speciálního typu prstýnků, které po celém obvodě nebo jeho významné části zdobí diamanty nebo drahokamy jako odkaz nekonečna a právě věčnosti. Jak si v této kategorii na našich stránkách můžete všimnout, obroučky zdobí menší delikátně vybroušené kamínky, jejichž nižší karátová váha samozřejmě odpovídá i dostupnější ceně. Hledáte-li dárek, jímž chcete vyjádřit hloubku citů či opravdovou vděčnost za společně strávená léta, jste na správné adrese. Pokud se vám právě narodil potomek, myslete na to, že vaše partnerka si zaslouží opravdový skvost vyjadřující vaše poděkování za zázrak života. Eternity prsten jako symbol věčné lásky se perfektně hodí i jako zásnubní nebo snubní kroužek, jímž spojíte na věky věků své životy. Decentní klenot splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu, praktičnost i eleganci.

Zlaté eternity prsteny

Zlaté eternity prsteny

Koupí eternity prstenu ze zlata sázíte na jistotu. Volit můžete ze tří základních odstínů oblíbeného kovu podle vlastní libosti. Zaměřit se lze i na kvalitu a krásu diamantů či drahokamů, které obroučku zdobí po obvodu. Věnujte tento věčný prstýnek při příležitostech, na které si chcete pamatovat.

Všechny Zlaté eternity prsteny

Stříbrné eternity prsteny

Stříbrné eternity prsteny

Toužíte-li vyjádřit svoji věčnou a nesmrtelnou lásku či neskonalou a nekonečnou vděčnost za dostupnou cenu, zvolte stříbrný eternity prsten. Po obvodu se mu třpytí drahokamy hrající všemi barvami duhy, jež rozzáří oči každé ženy, která se stane hrdou majitelkou takto výjimečného šperku.

Všechny Stříbrné eternity prsteny

Platinové eternity prsteny

Platinové eternity prsteny

Podtrhněte výjimečnost speciálního okamžiku darováním krabičky ukrývající platinový eternity prsten. Decentní odstín po obvodu kroužku podtrhují umně vybroušené diamanty, které rozzáří ruku vaší snoubenky či nevěsty. Položte základy rodinného dědictví šperkem z vkusné královny všech kovů.

Všechny Platinové eternity prsteny