Zlatý přívěsek s diamantem a gravírem písmene Sager

Nastala tichá noc a na oblohu vplula čistě bílá luna. Sníh se najednou rozsvítil a v krajině zavládla kouzelná atmosféra. Jako by se mělo stát něco nečekaného... Noste si svůj měsíc stále při sobě, aby vám svítil svým chladným světlem i ve dne a doplňoval svou noblesní krásou vaši charismatickou osobnost, ať už se vydáte kamkoli. (Zlatý řetízek je součástí šperku)

Vyberte si typ kovu

Ukázky gravírování Vyberte font

Vyberte si písmeno

9 210 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Šperk nabízíme s těmito drahokamy

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 7-10 prac. dnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresní výrobou může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Komunikace s obchodem byla vždy perfektní. Šperk byl vyráběn na zakázku a dostal jsem v průběhu výroby mail s fotkami odlitku před osazováním. To mě velice potěšilo.

  Richard, 20.3.2022

 • Jako vždy jsem velmi spokojená se šperkem i skvělými službami a komunikací. Krásné je i balení a drobnosti jako dárek. :-)

  Ivet, 28.2.2022

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Přívěsek s diamanty a královsky modrými safíry Adalynn

   Přívěsek s diamanty a královsky modrými safíry Adalynn

  • Zlatý náhrdelník s diamantovým halo srdcem Delma

    Zlatý náhrdelník s diamantovým halo srdcem Delma

   • Zlatý přívěsek ve tvaru srdce s gravírem a diamantem Fabianne

     Zlatý přívěsek ve tvaru srdce s gravírem a diamantem Fabianne

    Doživotní záruka

    Doprava zdarma

    Luxusní balení

    60denní záruka vrácení peněz