Stříbrné manžetové knoflíčky

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Drahokam

 • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty Rigel

  Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty Rigel
  • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem Menno

   Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem Menno
   • Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem Perrie

    Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem Perrie
    • Stříbrné manžetové knoflíčky s černými diamanty Urban

     Stříbrné manžetové knoflíčky s černými diamanty Urban
     • Stříbrné manžetové knoflíčky s modrými diamanty Obert

      Stříbrné manžetové knoflíčky s modrými diamanty Obert
      • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty Janvier

       Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty Janvier
       • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Hadar

        Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Hadar
        • Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a modrými diamanty Izaro

         Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a modrými diamanty IzaroManžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a modrými diamanty Izaro
         • Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a diamanty Gaynor

          Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a diamanty GaynorManžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a diamanty Gaynor
          • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty Valetta

           Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty ValettaStříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty Valetta
           • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Aaruah

            Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty AaruahStříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Aaruah
            • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty Meissa

             Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty MeissaStříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty Meissa
             Loading

             I muži touží být elegantní. Hledají způsoby, jak vždy vypadat dobře a upraveně. A k tomu kromě skvěle padnoucího oblečení a vyleštěných bot patří i vhodné doplňky. Když na ně přijde řeč, každého nejprve napadnou pásky, vázanky nebo hodinky. Ale kdo si vzpomene na stříbrné manžetové knoflíčky? Právě ony totiž patří k decentním detailům, které dodávají pánskému outfitu ten správný šmrnc.

             JAK NOSIT MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY?

             Nejjednodušší odpověď zní: vždy s grácií. Ale vzhledem k tomu, že manžetové knoflíčky dosud nejsou nedílnou součástí mužského šatníku, řekněme si, kdy je vhodné si je nasadit. Poprvé se mladí muži s tímto efektním doplňkem setkávají, když se chystají do tanečních. Vedle bílých rukaviček by jim knoflíčky rozhodně neměly chybět. Z boxu na manžetové knoflíčky doplněk většinou vyndají i na maturitní zkoušku. Neobejdou se bez nich ani významné milníky vysokoškolského studia. Kapitolu samu o sobě představují svatební manžetové knoflíčky, které pánové vybírají s velkou pečlivostí. Usilují, aby šperk ladil s nevěstinými klenoty. S oblibou také volí manžetové knoflíčky s iniciály vyvedenými ozdobným gravírem nebo zvýrazněné barevnými diamanty. Manžetové knoflíčky jsou pro ženicha zkrátka nezbytností.

             Jak nasadit manžetové knoflíčky?

             Základem úspěchu je vlastnit košili s francouzskými manžetami či s manžetami bez našitých knoflíků. Pak stačí manžetu správně složit, tzn. přitisknout oba její konce k sobě, rozhodně nepokládat jeden na druhý jako u obyčejného zapínání. Dále musíte oběma dírkami prostrčit stříbrný manžetový knoflíček tak, abyste jeho zdobenou část viděli na vrchní části manžety. Jednoduše před sebe natáhněte ruku dlaní dolů a šperk shora protáhněte. Z dolní strany uchopte otočný kolíček, kterým knoflíček zabezpečíte na místě. Následně popotáhněte za konec manžety, aby se v ní vybraný model lépe zafixoval. Myslete i na to, že okraj manžety s manžetovými knoflíčky by měl vykukovat ze saka rukávu.

             Jaké stříbrné manžetové knoflíčky zvolit?

             Naše nabídka je velmi široká. Manžetové knoflíčky se liší tvarem i zdobením. Vedle klasických geometrických tvarů se objevují i zajímavosti v podobě míčů, květin, hmyzu a dalších nezvyklých designů.

             Manžetové knoflíčky s monogramem, diamanty nebo enamelem?

             Stříbrné manžetové knoflíčky patří k nejprodávanějším. Nadchnou decentní a elegantní barvou, kterou není obtížné kombinovat. A samozřejmě zaujmou i příznivou cenou. Milovníky jednoduchosti uspokojí modely ve tvaru oválu či obdélníku nebo s jemně vygravírovaným monogramem. Zajímavý nádech knoflíčkům často dodává ornament složený z diamantů nebo barevných drahokamů. Právě poslední zmíněné nejčastěji zdobí manžetové knoflíčky na svatbu, protože ženich může ladit odstín kamenů s barvou šperků nevěsty nebo se svatebními barvami. A pro ty pravé fajnšmekry jsou určeny knoflíčky ozvláštněné enamelem.