Pánské prsteny

Pro muže s vytříbeným vkusem

Pánské prsteny

Pánské prsteny

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Kov

 • Zlatý pánský prsten s ručním gravírem TonaskoZlatý pánský prsten s ručním gravírem Tonasko

   Zlatý pánský prsten s ručním gravírem Tonasko

  • Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem DenvierZlatý pánský prsten s laserovým gravírem Denvier

    Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem Denvier

   • Zlatý pánský prsten s ručním gravírem BertlyZlatý pánský prsten s ručním gravírem Bertly

     Zlatý pánský prsten s ručním gravírem Bertly

    • Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem vlastní volby JixienZlatý pánský prsten s laserovým gravírem vlastní volby Jixien

      Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem vlastní volby Jixien

     • Zlatý pánský prsten s ručním gravírem JoshieZlatý pánský prsten s ručním gravírem Joshie

       Zlatý pánský prsten s ručním gravírem Joshie

      • Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem BadaneZlatý pánský prsten s laserovým gravírem Badane

        Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem Badane

       • Zlatý pánský prsten s ručním gravírem WeskoZlatý pánský prsten s ručním gravírem Wesko

         Zlatý pánský prsten s ručním gravírem Wesko

        • Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem IlyanZlatý pánský prsten s laserovým gravírem Ilyan

          Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem Ilyan

         • Zlatý pánský prsten s ručním gravírem MauliusZlatý pánský prsten s ručním gravírem Maulius

           Zlatý pánský prsten s ručním gravírem Maulius

          • Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem ThakiZlatý pánský prsten s laserovým gravírem Thaki

            Zlatý pánský prsten s laserovým gravírem Thaki

           • Stříbrný pánský prsten s gravírem podle vlastní volby LosliaStříbrný pánský prsten s gravírem podle vlastní volby Loslia

             Stříbrný pánský prsten s gravírem podle vlastní volby Loslia

            • Pánský stříbrný prsten s gravírem podle vlastní volby TroilosPánský stříbrný prsten s gravírem podle vlastní volby Troilos

              Pánský stříbrný prsten s gravírem podle vlastní volby Troilos

             Loading

             Svět pánských šperků je téměř stejně bohatý jako ten dámský. Není to jenom klasika v podobě hodinek, ale patří sem například praktické spony na kravaty nebo spony na peníze, které udrží bankovky pohromadě i bez peněženky. Existuje však ještě jedna významná kategorie pánkých šperků - prsteny. Tímto klenotem můžete obdarovat nejen partnera, ale i tatínka nebo dědečka. Uvidíte, že sklidíte úspěch.

             Svět pánských prstenů

             Je už dávno překonaným mýtem, že muži nosí pouze hodinky a snubní prsten. Škála populárních modelů se rozšířila o pánské pečetní prsteny a klubové prsteny. Při výběru obroučky zvažte jak, kam a při jakých příležitostech ho budete nosit. Myslete i na to, aby vám nepřekážel v zaměstnání. K nejčastěji prodávaným kouskům patří pánské stříbrné prsteny, protože tento ušlechtilý kov svou kujností umožňuje vygravírovat jakýkoliv design. Obdobnými vlastnostmi se mohou pochlubit i pánské zlaté prsteny. Ty platinové vynikají odolností a ocení je ten, kdo pátrá po hodnotném rodinném odkazu.

             Jak správně nosit snubní prsten

             Nejjednodušší odpověď zní, že na prsteníčku levé ruky. Na prstu, jímž podle tradice prochází vena amoris, neboli žíla lásky, která vede rovnou k srdci. Aby se vám však pánský snubní prsten dobře nosil, je třeba zvážit řadu faktorů. Určitě začněte materiálem. Standardně se tyto šperky vyrábí ze zlata nebo platiny. Zlaté snubní prsteny jsou klasika, do popředí trendů se v poslední době dostává i jejich matná varianta. Pánské snubní prsteny z platiny vzhledem k tvrdosti materiálu přetrvají věky. Zamyslete se i nad profilem prstenu. Komfortní typ připomíná zrnko čočky a příjemně se nosí, plochý typ zase odkazuje na zrcadlově obrácené D a momentálně je velmi trendy. Půlkulatý typ v podobě D ocení sportovci a úzký kulatý typ je to pravé pro minimalisty. Důležitým faktorem zůstává i šířka snubních prstenů.

             Jak správně nosit pečetní prsten

             Odpověď na tuto otázku není tak jednoduchá. Dříve vysoce postavení hodnostáři nosívali pečetní prsteny na ukazováčku. Tyto šperky vždy doplňovaly rodinné erby. Není však úplně jasné, kdy se pánský pečetní prsten přesunul na malíček pravé nebo levé ruky. Obroučka se ještě před více než sto lety běžně používala k podepisování právních a úředních dokumentů – na přeložený papír se nakapal rozehřátý vosk a motiv z pečetního prstenu se do něj obtiskl. V době samolepicích obálek je tento způsob pečetění zálibou opravdových staromilců nebo ozvláštněním balení dárků. Pánské pečetní prsteny se obvykle vyrábí ze zlata všech odstínů a zdobí je rodinný erb nebo jiný, vám blízký, motiv.

             Pánské prsteny na zakázku představují dostupný luxus

             Výrobu na míru ocení vedle ženichů i všichni milovníci luxusu. V Eppi si můžete zvolit jak variantu ušlechtilého kovu, tak zdobení. Vedle pánských stříbrných prstenů se zaměřujeme i na ty ze zlata a platiny. Kromě odlévaných prvků zvládáme i nadčasové gravírování a rytí. Pokud naši zákazníci poptávají pánské prsteny s kamenem, nabízíme jim širokou škálu broušených i nebroušených diamantů, fancy diamantů a pestře zbarvených drahokamů. Pánským zlatým prstenům v tradičním žlutém odstínu sluší černé a červené diamanty nebo rubíny a granáty. U kousků ze stříbra, bílého zlata nebo platiny vyniknou drahé kameny modré barvy, například safíry či topazy. Nechte si u nás vyrobit prsten na zakázku a uvidíte, že cena je mnohem příznivější, než byste očekávali.