Když šperky pomáhají

Naše pohádkové šperky jsou součástí těch nejšťastnějších životních okamžiků. V Eppi ale věříme, že mohou pomáhat a šířit radost i jinak. Proto jsme se stali partnery charitativních projektů podporujících ty, kteří to potřebují nejvíce.

„S dospělostí zjistíte, že máte dvě ruce. Jednu, abyste pomohli sobě, a druhou pro pomoc ostatním.“ — Audrey Hepburn

Kde pomáháme

Fandi mámám

O projektu

Fandi mámám

Nové háro

O projektu

Nové háro

Patron dětí

O projektu

Patron dětí

Jak už jsme pomohli?

Výtěžek z kolekce Fandíme mámám

Výtěžek z kolekce Fandíme mámám

Máme velkou radost, že se díky vašim nákupům jedinečné kolekce šperků pro maminky a dcery podařilo během roku 2022 vybrat krásných 48 713 Kč. Vybraná částka byla předána charitativnímu projektu Fandi mámám, který zprostředkovává materiální a odbornou pomoc maminkám samoživitelkám a jejich dětem. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Peněžní dar na pomoc Ukrajině

Peněžní dar na pomoc Ukrajině

Už začátkem března 2022 jsme za náš tým Eppi poslali Červenému kříži na podporu Ukrajiny částku 150 000 Kč. A v květnu se nám s vaší pomocí podařilo věnovat dalších 125 000 Kč, které jsme nastřádali z prodeje speciální kolekce na podporu Ukrajiny . Děkujeme všem a zároveň pevně věříme v brzké mírové řešení.

mámy samoživitelky

Peněžní dar pro mámy samoživitelky

V srpnu 2021 jsme podpořili finančním darem 50 000 Kč dobročinný projekt Fandi mámám, který poskytuje materiální podporu samoživitelkám a jejich dětem. Zapojeným maminkám dále nabízí odborné poradenství v nejrůznějších oblastech jako například způsob získávání alimentů nebo shánění práce. Zároveň seznamuje širokou veřejnost s problematikou samoživitelství.

charitativní aukce

Darovaný náhrdelník do charitativní aukce

Neziskovka Nové háro zprostředkovává paruky dětem a dospívajícím s onkologickým onemocněním. I v letošním roce 2021 uspořádali předvánoční charitativní aukci, kam jsme věnovali jedinečný náhrdelník ze 14 karátového zlata s originálním logem Nové háro. Vydražená částka z náhrdelníku se použila na chod celé organizace.

statečná Viktorka

Rehabilitace pro statečnou Viktorku

Projekt Patron dětí pomáhá zdravotně a sociálně znevýhodněným dětem, jehož prostřednictvím jsme finančně podpořili šestiletou Viky. Tahle malá bojovnice trpí vzácným onemocněním, kvůli kterému jí ochabují svaly v celém těle. Nejen díky našemu příspěvku teď může chodit na speciální rehabilitace, které jí pomůžou zesílit a posunout v celkové léčbě.

Zobrazit další