Šperky na zakázku?
Nic není nemožné.

Pojďte s námi vytvořit něco jedinečného. Ať už je vaše představa o dokonalém šperku jakákoliv, splníme vám ji. Popusťte uzdu fantazii, inspirujte se nebo si nechte upravit jakýkoliv šperk z naší nabídky a zbytek už nechte na nás.

Co všechno umíme

 • Výroba šperku na zakázku podle vašeho návrhu
 • Úprava šperku z naší nabídky
 • Firemní šperky na míru

Jak výroba šperků na zakázku probíhá?

Pošlete nám svůj nápad

 • Pošlete nám svůj nápad

  1. Pošlete nám svůj nápad

  Máte představu, jak by měl váš šperk na míru vypadat? Pošlete nám popis, fotku či nákres e-mailem, přes formulář, na online chatu nebo nám zavolejte.

 • Ozveme se vám s návrhem, cenou a detaily

  2. Ozveme se vám s návrhem, cenou a detaily

  Jakmile máme veškeré potřebné údaje, konzultujeme je s našimi zlatníky. Následně vás informujeme o ceně a detailech. Pokud budete spokojeni, šperk zadáme do výroby.

 • Máme hotovo

  3. Máme hotovo

  Hurá, šperk je na světě a my už se těšíme na vaše dojmy.

Nezávazně poptatKonzultace je bezplatná

Proč zvolit právě Eppi?

 • Specializace na zakázkovou výrobu
 • Prvotřídní materiály a provedení
 • Česká kvalita i vlastní dílna
 • Nezávazná bezplatná konzultace
 • Doživotní záruka a servis
 • Neznáme slovo “nejde”

Chcete se dozvědět více informací?

Našim zákazníkům poskytujeme plný servis včetně konzultace s odborníkem. Obrátit se na nás můžete e-mailem, na online chatu, telefonicky, osobně v našem pražském showroomu nebo nám popište vaši představu do formuláře níže a my se vám ozveme.

Nezávazně poptat přes formulářKonzultace je bezplatná

Nezávazná poptávka

Budeme rádi, když nám napíšete co nejvíce podrobností. Avšak pokud se teprve rozmýšlíte, neváhejte se na nás obrátit a vše spolu doladíme k dokonalosti.

Přiložte svůj obrázek Maximální velikost souboru je 5 MB a formáty png, gif a jpg.

Kliknutím potvrzuji, že jsem se obeznámil
s pravidly zpracovávání osobních údajů.

Zasnubní prsteny s diamanty

Zasnubní prsteny

Zásnuby pro každého z nás představují jedinečný a velice osobní okamžik. Zvažte tedy, jestli nepotvrdit jeho výjimečnost zcela originálním zásnubním prstýnkem, do něhož byste vtiskli své vyznání nehynoucí lásky. Šperk, na kterém jste se podíleli a vložili do něj kus svého srdce, bude mít pro vaši milou jistě větší hodnotu, než diamant velikosti holubího vejce.

Snubní prsteny na míru

Snubní prsteny

Proměňte symboliku snubních prstýnků v něco víc a dodejte tradičním kroužkům kousek ze sebe. Vepište do nich příběh své lásky a věřte, že kdykoliv se na obroučky podíváte, vždycky si vzpomenete na svůj slib, že spolu zůstanete v dobrém i ve zlém. Přetvořte obyčejné prsteny v osobitý šperk a vdechněte jim život pomocí své bezmezné fantazie a nápaditosti.

Dámské šperky

Dámské šperky

Každá žena je originál a jako taková si zaslouží i originální šperk. Pomůžeme vám přetvořit či vytvořit zcela nový náhrdelník, medailonek, přívěsek, prsten, náramek či náušnice, které budou nejlépe odpovídat povaze a osobnosti své nositelky. Nedržte se zkrátka a dovolte si zasnít se, protože v takové chvíli zajisté objevíte ten pravý design a kombinaci.

Šperky skladem

Pánské doplňky

I muži touží po výjimečnosti. Proč je tedy obdarovávat klasickými prsteny, sponami na peníze či kravaty a manžetovými knoflíčky, když jim osobitost můžete dodat nejen gravírováním, ale i pomocí vlastního nápadu? Významným výročím a událostem by měly odpovídat i dárky, proto vneste do výroby pánského šperku kapku vlastní invence a uvidíte, že se to vyplatí.

Doživotní záruka

60 denní záruka vrácení peněz

Doprava zdarma

Luxusní balení