Šperky ke dni matek

Poděkujte své mamince třpytivým dárkem

Šperky ke dni matek

Šperky ke Dni matek

Svátek matek je dnem, kdy máte příležitost dát své mámě najevo, jak ji máte rádi a jak moc vám na ní záleží. Vaši maminku jistě potěší květina či ručně vyráběné přáníčko, protože takové dárky jsou od srdce a věnované s láskou. Pokud přemýšlíte o nějakém šperku, kterým byste své mamince za její péči poděkovali, připravili jsme pro vás nabídku, která se tématicky hodí k oslavám Dne matek a mateřství. Květiny brzy uvadnou, ale šperk zůstane navždy. Oblíbenou volbou jsou kromě drahokamových náhrdelníků a náušnic také stříbrné medailony, do kterých můžete vložit svoji fotku jako upomínku. Na výběr jsou i personalizované šperky s vyrytými iniciály či jiným gravírem dle vašeho přání. Nebo šperky se symbolem mateřství, které každé mamince vykouzlí úsměv na tváři. Ta pak bude mít krásnou památku a připomínku toho, že ve vašem srdci má své nenahraditelné místo. Šperky skladem odesíláme do 48 hodin. Dárkové balení i s přáníčkem, do kterého můžete své mamince napsat, co pro vás znamená, od nás máte ke každé objednávce zdarma.

Pokud při nákupu zadáte speciální slevový kód MOM5, získáte 5% slevu na svůj nákup. Tato nabídka neplatí pouze na šperky v naší speciální nabídce Šperky ke dni matek, ale je možné ji využít i na produkty z dalších kategorií. Slevu je možné uplatnit do neděle 13. 5. včetně.

Den matek se blíží. Oslavte ho se svou maminkou i vy a využijte 5% slevy na celý nákup. Speciální kód MOM5 lze využít i na další produkty v naší nabídce. Akce platí do neděle 13. 5.