Snubní prsteny s výplní

Milujete originalitu. Zbožňujete barvy. Jste hraví. Právě na takové páry cílí naše portfolio snubních prstenů s výplní. Střípky z třpytivých drahokamů spolehlivě
rozbijí jednoduchost zlatých obrouček a vtisknou vám punc jedinečnosti.

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Ryzost

 • Drahokam

 • Seřadit
 • Nejprodávanější

 • Zlaté snubní prsteny s černou opálovou výplní AlbaZlaté snubní prsteny s černou opálovou výplní Alba 63331

   Zlaté snubní prsteny s černou opálovou výplní Alba

  • Zlaté snubní prsteny s bílou opálovou výplní IrenneZlaté snubní prsteny s bílou opálovou výplní Irenne 63342

    Zlaté snubní prsteny s bílou opálovou výplní Irenne

   • Zlaté snubní prsteny s modrou opálovou výplní SariahZlaté snubní prsteny s modrou opálovou výplní Sariah 63338

     Zlaté snubní prsteny s modrou opálovou výplní Sariah

    • Zlaté snubní prsteny s růžovou opálovou výplní PaoleZlaté snubní prsteny s růžovou opálovou výplní Paole 63334

      Zlaté snubní prsteny s růžovou opálovou výplní Paole

       Neopakovatelný den si žádá originální prsteny

       Přejete si mít svatbu v netradičním pojetí? Rádi se svým životním partnerem vystupujete z davu a neradi byste ve svůj “den D” opakovali některý ze současných svatebních trendů? Je vám příjemně při představě, že váš svatební den je odlišný od všech svateb, kterých jste se zúčastnili jako hosté? Originalita se nosí a my potvrzujeme, že i na snubních prstenech.

       V naší nabídce netradičních snubních prstenů najdete jedinečné modely, které jen tak někdo na prsteníček nenavléká. A jednou z těch nejvíc netradičních snubních obrouček jsou právě vámi rozkliknuté snubní prsteny s výplní.

       Snubní prsteny s výplní z opálů

       Máte-li vymyšlený svůj vlastní koncept svatby, prstýnky s drahokamovou výplní vám splní touhu po zpečetění vaší lásky něčím krásným a nevšedním. Mistři zlatnického řemesla pro vás precizně vytvoří zlaté snubní prsteny s drážkou a vysypou ji drtí z opálů barvy podle vašeho přání. Drahokamovou středovou linii prstenu navždy neviditelně uzavírá a chrání průhledný enamel. Tak jako vy budete už navždy chránit svoji polovičku.

       Černý či bílý opál uprostřed prstenu ze zlata

       Na drobné střípky rozbitý černý opál s temně zelenými odlesky nádherně kontrastuje se žlutě či růžově zlatým snubním prstenem. Naopak bílý opál v prstenu z bílého zlata krásně ladí a doplňuje kov romanticky krémovou barvou. Tím, že si u vašich zlatých snubních prstenů můžete vybrat odstín zlata i výplně, otevírá se před vámi nespočet variací.

       Barev se nevzdávejte

       Jste milovníci barev a bílá nebo černá vás nudí? Oživte svoje snubní prstýnky barevnou opálovou výplní. Ať už to budou střípky něžného růžového opálu pro romantickou dvojici či tyrkysově modré kousky pro všechny milovníky nevšednosti, drahokamová výplň dodá vašim prstenům jedinečný šmrnc. Všechny originální snubní prsteny mají ale jednu nevýhodu – budete muset odpovídat na častou otázku, odkud je máte.