Zlaté manžetové knoflíčky

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Ryzost

 • Drahokam

 • Manžetové knoflíčky ze zlata s černými diamanty SewalManžetové knoflíčky ze zlata s černými diamanty Sewal

   Manžetové knoflíčky ze zlata s černými diamanty Sewal

  • Manžetové knoflíčky ve stylu Jamese Bonda z 18K zlata Labond
   • - 19 %

   Manžetové knoflíčky ve stylu Jamese Bonda z 18K zlata Labond

  • Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem Wardell

    Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem Wardell

   • Manžetové knoflíčky ze zlata s modrými diamanty WayneManžetové knoflíčky ze zlata s modrými diamanty Wayne

     Manžetové knoflíčky ze zlata s modrými diamanty Wayne

    • Zlaté kulaté manžetové knoflíčky s modrými diamanty TallisZlaté kulaté manžetové knoflíčky s modrými diamanty Tallis

      Zlaté kulaté manžetové knoflíčky s modrými diamanty Tallis

     • Zlaté manžetové knoflíčky ve tvaru čtverce s diamanty UnnaZlaté manžetové knoflíčky ve tvaru čtverce s diamanty Unna

       Zlaté manžetové knoflíčky ve tvaru čtverce s diamanty Unna

      • Zlaté manžetové knoflíčky s iniciálami Voitto

        Zlaté manžetové knoflíčky s iniciálami Voitto

       • Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Jolie

         Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Jolie

        • Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty FurudZlaté manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Furud

          Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Furud

         • Manžetové knoflíčky ze zlata s gravírem a diamanty Hades

           Manžetové knoflíčky ze zlata s gravírem a diamanty Hades

          • Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem a safíry Kron

            Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem a safíry Kron

           • Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem a rubíny Nihal

             Zlaté manžetové knoflíčky s gravírem a rubíny Nihal

            Loading

            V každém muži se skrývá kousek elegána. Není pravda, že pouze ženy přemýšlí nad svým stylem a pečlivým výběrem outfitů. I pánové se chtějí líbit a oblékat se adekvátně dané příležitosti, proto dbají na padnoucí košile i kalhoty a vybírají si kvalitní kožené pásky. Samozřejmostí jsou pohodlné vyleštěné boty a moderní hodinky, které umí o něco více než jen ukazovat čas. A správný gentleman se může pochlubit i stylovými manžetovými knoflíčky.

            Nadčasovost zlatých manžetových knoflíčků je základ

            Ať už si vybíráte manžetové knoflíčky pro sebe, nebo jako dárek pro přítele či manžela, věnujte pozornost použitému materiálu a kvalitě zpracování. Pokud se rozhodnete pro luxusnější modely, zlato je sázkou na jistotu. Pečlivě zvažte, jestli unosíte spíše nadčasové a decentní bílé, nebo hledáte výrazný doplněk, který skvěle tvoří klasické žluté zlato. Pokud však toužíte po originálních manžetových knoflíčcích a nechybí vám odvaha, sáhněte po kouscích z trendy růžového zlata. Rychle zjistíte, že jeho neotřelé zbarvení lahodí oku a velice dobře se kombinuje s dalšími doplňky a outfity.

            Jednoduché manžetové knoflíčky s monogramem nebo zdobené diamanty. Kterým dáte přednost?

            Svět manžetových knoflíčků je široký a objevíte v něm modely různých tvarů. Mezi těmi nejoblíbenějšími jsou určitě kulaté, oválné, čtvercové a obdélníkové knoflíčky. Milovníci tradice si jejich hladký leštěný povrch mohou nechat doplnit svými iniciály. Ke klasickým fontům se řadí monotype corsiva, která vynikne na svatebních manžetových knoflíčcích. Minimalistům nesmí uniknout cambria. Vedle gravírování se na zlatých manžetových knoflíčcích objevují diamanty a drahokamy. Obvykle šperk zdobí jediný dokonale vybroušený kámen, ale třeba právě vy podlehnete modelům s motivy vytvořenými z drahokamů. Čiré diamanty zůstávají na vrcholu oblíbenosti, ale i ty černé, modré a zelené si získávají čím dál tím více příznivců.

            Vyberete si z běžné nabídky zlatnictví, nebo toužíte po unikátních manžetových knoflíčcích?

            Přestože je naše nabídka manžetových knoflíčků široká, chápeme, že se nemusí strefit do vkusu úplně všem. Právě proto již existující modely přizpůsobujeme vašemu přání. Manžetové knoflíčky umíme osadit jinými drahokamy nebo upravit jejich tvar. Pokud však toužíte po zcela originálních manžetových knoflíčcích, jste na správné adrese! Přesně podle vašich představ vytvoříme 3D model, podle kterého pak naši zlatníci během několika dní vykouzlí jedinečný šperk. Na zakázku vám rádi vyrobíme zlaté i platinové manžetové knoflíčky. Navíc zjistíte, že výroba na míru není tak finančně náročná, jak by se na první pohled mohlo zdát.

            Jak nosit manžetové knoflíčky

            Říkáte si, že na tom není nic složitého. Prostě vytáhnete oblíbený kousek z boxu na manžetové knoflíčky, nasadíte a máte hotovo. Pro řadu mužů je ale nošení manžetových knoflíčků rituál. Přemýšlejí o příležitostech, při kterých knoflíčky nasadí a nosí je například i pro štěstí. Speciální kapitolou jsou manžetové knoflíčky pro ženicha, kdy událost po takto slavnostním doplňku sama volá.

            Při jaké příležitosti byste měli nosit zlaté manžetové knoflíčky?

            Manžetové knoflíčky ze zlata patří k luxusnějším doplňkům, proto se k nim uchylují spíše dospělí muži. Pánové školou povinní si vystačí se stříbrnými manžetovými knoflíčky, avšak ti, kteří již budují kariéru, ocení právě ty zlaté. Tento drahý kov vypovídá o jejich postavení a o tom, že si jsou dobře vědomi svých schopností a úspěchu. Muži s oblibou nosí luxusní manžetové knoflíčky s vlastním monogramem nebo diamantem na významná obchodní jednání. Doplňují jimi košile s francouzskými manžetami a elegantní saka na večerní společenské události. Nechybí jim na firemních večírcích a večeřích s důležitými klienty. Pánové dobře vědí, že chtějí-li udělat dojem, zlaté manžetové knoflíčky jsou tou správnou volbou.

            Jak nasadit manžetové knoflíčky?

            Většina mužů se nasazovat manžetové knoflíčky naučí od svých otců. Právě oni jim vysvětlí a ukáží, jak se nosí manžetové knoflíčky. Pomohou jim vybrat vhodné košile s manžetami francouzského typu či s knoflíkovými dírkami bez knoflíčků. Jdou jim příkladem i při výběru padnoucího saka. Ač se to nezdá, délka rukávu saka hraje velkou roli. V ideálním případě je část manžety ozdobená manžetovými knoflíčky zpod okraje rukávu vidět. Cílem je rozbít monolit tmavého materiálu saka a předvést vkusné doplňky, kterými manžetové knoflíčky zajisté jsou.