Sladký Valentýn

Srdeční záležitosti pro každého

Sladký Valentýn

Valentýnské dárky

Valentýn je Svátkem všech zamilovaných a v tento den si každý zasloužíme kousek lásky a projev náklonnosti. Své blízké a milované můžeme potěšit milým slovem a tím, že si na ně uděláme čas. Své city ale můžeme vyjádřit i dárkem, který pro ně s láskou vybereme. A co udělá radost snad každé ženě? Ano, je to třpytivý šperk! Proto jsme si pro vás i letos připravili speciální valentýnskou nabídku, ve které jistě vyberete ten pravý kousek pro svoji milovanou polovičku.

Nestárnoucí klasikou jsou šperky ve tvaru srdce, které vše poví za vás. Romantické duše potěší drahokamy v červených a růžových odstínech. Chybu rozhodně neuděláte, zvolíte-li nadčasové perly nebo krásné modré kombinace. V naší nabídce najdete celou škálu šperků od zlatých s diamanty až po cenově dostupnější stříbrné šperky. Dámy, vaše milované muže jistě potěší pár elegantních manžetových knoflíčků nebo stříbrná spona na kravatu, která by neměla chybět ve výbavě žádného džentlmena. Pokud chcete mít u sebe dárek včas, objednávejte nejpozději do středy 13. 2. do 12 h. Balíček u vás bude do druhého dne, tedy akorát pro vaši oslavu. Dárkové balení se zamilovaným přáníčkem od nás máte ke každé objednávce zdarma.

Pokud při nákupu zadáte speciální valentýnský kód LOVE, získáte navíc 5% slevu. A pozor! Tato akce neplatí pouze na šperky v naší valentýnské nabídce, ale můžete ji využít i na produkty z dalších kategorií.