Manžetové knoflíčky jsou jedním z mála šperku, které muži nosí. Správně zvolené manžetové knoflíčky jsou právě tím detailem, který promění muže v obleku v opravdového gentlemana a skvěle doplní každý společensky laděný outfit. Manžetovými knoflíčky se klasicky zapínají speciální košile s manžetovými rukávy, ale můžete je použít i na košile s univerzální manžetou. Manžetové knoflíčky jsou skvělým dárkem pro muže, kteří mají styl.

Stříbrné manžetové knoflíčky

Stříbrné manžetové knoflíčky představují nenásilný vstup do světa těchto pánských klenotů. Rozhodněte se pro gravírované iniciály, či jemné zdobení čirými či barevnými diamanty a věřte, že nesplynete s konkurencí. Na odvážlivce čekají neobvyklé designy.

Všechny Stříbrné manžetové knoflíčky

Zlaté manžetové knoflíčky

Uvažujete o ortodoxním pánském šperku? Porozhlížíte se po manžetových knoflíčcích? Zaměřte se na ty zlaté. Drahokamy, diamanty i rytí vyniknou na klasickém žlutém podkladu, zaujmou v elegantním bílém zlatě a ohromí, pokud neodoláte moderní růžové variaci pro sebevědomé muže.

Všechny Zlaté manžetové knoflíčky

Platinové manžetové knoflíčky

Potrpíte si na kvalitu a sofistikovanost? Pak jsou tou pravou volbou platinové manžetové knoflíčky. Decentně ozvláštní klasický oblek a na důležitých společenských událostech přitáhnou to správné množství pozornosti, ať už vylepšené gravírováním, nebo diamanty.

Všechny Platinové manžetové knoflíčky