Šperky podle příležitosti

Narozeniny. Svátek. Vánoce. Svatý Valentýn. Výročí svatby. Narození potomka. Křtiny. Maturita. Promoce. Svátek matek. Den matek či MDŽ. Na světě je tolik příležitostí, které si zaslouží ozvláštnit zajímavou drobností, půvabným šperkem, třpytivým klenotem či opulentním skvostem. Jenže někdy je tak těžké zvolit! Pro rozhodné i méně rozhodné duše jsme si připravili speciální stránku, jež vám pomůže vybrat ideální dárek k jakékoli příležitosti. Dovolte nám ulehčit vám práci a prozkoumejte to nejlepší z naší nabídky. Čeká na vás záplava kousků z ušlechtilých kovů, ať už šperků zdobených zářivými drahokamy všelijakých odstínů či čirými nebo barevnými diamanty. Samozřejmostí jsou i klenoty jen minimalisticky gravírované nebo tvarované. Prohlédněte si kolekci náušnic, náramků, přívěsků, prstýnků, manžetových knoflíčků i medailonků. Pamatujte, že každá příležitost si zaslouží svůj perfektní šperk.

Šperky k výročí svatby

Šperky k výročí svatby


Slavíte jedno z prvních výročí svatby? Věnujte své polovičce drobný šperk jako připomínku toho, že je vám spolu dobře. K významnějšímu výročí, jako je stříbrná, zlatá nebo diamantová svatba, sáhněte hlouběji do kapsy.

Všechny Šperky k výročí svatby

Šperky k narozeninám

Šperky k narozeninám


Každé narozeniny jsou důvodem k oslavě. Jestli znáte oslavenkyni či oslavence opravdu dobře, můžete jim věnovat šperk, po kterém tajně touží a který by si sami nekoupili. Pokud si nejste výběrem jistí, volte osvědčené šperky v neutrálním tónu.

Všechny Šperky k narozeninám

Šperky k svátku

Šperky k svátku


Ve sváteční den oslavujeme toho, jehož křestní jméno je uvedeno v kalendáři, a připomínáme si tak všechny své přátele a blízké, kteří nesou dané jméno. Potěšte je k této příležitosti drobným stříbrným šperkem, třeba s oblíbeným drahokamem oslavence.

Všechny Šperky k svátku

Šperky pro radost

Šperky pro radost


Chvíle, kdy neoslavujeme žádný svátek ani výročí, kdy nečekáme žádné dary a přece nějaký dostaneme... Proč? Jen tak pro radost! Takové šperky by měly na první pohled vyzařovat pozitivní energii, přívěsky, náušnice či prsteny s drahokamy budou proto dobrou volbou.

Všechny Šperky pro radost

Šperky k maturitě

Šperky k maturitě


Pokud chcete darovat nezapomenutelný dar k maturitě, porozhlédněte se v naší kategorii. Chlapcům můžete věnovat jejich první manžetové knoflíčky, pro mladé dívky se hodí svěží šperky ze stříbra či bílého zlata. Symbolicky a s noblesou je tak uvedete do světa dospělých.

Všechny Šperky k maturitě

Šperky k promoci

Šperky k promoci


Co by tak asi mohlo potěšit novopečeného absolventa vysoké školy? I pro tuto příležitost můžete využít naši širokou nabídku šperků, které určitě rozjasní tvář nejednoho oslavence. Vhodné jsou prsteny, náušnice, také celé sady, které lze prezentovat jako dar od celé rodiny.

Všechny Šperky k promoci

Šperky k pracovnímu úspěchu

Šperky k pracovnímu úspěchu


Úspěch v pracovní sféře potěší vždy, proto by se měl i řádně odměnit. Vyberte šperk, kterým se bude moci obdarovaná v práci zdobit. Mužům věnujte manžetové knoflíčky, které se budou hodit na pracovní schůzky.

Všechny Šperky k pracovnímu úspěchu

Šperky jako svatební dar

Šperky jako svatební dar


Svatba patří k výjimečným životním okamžikům. Přemýšlíte-li nad hodnotným svatebním darem, zaměřte se na naši speciální kategorii se šperky pro nevěstu i ženicha. Věnujte vzpomínku, jež dodá lesk vstupu do manželství.

Všechny Šperky jako svatební dar

Šperky k narození dítěte

Šperky k narození dítěte


Narodila se vám do rodiny holčička? Darujte její matce věčný dar od srdce – šperk s drahokamem růžových či červených odstínů. Při narození chlapečka jsou skvělou volbou naopak šperky s modrými kameny.

Všechny Šperky k narození dítěte

Šperky ke křtinám

Šperky ke křtinám


Ke křtu se tradičně věnují dárky s náboženskou symbolikou, které mají nového člena církve doprovázet na jeho cestě k Bohu. Perfektní volbou může být například zlatý křížek vykládaný drahokamy, který se stane investicí do budoucna.

Všechny Šperky ke křtinám

Šperky ke Dni žen

Šperky ke Dni žen


Mezinárodní den žen je skvělou příležitostí k oslavě ženství. Drobný šperk s květinovým motivem, náhrdelník se čtyřlístkem či jemný náramek jsou připomínkou toho, co pro nás ženy znamenají.

Všechny Šperky ke Dni žen

Šperky ke Dni matek

Šperky ke Dni matek


Svátek matek je dnem, kdy máte příležitost dát své mámě najevo, jak ji máte rádi. Pokud přemýšlíte o nějakém šperku, kterým byste své mamince za její péči poděkovali, připravili jsme pro vás nabídku, která se tématicky hodí k oslavám Dne matek a mateřství.

Všechny Šperky ke Dni matek

Vánoční dárky

Vánoční dárky


Hledáte dokonalý vánoční dárek? Ušetřete čas i nervy a prozkoumejte naší kategorii šperků, kde vám nabízíme zajímavé nápady nejen pro partnerky, matky a babičky, ale i kamarádky či kolegyně a dokonce i pro pány. Pečlivě jsme pro vás vybrali ty nejlepší kousky, se kterými zazáříte.

Všechny Vánoční dárky

Valentýnské dárky

Valentýnské dárky


Vyjádřete se na svatého Valentýna ze svých zamilovaných citů třpytivým šperkem. Nestárnoucí klasikou jsou pro tuto příležitost klenoty ve tvaru srdce, které vše poví za vás. Romantické duše potěší drahokamy v červených a růžových odstínech nebo nadčasové perly.

Všechny Valentýnské dárky