Šperky na míru

Získejte šperk přesně podle svých představ

Šperky na zákazku

Šperky na míru dle vašich představ

To se stává… Zamilujete se do jediné myšlenky, jediného dokonalého obrazu, který nosíte v hlavě a při pohledu na jakýkoli jiný ho stále porovnáváte se svými představami…

Při výrobě na zakázku nejste ničím omezeni a můžete si nechat vyrobit šperk na míru přesně pro vás. V Eppi se specializujeme na výrobu šperků na zakázku a užíváme si tvorbu exkluzivních kousků pro naše klienty. Možnosti jsou nekonečné. Můžete využít svůj dedičný nebo jakýkoli jiný šperk a vytvořit z něj nový, který bude přesně podle vašeho vkusu. Nebo můžete začít úplně od nuly. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, budeme s vámi spolupracovat na vytvoření takového návrhu, který se bude líbit vám i vaší peněžence. Rádi spolupracujeme s našimi zákazníky zejména na tvorbě jedinečných zásnubních a snubních prstenů, které vyjádří pravou podstatu jejich lásky.

Když slyšíte ta slova - výroba na zakázku - jistě si myslíte, že to nebude levná záležitost. Ale tak to není. Nebráníme se použití rozmanitých materiálů a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom se vešli i do toho nejskromnějšího rozpočtu.

    • Začneme konzultací, kde probereme vaši představu a rozproudíme naši kreativitu! Můžete dokonce přijít do našeho showroomu v Praze a sejít se s námi osobně. Uvítáme jakékoli nákresy nebo fotky, které nám pošlete. Nebo nám klidně přineste ten šperk, který vám nedá spát! Popovídáme si o všech možnostech včetně výběru kamene a kovu. Následně společně s vámi vytvoříme tolik nákresů, kolik bude potřeba, dokud nedosáhneme toho správného vzhledu, který bude přesně podle Vašich představ.
    • Nyní máte na výběr ze dvou možností, jak pokračovat dál. Šperk se může vytvořit buď na základě modelu, nebo můžete zvolit kompletně ruční výrobu, kdy pro vás šperk vytvoří od začátku do konce naše zlatnice. Vše záleží pouze na vašich preferencích.

  • Pokud chcete, aby váš šperk byl skutečně jedinečným originálem, je pro vás tou správnou volbou ruční výroba. Šperk pro vás díky svému mistrovskému umění a nekonečné představivosti vytvoří naše zlatnice.
  • Pokud se rozhodnete pro první možnost, nejprve vytvoříme počítačový (CAD) 3D model šperku. Pokud s ním budete spokojení, vytvoříme podle něj i voskový model. V závislosti na konkrétním návrhu budou modely hotové do týdne od vaší konzultace. Na základě vašeho důkladného prozkoumání pak vše doladíme tak, abyste byli naprosto spokojení a mohli jsme pokračovat dál.
  • Pokud se vyrábí šperk podle modelu, dalším krokem bude odlití šperku do formy. K tomu můžeme použít náš kov nebo váš. Záleží to jen na vás. Můžete si pak vybrat, jestli si budete chtít před závěrečným krokem prohlédnout surový odlitek, nebo již vyleštěný kov. Odlití šperku bude hotové do týdne, záleží na konkrétním designu a jeho složitosti.
  • V případě, že pro vás celý šperk vytváří naše zlatnice, může vám nejprve zaslat k náhledu podrobný nákres šperku. Podle něj pak začne s výrobou. V jednotlivých fázích vám pak pro kontrolu můžeme posílat fotografie, abyste měli přehled o tom, jak výroba pokračuje.
  • Na závěr naši mistrovští zlatníci dokončí váš šperk na míru. Využijí k tomu své expertní znalosti a šperk osadí diamanty a/nebo drahokamy a zdůrazní lesk, texturu a všechny detaily vašeho dokonalého dědičného šperku.

Máte zájem o šperk na míru?

Celý proces je úplně jednoduchý, stačí vyplnit níže umístěnou objednávku. Můžete nám zaslat fotografii šperku, Váš nákres, či rovnou návrh, můžete nám i poslat link s obrázkem nebo nám vysněný šperk do detailů popsat. Čím více informací nám o Vašem vysněném šperku poskytnete, tím více se budeme vědět přiblížit k naplnění Vašich představ. Vaše požadavky zpracujeme a připravíme pro Vás návrh hned, jak to bude možné.

Nezapomeňte: zaslání návrhu Vás k ničemu nezavazuje, na ceně i přesném designu se společně dohodneme. Informujte se u nás zcela nezávazně!

Nezávazná objednávka
Víte rovnou i další podrobnosti? Dejte nám vědět!
Z jakého materiálu má být šperk vyrobený?
Vybrat obrázek…

Max. velikost souboru je 5 MB.

* povinné položky