Manžetové knoflíčky

Pánský svět nepřekypuje nepřeberným množstvím šperkům tak jako ten dámským. Vedle hodinek patří ke společensky žádaným a podporovaným mužným ozdobám už jen manžetové knoflíčky. Tento symbol pravého gentlemana se skví pevně zasazen do univerzálních či speciálních francouzských manžet elegantních nažehlených košil a přitahuje ženské pohledy. Vždyť malý kousek ušlechtilého kovu ozdobený vygravírovanými iniciálami či třpytivým diamantem působí neskonale atraktivně na silných mužných zápěstích. Správně zvolené manžetové knoflíčky jsou právě tím detailem, tou třešničkou na dortu, která promění obyčejného muže ve slušném obleku v elegána a lva salónů. Charismatický doplněk společenských outfitů zvyšuje ženám tepovou frekvenci už pár staletí. Neváhejte tedy a rozšiřte si obzory pánským doplňkem z naší pečlivě sestavené nabídky. Manžetové knoflíčky muž využije jak na plese, tak na obchodním jednání, proto patří k oblíbeným dárkům pro pravé gentlemany, kteří mají styl.

Stříbrné manžetové knoflíčky

Stříbrné manžetové knoflíčky

Stříbrné manžetové knoflíčky představují nenásilný vstup do světa těchto pánských klenotů. Rozhodněte se pro gravírované iniciály, či jemné zdobení diamanty a věřte, že nesplynete s konkurencí. Na odvážlivce čekají neobvyklé designy.

Všechny Stříbrné manžetové knoflíčky

Zlaté manžetové knoflíčky

Zlaté manžetové knoflíčky

Uvažujete o pánském doplňku? Porozhlížíte se po manžetových knoflíčcích? Zaměřte se na ty zlaté. Drahokamy, diamanty i rytí vyniknou na klasickém žlutém podkladu, zaujmou v elegantním bílém zlatě a ohromí v moderní růžové variaci.

Všechny Zlaté manžetové knoflíčky

Platinové manžetové knoflíčky

Platinové manžetové knoflíčky

Potrpíte si na kvalitu a sofistikovanost? Pak jsou tou pravou volbou platinové manžetové knoflíčky. Decentně ozvláštní klasický oblek a na důležitých společenských událostech přitáhnou to správné množství pozornost.

Všechny Platinové manžetové knoflíčky