Platinové přívěsky a náhrdelníky

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Platinový náhrdelník s IGI certifikovaným diamantem Maise

  Platinový náhrdelník s IGI certifikovaným diamantem Maise
 • Minimalistický diamantový bezel náhrdelník Martha

  Minimalistický diamantový bezel náhrdelník MarthaMinimalistický diamantový bezel náhrdelník Martha
  • Jednoduchý náhrdelník s diamantem v bezel osazení Cosma

   Jednoduchý náhrdelník s diamantem v bezel osazení CosmaJednoduchý náhrdelník s diamantem v bezel osazení Cosma
   • Platinový náhrdelník s 0.3ct GIA certifikovaným oválným diamantem Juniper

    Platinový náhrdelník s 0.3ct GIA certifikovaným oválným diamantem Juniper
   • Platinový náhrdelník se stromem života Sereno

    Platinový náhrdelník se stromem života Sereno
    • Jemný platinový náhrdelník s diamantem Sevilla

     Jemný platinový náhrdelník s diamantem Sevilla
     • Platinový minimalistický náhrdelník s modrým diamantem Irie

      Platinový minimalistický náhrdelník s modrým diamantem IriePlatinový minimalistický náhrdelník s modrým diamantem Irie
      Loading

      Platina, nezničitelná královna drahých kovů

      Platina je nesmrtelný drahý kov, který vyniká svou chladivou stříbrnošedou barvou. Metalický lesk tohoto odstínu je oslnivý a krásně se hodí jak k drahokamům rozličných barev, tak k celokovovým šperkům bez kamínků. Elegantně doladí odstín vašich očí i vlasů a při prohlídce šatníku si nebudete muset lámat hlavu, jestli červené, nebo raději černé šaty. Všechny budou skvělé. Platina s minimem příměsí, která navíc vyniká svou odolností, je velice vzácná, proto věřte, že vždy budete nosit výjimečný skvost.

      Nezapomenutelný dárek po generace

      Toužíte po náhrdelníku či přívěsku, který byste po letech nošení odkázali svým potomkům nebo hledáte kousek, který by převyprávěl příběh mnoha generací? Vyberte přívěsek z platiny, nezničitelné královny drahých kovů právě z této stránky plné stříbrnošedé krásy a kvality v jednom.

      Prozkoumejte naši nabídku kousek po kousku a uvidíte, jak těžké rozhodování někdy dokáže být. Ale ať už si zvolíte jakýkoliv platinový přívěsek, získáte šperk, který s vámi nebo vašimi blízkými prožije plnohodnotný život v dobrém i zlém.

      Luxusní náhrdelník si zasluhuje luxusní balení

      U nás je kvalita a zpracování šperků základem. Přidaná hodnota k darovanému platinovému či jinému náhrdelníku je exkluzivní dárkové balení, který za vás obstaráme a se kterým si nemusíte lámat hlavu. Náhrdelník s přívěskem tak můžete ihned předat milované ženě, ať už je to sestra, maminka, babička či manželka. Náhrdelník zabalíme do krásné dárkové krabičky, převážeme saténovou mašlí a vždy k němu dostanete hadřík na čištění a informace o tom, jak o něj pečovat. Rozbalování luxusního platinového náhrdelníku s drobným diamantem se stane nezapomenutelným okamžikem.

      Osazení diamantu v platinovém lůžku je dechberoucí záležitost

      Platinové náhrdelníky se výborně hodí k významným životním událostem jako jsou kulaté narozeniny a jubilea, výročí svateb, promoce a jiné. Svou hodnotu znásobí příběhem, se kterým budou po darování spjaty a jejich vzácnost tak ještě více vynikne.

      Na naší stránce, zaměřené na platinové přívěsky, objevíte minimalistické a decentní designy zdobené umně vybroušenými diamanty v kvalitě dle vašeho přání. Je až neuvěřitelné, jak samotné osazení v platinovém lůžku vyzdvihne krásu drahokamu. Exkluzivita průzračného diamantu v lunetovém osazení, ve čtyřech nebo šesti krapnách či v ilusion setting je výsledkem dokonale odvedené práce zlatníka a obdarovávané osobě doslova vyrazí dech. Darujte platinovou exkluzivitu a dokažte ženě, pro kterou je připravena, jak moc vám na ní záleží.