Symbolické přívěsky a náhrdelníky

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Stříbrný fashion náhrdelník Feather

   Stříbrný fashion náhrdelník Feather

  • Stříbrný náhrdelník Infinity

   Stříbrný náhrdelník Infinity

  • Stříbrný smaragdový náhrdelník ve tvaru stromu života GalileeStříbrný smaragdový náhrdelník ve tvaru stromu života Galilee

   Stříbrný smaragdový náhrdelník ve tvaru stromu života Galilee

  • Jemný stříbrný náhrdelník s apatity Alura

   Jemný stříbrný náhrdelník s apatity Alura

  • Stříbrný přívěsek ve tvaru stromu života Urle

   Stříbrný přívěsek ve tvaru stromu života Urle

  • Stříbrný přívěsek se svatým Kryštofem pro řidiče a cestovatele Dio

   Stříbrný přívěsek se svatým Kryštofem pro řidiče a cestovatele Dio

  • Zlatý náhrdelník kompas s přírodním opálem Amedeo

    Zlatý náhrdelník kompas s přírodním opálem Amedeo

   • Pozlacený stříbrný přívěsek z kolekce #ZaNormalniHolky s gravírem I shine

     Pozlacený stříbrný přívěsek z kolekce #ZaNormalniHolky s gravírem I shine

    • Zlatý náhrdelník se stromem života Zlatten

      Zlatý náhrdelník se stromem života Zlatten

     • Zlatý náhrdelník matka a dítě LuaraZlatý náhrdelník matka a dítě Luara

       Zlatý náhrdelník matka a dítě Luara

      • Stříbrný náhrdelník s karma přívěskem Kadence

       Stříbrný náhrdelník s karma přívěskem Kadence

      • Stříbrný karma přívěsek s diamanty HeidiStříbrný karma přívěsek s diamanty Heidi

       Stříbrný karma přívěsek s diamanty Heidi

      Loading

      Přívěsky, které promluví za vás

      Křížek. Nekonečno. Kapka vody. Oběžná dráha. Karma. Anděl. Keltský trojcípý uzel. Kotva. Francouzská lilie. Kruh. Srdce. Matka s dítětem. Tři kameny. Svět je plný symbolů, za nimiž se skrývají stovky významů, z nichž si každý vybere ten svůj. Pokud věříte i ve věci, kterých se nemůžete dotknout, pokud máte rozvinuté abstraktní myšlení a vnímání, pak zajisté neodoláte kouzlu symbolických přívěsků a náhrdelníků.

      Pár tahy načrtnuté znaky, za nimiž si různé kultury představují fascinující příběhy plné hrdinských činů a osudových poučení, budou vaším vyjádřením. Nechte se unášet fantazií a uměním šikovných zlatníků, kteří dokáží přeměnit obyčejné stříbro, zlato i platinu v působivé vyjádření životních světonázorů a filozofie. Bavte se vybíráním a nošením symbolických přívěsků a pověste si na krk šperk, který bude mluvit za vás.

      Kouzelnický učeň Harry Potter a náhrdelník Relikvie smrti

      Symboly se objevují hojně i v pohádkách, filmech nebo pohádkových příbězích. Symbol relikvií smrti ze známého kouzelnického příběhu J.K.Rowlingové ztvárnili naši zlatníci do podoby náhrdelníku a přívěsku z ušlechtilých kovů. Relikvie jsou dary, které podle prastarého kouzelnického příběhu darovala právě Smrt třem bratrům. Navlékněte si kolem krku neviditelný plášť, bezovou hůlku a kámen vzkříšení v jednom precizně zpracovaném zlatém či stříbrném náhrdelníku Relikvie smrti. Vyberte si odstín zlata, který je vám nejmilejší. Náhrdelník Harry Potter, pod kterým jej u nás najdete, můžete zvolit ze zlata bílého, růžového nebo klasického žlutého. Nejednoho fanouška či fanynku této kouzelnické série příběhů nadchnete doslova fantastickým dárkem a oni o sobě tímto symbolem rádi prozradí, že mají pohádkovou duši.

      Best Friend: Náhrdelník s rozlamovacím srdcem není přežitek

      Nejlepší kamarádka, soulmate a někdy taky “bestofka” si zaslouží k narozeninám, ale i jen tak pro radost dáreček, který ji utvrdí v tom, že vy dvě jste stále nerozlučná dvojice. Kamarádíte spolu od základní školy, prošly jste společně střední školou, řešily první lásky a teď při procházkách s kočárkem hledáte nejbližší pískoviště? Přátelství je jedna z těch nejcennějších věcí, která má v životě smysl. Proto vám nabízíme speciální přívěsky pro kamarádky.

      Pokud pamatujete rozlamovací srdíčka v dívčích časopisech nebo máte dokonce každá svou půlku ještě schovanou, je čas je vyměnit za kvalitní šperk a přitom se této symboliky nevzdat. Dojměte svou kamarádku náhrdelníkem se stříbrnými rozlamovacími srdíčky s nápisem Best Friend i po letech.

      Přívěsky se symbolem nekonečna, křížkem, souhvězdím, květem života a dalšími

      Naše nabídka skýtá nespočet symbolických náhrdelníků. Věříte v sílu a magičnost karmy? Vyvolává ve vás znak nekonečna pocit bezpodmínečné a neutuchající lásky? Odměňte se šperkem, který symbolizuje lásku, přátelství, pocity, náladu či vaše přesvědčení a vetkněte mu ten pravý smysl. Teprve potom se ze šperku z ušlechtilého kovu stane opravdový klenot. Darujte na památku náhrdelník s křížkem, písmenem či velmi trendy náhrdelník se znakem nekonečna a budete hvězdou mezi gratulanty.

      Prohlédněte si všechny modely symbolických náhrdelníků s přívěsky, vyberte klasický žlutý, ledově bílý nebo růžový odstín zlata nebo náhrdelník ze stříbra a darujte personalizovaný přívěsek se skrytým významem.