Platinové manžetové knoflíčky

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Drahokam

 • Seřadit
 • Skladem

 • Platinové manžetové knoflíčky ve tvaru čtverce s diamanty Urban

   Platinové manžetové knoflíčky ve tvaru čtverce s diamanty Urban

  • Oválné platinové manžetové knoflíčky s černými diamanty Obert

    Oválné platinové manžetové knoflíčky s černými diamanty Obert

   • Manžetové knoflíčky z platiny s modrými diamanty Orien

     Manžetové knoflíčky z platiny s modrými diamanty Orien

    • Platinové manžetové knoflíčky s černými diamanty Tallis

      Platinové manžetové knoflíčky s černými diamanty Tallis

     • Platinové manžetové knoflíčky s diamanty Tallis

       Platinové manžetové knoflíčky s diamanty Tallis

      • Platinové manžetové knoflíčky s diamanty Obert

        Platinové manžetové knoflíčky s diamanty Obert

       • Manžetové knoflíčky z platiny s diamanty Orien

         Manžetové knoflíčky z platiny s diamanty Orien

        • Platinové manžetové knoflíčky ve tvaru čtverce s černými diamanty Urban

          Platinové manžetové knoflíčky ve tvaru čtverce s černými diamanty Urban

         • Manžetové knoflíčky z platiny s černými diamanty Orien

           Manžetové knoflíčky z platiny s černými diamanty Orien

          • Platinové manžetové knoflíčky s modrými diamanty Tallis

            Platinové manžetové knoflíčky s modrými diamanty Tallis

           • Platinové manžetové knoflíčky s modrými diamanty Obert

             Platinové manžetové knoflíčky s modrými diamanty Obert

            • Platinové manžetové knoflíčky s modrými diamanty Urban

              Platinové manžetové knoflíčky s modrými diamanty Urban

             • Platinové manžetové knoflíčky s gravírem Sean

               Platinové manžetové knoflíčky s gravírem Sean

              • Platinové manžetové knoflíčky s iniciálami Silas

                Platinové manžetové knoflíčky s iniciálami Silas

               • Manžetové knoflíčky z platiny s iniciálami Vitorio

                 Manžetové knoflíčky z platiny s iniciálami Vitorio

                  Jste pravý gentleman. Dobrý vkus, elegance a znalost etikety vám proudí v žilách a vždy se svým outfitem i chováním dokážete přizpůsobit situaci. Účastníte se významných společenských událostí a uzavíráte důležité obchody. A právě proto vždy musíte dodržet přísný dress code. Kromě volnočasového oblečení ve vašem šatníku nechybí na míru šité obleky, měkké košile z kvalitní bavlny, nadčasové hedvábné kravaty a naleštěné kožené polobotky. Rád nosíte značkové hodinky, na které se můžete vždy spolehnout, a samozřejmě se těšíte z luxusních manžetových knoflíčků.

                  Manžetové knoflíčky z platiny jsou zárukou nejvyšší jakosti

                  V kamenných obchodech i e-shopech si můžete vybírat manžetové knoflíčky z různých materiálů. Mladí muži se nejčastěji uchylují ke stříbrným manžetovým knoflíčkům, kdežto ti, kteří se chystají ženit, volí spíše zlaté manžetové knoflíčky. Avšak gentlemani, kterým není cizí svět velkého byznysu, se zaměřují na modely z platiny. Právě tento ušlechtilý materiál považoval za kov hodný králů už Ludvík XIV. Stejně jako on se i současní muži nechávají okouzlit nadčasovou šedostříbrnou barvou platiny, která dýchá luxusem. Ve spojení s dobře odvedenou řemeslnou prací získáte koupí platinových manžetových knoflíčků nezničitelný doplněk, který si budete moci v rodině předávat mezi generacemi jako cenné dědictví.

                  Jak nasadit manžetové knoflíčky?

                  Začněte tím, že šperk vyjmete z boxu na manžetové knoflíčky. Ať už si doplněk pořizujete sám, nebo jste ho obdržel jako dárek, knoflíčky od nás vždy dostanete v luxusní krabičce. V ní anebo v pánském pouzdru na šperky byste je měl i nadále uchovávat, protože jedině tak jim zaručíte perfektní vzhled po dlouhá desetiletí. Když už máte knoflíčky v ruce, dalším základním předpokladem je mít na sobě košili s francouzskými manžetami, případně s manžetami bez našitých knoflíčků. Nyní přitisknete oba konce manžety k sobě a knoflíkovou dírkou shora protáhnete dřík knoflíčku. Pak už jen stačí otočit kolíčkem a šperk zafixovat na místě. Po obléknutí saka nezapomeňte manžety s knoflíčky povytáhnout. Podle etikety má právě kousek košile s manžetovými knoflíčky vykukovat ven.

                  Kam si vzít manžetové knoflíčky?

                  Muži prý objevili manžetové knoflíčky před více než 800 lety. Původní ozdoba se proměnila v praktický nástroj k sepnutí volných manžetových rukávů. Skutečný boom tento pánský šperk zažil v dobách regentské Anglie, kdy se tamní a francouzská šlechta začala předhánět, kdo přijde s luxusnější variantou. Určitě si kladete otázku, kdy manžetové knoflíčky nosit. Dnes je uplatníte především při slavnostních a významných příležitostech. Na oslavy výročí, plesy či v roli ženicha volte kousky zdobenější. V práci unosíte spíše decentní manžetové knoflíčky s vlastním monogramem. A jak se tedy manžetové knoflíčky nosí? Vždy správně nasazené do košilové manžety, zdobenou stranou nahoru a samozřejmě k padnoucímu saku.

                  Máte-li jasnou představu, nechte si vyrobit manžetové knoflíčky na zakázku

                  Zakázková výroba je pro nás v Eppi jednou z nejoblíbenějších činností. Chápeme, že každý zákazník je individuální, a právě tak k němu přistupujeme. Někdo si přeje pozměnit či upravit již navržené modely - ať už doplnit šperk gravírem, nebo vyměnit barvu a typ ozdobných diamantů a drahokamů. Jiný klient však může mít zcela vlastní představu o tom, co chce. V takové případě se s vámi sejdeme a našimi odborníky vytvořený návrh převedeme do 3D modelu. Následně se do práce pustí naši zruční zlatníci, kteří model přenesou do reality a vytvoří vám manžetové knoflíčky na přání.

                  Poznejte blíže elegantní svět platinových manžetových knoflíčků

                  V naší nabídce objevíte širokou škálu různých tvarů i typů ozdobných prvků. K nejoblíbenějším kouskům patří manžetové knoflíčky s iniciály, případně modely s decentním a perfektně vybroušeným čirým nebo černým diamantem. Umíme plnit přání i milovníkům neobvyklých designů. Pro ty máme připravené originální manžetové knoflíčky ve tvaru míče nebo ozvláštněné modrými diamanty a drahokamy. Velký výběr u nás najdou i ženichové, svědci a tatínci, kteří hledají vhodné manžetové knoflíčky na svatbu. Těm rádi doporučíme modely, které ladí se snubními prstýnky a šperky nevěsty. A věřte, že nemusí jít pouze o manžetové knoflíčky s monogramem, ale o skutečně originální a osobité kousky.