Platinové náramky

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Drahokam

 • Náramek s barevnými drahokamy a diamanty Anil

  Náramek s barevnými drahokamy a diamanty Anil

 • Platinový minimalistický náramek s modrým diamantem Jasper

   Platinový minimalistický náramek s modrým diamantem Jasper

  • Platinový minimalistický náramek se zeleným diamantem ZaredPlatinový minimalistický náramek se zeleným diamantem Zared

    Platinový minimalistický náramek se zeleným diamantem Zared

   • Platinový minimalistický náramek se žlutým diamantem Callum

     Platinový minimalistický náramek se žlutým diamantem Callum

    • Platinový minimalistický náramek s černým diamantem SerraPlatinový minimalistický náramek s černým diamantem Serra

      Platinový minimalistický náramek s černým diamantem Serra

     • Platinový minimalistický náramek s diamantem Liesa

       Platinový minimalistický náramek s diamantem Liesa

      • Platinový náramek s morganitem Colby

        Platinový náramek s morganitem Colby

       • Platinový náramek s tanzanitem MishaPlatinový náramek s tanzanitem Misha

         Platinový náramek s tanzanitem Misha

        • Platinový náramek s granátem Talula

          Platinový náramek s granátem Talula

         • Platinový náramek se záhnědou KatiaPlatinový náramek se záhnědou Katia

           Platinový náramek se záhnědou Katia

          • Platinový náramek s bílým topazem DulcePlatinový náramek s bílým topazem Dulce

            Platinový náramek s bílým topazem Dulce

           • Platinový náramek s olivínem EmmonPlatinový náramek s olivínem Emmon

             Platinový náramek s olivínem Emmon

            Loading

            Náramky jako šperk fascinující lidstvo po tisíciletí

            Historici si často kladou otázku: byl dříve náramek, nebo náhrdelník? Dnes se archeologové chlubí nálezy náramků z doby paleolitu, tedy z časů před více než 70 000 lety. Ač se původně jednalo o pánský doplněk nošený v horní části paže, postupně se šperk rozšířil i mezi ženami, posunul se na zápěstí a začal se vyrábět z řady různých materiálů a drahých kovů.

            Logicky byly náramky symbolem bohatství, zajímavé však je, že sloužily i k identifikaci v posmrtném životě. Různorodě zdobený a propracovaný šperk vídáme na obrazech žen od Kleopatry a královny Alžběty po fotografie současných hvězd stříbrného plátna. Náramek tedy zůstává nedílnou součástí klenotnic.

            Kouzlo platinových náramků

            Jak jistě víte, platina bývá označována za kov králů. Jedná se o materiál, který je velmi vzácný a drahocenný. Proto i náramky z něj vyrobené dýchají luxusem. Jejich nositelky si užívají decentní odstín kovu, který na první pohled může připomínat stříbro nebo bílé zlato. Na rozdíl od nich však platina dodává šperkům odolnost a trvalý lesk.

            Tyhle luxusní platinové náramky představují ideální dárek k významnějším životním milníkům. Ať už se jedná o složení závěrečných zkoušek, životní nebo partnerské výročí, případně narození potomka, pořízením vysoce kvalitního a pečlivě zpracovaného šperku zvolíte správně.

            Elegance minimalismu

            Na první pohled jednoduché platinové náramky zvýrazněné barevným drahokamem vás rychle chytnou za srdce. Měkký třpyt kovu totiž dokonale podtrhují hravé odstíny kamenů. Milovnice klasiky podlehnou čirému diamantu. Pro dámy, které si život rády trochu okoření, představuje perfektní volbu vzácný zelený, žlutý, černý nebo modrý diamant. Pokud vás láká větší drahokam, nebo věříte v tajuplnou sílu léčivých kamenů, zaměřte se na platinové náramky s něžným morganitem nebo akvamarínem, výrazným citrínem nebo granátem, případně velmi vzácným tanzanitem.

            Půvab gravírování

            Tzv. customizované šperky jsou aktuálně velmi trendy. A oč se jedná? O jednoduchý řetízkový náramek s kovovým detailem, který zdobí gravír a elegantní diamant. Do nesmrtelné platiny si můžete nechat vyrýt písmeno, jméno nebo datum podle svého vkusu. Zajímavým ozvláštněním zůstává symbolické znázornění znamení zvěrokruhu. U nás v Eppi si můžete vybrat vlastní vzkaz i typ fontu, který se vám nejvíce líbí. Gravír je samozřejmě v ceně šperku, neplatíte tak nic navíc.

            Překvapení skryté v balíčku od Eppi

            Všechny náramky dodává Eppi v kvalitních krabičkách, které naše šikovné kolegyně balí do zdobeného balícího papíru s mašlí. Ve voňavém balíčku od nás vždy najdete spoustu užitečných rad, certifikát, milou pozornost a vybraný šperk. Věříme, že si stejně jako my užíváte odhalování jednotlivých vrstev zásilky. Pomalé zatažení za stužku, která se jako zázrakem rozváže, odstranění papíru a finální otevření krabičky. Pak už stačí platinový náramek připnout na zápěstí a radovat se z působivého přírůstku do šperkovnice.