Napsali a řekli o nás

Shromáždili jsme pro vás různé online příspěvky, ve kterých se objevily naše šperky, abychom vám tím váš nákup usnadnili a poskytli vám co nejvíc informací.

Najdete zde články od českých a slovenských módních bloggerů, mezi kterými jsou podrobné recenze našich šperků doplněné krásnými fotkami, na kterých můžete vidět nejen samotný šperk, ale i další součásti celého balení. U bloggerů se také můžete inspirovat nádhernými a originálními outfity, které s našimi šperky nakombinovali. Dále máte k dispozici řadu videí, díky kterým můžete vidět “naživo” celé balení a dozvědět se řadu zajímavých věcí o našich špercích. Ještě více o nás a našich službách si můžete přečíst také v dalších článcích, které o nás na různých webech vyšly.

Ty nejzajímavější příspěvky s vámi také pravidelně sdílíme na našich FB stránkách. Ve spolupráci s bloggery a vloggery navíc připravujeme množství soutěží, kde můžete vyhrát některý z našich šperků, takže nás určitě sledujte!

Stříbrný srdíčkový medailon vykládaný květinami Hiya

Medailónek

“Velkou radost mi udělal fakt, že i u eppi.cz si můžete nechat takové věnování vyrýt. Stačilo vymyslet co a jakým písmem, a bylo hotovo. Moc jsem se těšila na to, až samotný medailón přijde....”

5. 4. 2017
Jemné lístky v pozlaceném náramku Dijana

Jak se cítit více žensky

“Eppi je online klenotnictví, u kterého vás budou bavit nejenom šperky, ale i samotný nákup, protože jejich popisky vykouzlí úsměv na tváří.”

27. 3. 2017
Stříbrný náhrdelník plný safírů Fawia

Pátek 10.3.2017 - náhrdelník, 2. výročí

“Šperky mají opravdu nádherné (v reálu jsou ještě krásnější, než na fotkách), a tak ani já jsem nemohla odolat”

15. 3. 2017
Stříbrný prsten s modrým safírem a zirkony Karolina

Stříbrný prsten s modrým safírem

“Prstýnek na ruce působí decentně, přesto velice oslnivě ❤ Upřímně říkám, že jsem si ho zamilovala. Nikdy jsem nebyla příliš elegantní děvče, ale takovýto šperk mě v ženskosti hodně podporuje....”

8. 3. 2017
Trilogie bílé v perlových stříbrných náušnicích se zirkony Manoj

Unboxing

“Snad nikdy v živote jsem nedostala do ruky tak krásně zabalený balíček. Opravdu je úžasný.”

4. 3. 2017
Stříbrný perlový náhrdelník se zirkony Xuli

Trendy šperky pro rok 2017

“Díky tomu jsem si vybrala náhrdelník z klenotnictví Eppi, který kromě něj nabízí kupu krásných šperků, ze kterých si troufám říct, vybere každá z nás.”

1. 3. 2017
Stříbrný pozlacený náramek s amorovým šípem Dannesa

Co jsem ulovila?

“Mají to hrozně hezky udělané, protože Vám s balíčkem přijde leták a je psaný z pozice šperku, jako by byl živý. Je tam napsané, co se šperkem smíte a co naopak nesmíte.”

23. 2. 2017
Stříbrné náušnice s bílými perlami Lamesi

Překvapení od Eppi

“Komunikace s e-shopem byla opravdu na jedničku, řekla bych, že zatím nejlepší, kterou jsem kdy vedla. Balíček dorazil rychle a to i přesto, že náušnice nebyly skladem. Provedení je opravdu dokonalé a ...”

12. 2. 2017
Smaragdový květ ve stříbrném prstenu Mrinalika

Nový, smaragdový...

“Schválně jsem si vyhledala význam barvy, kterou teď miluju ze všeho nejvíc. Je to zelená. Je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje.”

9. 2. 2017

Ježíšci Eppi a Vivi

“Radovala jsem se z těch krasavic, které už mám doma. Nafotila jsem, jak úžasné balení mi přišlo, a teď už se jen těším na ty chvíle, kdy mě budou zdobit. Vánoce a plesy se blíží.”

16. 12. 2016

Stříbrné náušnice s perlou

“Byla jsem příjemně zaskočena, jak byl šperk zabalen. Balíček přišel v krabičce s logem Eppi. V ní se ukrýval zabalený šperk společně s certifikátem, bonbónky a perníčkem.”

30. 11. 2016

Stříbrné náušnice se safíry a topazy

“Možná se v eshopu zdají tyto náušnice jako velmi slavnostní, výrazné, ale ony jsou docela maličké, takže i když jsou takhle zdobené, překrásné, jsou naprosto v pohodě nositelné i na běžný den....”

20. 11. 2016

Eppi si doslova hýčká své zákazníky

“Ačkoliv jsem už mnohokrát na různých eshopech nakupovala, případně s nimi spolupracovala, nikdy jsem se nesetkala s tak špičkovým přístupem. Dokazuje to i krásné balení šperku.”

9. 11. 2016

Čistá radost

“Kdy naposledy jste měli naprosto upřímnou, tu nejčistší radost? Já včera dopoledne, kdy se mi do rukou dostala zásilka od klenotnictví Eppi. S něčím tak krásným jsem se doposud nesetkala....”

5. 11. 2016

Kde kupovat šperky

“V Eppi si mě získali, protože se chovají jako přátelé, a protože ví, že při objednávce nejde jen o to samotné zboží, ale taky o trošku toho hýčkání a péči. Eppi skřítci ví, o čem je řeč....”

13. 10. 2016

Eppi, šperky bez kompromisu

“Ty nejkrásnější náušnice jsem dostala nedávno od Eppi. Dělají mi radost skoro každý den. Jsou to mé vysněné černé perly a ve skutečnosti jsou ještě krásnější, než jsem si představovala....”

22. 8. 2016

Stříbrný opálový prsten

“Je moc fajn, že si při objednávce můžete zvolit, do jakého balícího papíru bude krabička se šperkem zabalena, na výběr mají z 6 různých vzhledů.”

31. 7. 2016

Šperk, který okouzlí každého

“Dorazil mi precizně a roztomile zabalený a musím přiznat, že mi takto dokonalý a nazdobený balíček nikdy dříve nikdo neposlal. :)”

14. 7. 2016

Tipy & triky na cestovanie

“Vždy cestujem s talizmanmi pre šťastie, či už je to šperk, náramok, alebo niečo iné. ... Ja si s sebou beriem aj pozlátený náramok z Eppi. Je naozaj veľmi pekný.”

3. 6. 2016

Yellow Skirt & Eppi Ring

“Krásne balenie a celkový milý prístup vedenia firmy na mňa urobili veľký dojem. Je vidieť, že si vážia svojich zákazníkov.”

10. 5. 2016
Loading