Náramky

Elegantní štíhlé paže a křehká zápěstí neschovávejte pod dlouhými rukávy, ale zvýrazněte je jemným náramkem. Tento typ šperku navíc pravidelně dobývá módní mola, navléknete-li si ho tedy i přes manžetu halenky či lem svetříku, dokážete, že rozumíte trendům. Starověké civilizace náramky používaly k náboženským účelům a silně věřily v jejich mystické schopnosti. My je dnes považujeme spíše za vhodný doplněk k večerním či plesovým šatům. Věřte ale, že v naší nabídce objevíte i kousky, které lze pohodlně nosit každý den. Tenké náramky z cenově dostupného stříbra nebo klasického žlutého, decentního bílého či romantického růžového zlata doplněné třpytivým diamantem či jiskřivým barevným drahokamem rozjasní i ten nejobyčejnější outfit, jako jsou džíny a bílé tričko. Perlové modely si šetřete na výjimečné příležitosti, na party a důležité schůzky, kdy chcete být za dámu. Nechte si na náramek volnou přihrádku ve šperkovnici, zajisté vám v ní nezůstane ležet ladem.

Zlaté náramky

Zlaté náramky

Náramky se řadí ke šperkům s historickou tradicí a kořeny zlatých variací sahají hluboko do minulosti. Snad i proto, že umně vytepanému kousku v jemné růžové, chladivé bílé či hřejivě žluté odolá i dnes málokterá žena. A zdobí-li klenot drahokamy či diamanty, máte o oslnivý dar postaráno.

Všechny Zlaté náramky

Stříbrné náramky

Stříbrné náramky

Stříbrné náramky tvořené tenkým řetízkem se zajímavým detailem či zdobené zářivými barevnými drahokamy si každý musí zamilovat na první pohled. Důmyslné kousky mistrů klenotníků se příjemně kombinují a efektivně působí jak na holém zápěstí, tak dlouhém rukávu halenky či svetříku.

Všechny Stříbrné náramky