Náramky na nohu

Když na krk nebo na zápěstí, tak proč ne řetízek na nohu? Stále vyhledávanější šperk nejen v letním období ozdobí váš kotník v sandálcích, lodičkách, ale i v elegantních teniskách. Vyberte si z našich řetízků na nohu ten, který vaší nožce bude nejvíce slušet.

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Seřadit
 • Skladem

 • Zlatý náramek na nohu s motivem nekonečna Infinity

   Zlatý náramek na nohu s motivem nekonečna Infinity

    Náramek na nohu: šperk pro váš kotník

    I vaše nohy si zaslouží zkrášlit, zvláště jestli jste milovnice sukní nebo kalhot odhalujících kotníky. Náramky byly a jsou, už podle názvu, výsadou pro ruce. Ale jistě si vzpomenete na dovolenou u moře, kdy jste poprvé uviděla stánek s náramky na nohu. Zaplétané, různobarevné, s mušlemi nebo drobnou rolničkou. U nás v Eppi jste taky jako před stojanem ve stánku u moře. Jen máme pro vás ty třpytivější varianty z drahých kovů.

    Jemné řetízky se na noze při chůzi lehce pohupují a hází odlesky na všechny strany. Podtrhnou tak ženskost a je jedno, jestli tíhnete ke stříbrným náramkům nebo spíše zlatým. Šperky si podle nás zaslouží každá část těla, proto v naší nabídce nechybí ani náramky na kotník.

    Jak nosit řetízek na nohu? Zkombinujte různé styly

    I řetízky na nohu podléhají módním trendům. V dnešní době můžete potkat velmi zajímavé kombinace různých stylů. Nebývá výjimkou vrstvení zlatých náramků se zaplétanými nebo tenkými koženými šňůrkami. Na jednom se ale shodneme, šperky jako náramky se jednoduše nosí a nosit budou. V jakých variacích a kombinacích, to bude vždy na vás samotných.