Netradiční zásnubní prsteny

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Ryzost

 • Drahokam

 • Zásnubní prsten s 0.33ct syntetickým IGI certifikovaným diamantem CearahZásnubní prsten s 0.33ct syntetickým IGI certifikovaným diamantem Cearah

  Zásnubní prsten s 0.33ct syntetickým IGI certifikovaným diamantem Cearah

 • Jemný prsten s moissanity a tsavorit granáty Lowri

  Jemný prsten s moissanity a tsavorit granáty Lowri

 • Prsten s měsíčním kamenem, rubínem a ametysty Eiki

  Prsten s měsíčním kamenem, rubínem a ametysty Eiki

 • Cluster prsten s akvamarínem, labradoritem, safírem a diamantem Bose

  Cluster prsten s akvamarínem, labradoritem, safírem a diamantem Bose

 • Zásnubní prsten se žlutým centrálním diamantem Floela

  Zásnubní prsten se žlutým centrálním diamantem Floela

 • Cluster prsten s morganitem, safírem, citrínem a diamantem Bluma

   Cluster prsten s morganitem, safírem, citrínem a diamantem Bluma

  • Zásnubní prsten s marquise salt and pepper diamantem Susi

   Zásnubní prsten s marquise salt and pepper diamantem Susi

  • Cluster prsten ze zlata s citrínem, smaragdem a diamantem Dalit

   Cluster prsten ze zlata s citrínem, smaragdem a diamantem Dalit

  • Zásnubní prsten v halo stylu se syntetickými diamanty GiseleZásnubní prsten v halo stylu se syntetickými diamanty Gisele

    Zásnubní prsten v halo stylu se syntetickými diamanty Gisele

   • Zlatý prsten se salt and pepper diamantem ve tvaru heptagon Shimmel

    Zlatý prsten se salt and pepper diamantem ve tvaru heptagon Shimmel

   • Zlatý prsten s kite salt and pepper diamantem Melitta

    Zlatý prsten s kite salt and pepper diamantem Melitta

   • Zlatý prsten s pentagon salt and pepper diamantem Azat

    Zlatý prsten s pentagon salt and pepper diamantem Azat

   Loading

   Pokud dokáže být vaše přítelkyně dramatická, veselá, tak trochu okázalá a přitom otevřená, zábavná a přátelská, pak se při výběru soustřeďte na prsteny, které stejně jako ona vyniknou z davu. Unikátní kousky z ušlechtilého kovu nemusí mít tradiční tvar obroučky, ale mohou se různě kroutit, vlnit a prolínat. Zárukou úspěchu je jak jediný dokonale vybroušený statement diamant či drahokam, tak i spousta kamínků pečlivě zasazených do neotřelého designu. Za dobrou volbu lze považovat i neobvyklou barevnou kombinaci kovu a kamene: třeba zrovna růžové zlato a modrý či zelený diamant. Až pompézní zásnubní prsten předznamenává úspěch u extravagantního typu žen.

   Salt and pepper diamanty

   Jste zastánci tvrzení, že zásnubní prstýnek musí zdobit jedině diamant? Pokud i přesto zároveň toužíte po něčem netradičním, máme pro vás dobrou zprávu. I taková klasika, jako je diamant, nabízí své nevšední podoby. O variantách černých, modrých či zelených jste možná už slyšeli, ale co takové salt and pepper diamanty? Ve srovnání s těmi klasickými, jasně třpytivými jsou salt and pepper... zkrátka dost jiné. U těchto drahokamů jsou totiž tím, co je dělá speciálními, jejich inkluze – tedy nedokonalosti, jež jim nadělila příroda. Neobvyklá černo-bílo-šedivá barevná škála osloví především dívky, které si potrpí na extravaganci, neotřelé doplňky a nejmodernější trendy.

   Inspirace přírodou

   Jemně zdobené a neuvěřitelně romantické. Takové jsou zásnubní prstýnky, jež ve svých liních a tvarech odrážejí krásu fauny a flory. Je-li žena tak trochu zasněnou vílou, zbožňuje květiny nebo si život nejraději užívá za doprovodu ptačího zpěvu, kousky z této kategorie ji dostanou. Květy, lístky, detaily výraznější i decentní. Zásnubní prsteny inspirované přírodou na vás dýchnou svým třpytem a rozzáří oči každého snílka. Nejčastěji jsou zdobeny diamanty, jež podtrhují panenskou čistotu a krásu těchto originálních kroužků. Výjimkou však nejsou ani drahokamy v decentnějších odstínech.

   Zásnubní prsteny s kameny netradičních tvarů

   Kulatý diamant či drahokam je při výběru zásnubního šperku jistojistě tou nejčastější volbou. Co ale kameny, které se mohou pochlubit jiným, méně tradičním tvarem? Třeba takový trillion? Nebo emerald či slza? Pokud vám tyhle varianty připadají mnohem zajímavější než klasika v podobě round kamene, neváhejte tvary diamantů prozkoumat blíže. Pro mnoho dam představují neobvykle vybroušené tvary perfektní cestu k tomu, jak okolí ukázat svou originalitu. Na prstu jsou k nepřehlédnutí, ať už zvolíte klasický čirý diamant nebo třeba jeho barevnou variantu.