Platinový náhrdelník s diamantem Vaide

Procházíte se brzkým ránem na začátku podzimu, kdy nové roční období pomalu přebírá vládu nad celým světem, přesto se ještě tu a tam ozývají poslední nesmělé hlásky nedávného léta. Skrz ranní mlhu prosvítají první sluneční paprsky a osvětlují kapky vody, které jako malé drahokamy ulpívají na stéblech trávy. Jedna taková se usadila i na vašem platinovém náhrdelníku, aby v podobě krásného diamantu zdobila vaši osobu. (Platinový řetízek je součástí šperku)
25 480 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 7-10 prac. dnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresní výrobou může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Velmi vstřícný přístup a ochota přizpůsobit šperk individuálním požadavkům. Zásilka krásně zabalená, přáníčko a dárek navíc moc potěšilo. Velice chválím :-)

  Sylvie B., 23.12.2021

 • Výborná komunikace, rychlé dodání, krásně zabaleno a nádherný šperk.

  Martina, 26.11.2021

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Náhrdelník z platiny s ČGL certifikovaným diamantem Matiss

   Náhrdelník z platiny s ČGL certifikovaným diamantem Matiss

  • Platinový náhrdelník s diamantem Jadell

    Platinový náhrdelník s diamantem Jadell

   • Platinový přívěsek s diamantem a s gravírem dle vaší volby Alice

     Platinový přívěsek s diamantem a s gravírem dle vaší volby Alice

    Doživotní záruka

    Doprava zdarma

    Luxusní balení

    60denní záruka vrácení peněz