Etické zdroje

Zodpovědné k lidem i prostředí

Klenoty z celého světa

Skutečně udržitelná a odpovědná cesta nekončí pouze pečlivým výběrem materiálů, ale pokračuje k lidem, kteří vládnou řemeslem a jsou nedílnou součástí celého procesu.

Proto spolupracujeme pouze s partnery, kteří nabízí férové podmínky svým zaměstnancům a jejich filozofie je v souladu s udržitelnou budoucností.

Uzavíráme partnerství pouze s firmami, které jsou součástí Responsible Jewellery Council - přední světovou organizací stanovující standardy ve světě šperků a hodinek.

Klenoty z celého světa

Partnerství napříč světem

 • Los Angeles, USA

  S naším americkým partnerem spolupracujeme již od samotného počátku Eppi. Je to jednička na trhu v oblasti luxusních stříbrných a zlatých šperků s drahokamy a laboratorně vytvořenými drahokamy.

 • Bombaj, Indie

  Luxusní šperky a Indie k sobě neodmyslitelně patří. Právě proto spolupracujeme s indickými dodavateli, kteří se výrobě klenotů věnují už od roku 1998. Do detailu propracované šperky osazené diamanty a dalšími přírodními drahokamy jsou naší chloubou.

 • Cordóba, Španělsko

  Španělská manufaktura fungující přes 50 let neztratila nic ze svého původního kouzla. Cestou za co nejkvalitnějším výsledkem kombinuje tradiční procesy s těmi moderními. A právě díky tomu vám můžeme nabídnout originální kousky nejrůznějších stylů a cenové hladiny, ale stále ve špičkové kvalitě.

 • Londýn, Velká Británie

  Britské impérium má se šperkařským řemeslem bohaté zkušenosti, kterých jsme se rozhodli využít. Prvotřídní materiály včetně platiny odebíráme právě ze staré dobré Anglie.

 • Tallin, Estonsko

  Tito estonští dodavatelé jsou experti v oblasti stříbrných s zlatých šperků s přírodními perlami. Jedná se o malý rodinný business založený na tvrdé dřině a do detailu propracovaném designu. Jsme rádi, že s vámi můžeme sdílet jejich nadšení i zručnost.

 • Samut Prakan, Thajsko

  Náš thajský partner patří ke světovým lídrům v oblasti zlatých i stříbrných šperků. Špičkové technologie a letité zkušenosti tvoří ideálního dodavatele, na jehož produkty se můžeme vždy maximálně spolehnout.

Etika a zodpovědnost v každém ohledu.

100% etické

Do roku 2025 chceme nabízet výhradně udržitelné a etické šperky.

5* podmínky

Budujeme partnerství pouze s dodavateli, kteří jsou součástí Responsible Jewellery Council.

100% eko

Snižujeme odpady, kde se dá. Standardní obaly nahrazujeme udržitelnými materiály šetrnými k přírodě.