Tipy na dárky pro vaše blízké

Dárky pro ženy

Koupit dárky pro ženy prý bývá snazší. Jednodušeji se vybírá dárek pro nejlepší kamarádku nebo pro matku, protože je dobře znáte. Ženy většinou potěší desítky různorodých drobností. Od šperků a oblečení po knihy a vychytávky do domácnosti. Ponořte se s námi do světa náušnic, náhrdelníků, náramků a prstýnků a inspirujte se našimi tipy na dárky pro ženy.

Dárky pro maminku a babičku

Při výběru dárku pro maminku k narozeninám nebo k Vánocům zkuste tentokrát vynechat šikovné pomocníky do kuchyně a buďte originální. Porozhlédněte se po kvalitních perlových náušnicích. Vedle nešlápnete ani s elegantním zlatým přívěskem. Pokud je oslavenkyní babička, zapomeňte na papuče a vyšívané ubrusy. Zaměřte se na medailonky, do nichž lze vložit fotografii nejbližších členů rodiny. Avšak pamatujte, že mezi nejoblíbenější dárky pro babičky patří i čas, který s nimi strávíte.

Dárky pro kamarádku a sestru

V rámci kategorie dárků pro kamarádku a sestru se bude vybírat samo. Většinou jde o ženy, které jsou vám věkově nejbližší a které dobře znáte. Vedle oblíbených knih, oblečení a kosmetiky zvažte ke zvláštním příležitostem i hodnotnější dárek. Objevte dosud neprobádané vody stříbrných šperků. Jako dárek pro kamarádku k svátku vyberte něco minimalistického a sestru obdarujte decentním kouskem doplněným drahokamem podle jejího znamení zvěrokruhu.

Dárky pro přítelkyni a manželku

S nákupem dárku pro přítelkyni nebo manželku v klenotnictví nikdy nešlápnete vedle. Ba naopak. Prstýnky přece nemusí být jen zásnubní. Manželka si k narozeninám či k výročí zaslouží luxusnější dárek. Prozkoumejte proto naši nabídku diamantových šperků. A myslete na to, že mezi nejoblíbenějšími dárky se tradičně objevuje kámen vybroušenýdo tvaru srdce. Pokud si i nadále nevíte rady, sáhněte po dárkovém poukazu. Vaše drahá polovička si tak vybere podle svého vytříbeného vkusu sama.

Dárky pro muže

Muži. Milujeme je, toužíme po nich, potřebujeme je. Někdy nás přivádějí k šílenství a v jiných chvílích se snažíme proniknout do jejich světa. Ten je ale od toho ženského natolik odlišný, že při výběru dárků pro muže občas potřebujeme poradit. Hluboce zažité zvyky nám tvrdí, že muž si vystačí s málem a žádné drobnosti nepotřebuje. Nevěřte tomu. I pánové se rádi nechávají hýčkat. Abyste však zvolili něco, co je skutečně potěší, soustřeďte se na jejich osobnost. Mezi dárky pro muže k narozeninám často nechybí kvalitní alkohol, knihy, sportovní vybavení, hodinky s řadou vychytávek anebo elegantní šperky.

Dárky pro přítele a manžela

Jestliže chcete potěšit dárkem přítele nebo manžela, zaměřte se na jeho zájmy a kvalitu zvoleného předmětu. Pokud partner nosí do práce oblek, potěší ho manžetové knoflíčky z drahého kovu s gravírem nebo hedvábná kravata. Pro manžela, který miluje tradice, je skvělým dárkem pečetní prsten či láhev single malt whiskey. Dobrodružnější povahy mohou vyzkoušet zorbing nebo paragliding. Milovníci luxusních dárků si užijí večeři v michelinské restauraci.

Dárky pro tátu a dědu

Také při hledání vhodného dárku pro tátu a dědu často tápete? Mezi našimi nápady na dárky pro tatínky si určitě vyberete. Věnujte čas koupi dobrého vína, sýru nebo jiné oblíbené potraviny. Radost nepochybně uděláte i kravatovou sponou. S dárky pro dědu je to zase trochu jiná liga. Milovníky filmů pro pamětníky s Oldřichem Novým nadchnou spony na peníze s vygravírovaným vzkazem, kubánské doutníky a hedvábné šátky.

Dárky pro děti

Dárky pro děti lze koupit nejen v hračkářství nebo knihkupectví, ale i v klenotnictví. Tip na hodnotný dárek pro holčičku představují třeba roztomilé a hravé náušničky z ušlechtilých kovů nebo šperkovnice se zrcadlem. Mezi nápady na dárky pro kluky nesmí chybět autíčka, modelářské potřeby nebo stříbrný náramek s vygravírovaným jménem.

Tipy na dárky nejen k Vánocům

Dárky k Vánocům neodmyslitelně patří. Mezi tipy na vánoční dárky pro ženy určitě nesmí chybět romantické šperky se srdíčky a diamanty. Láhev oblíbeného vína a luxusní dárky v podobě zlatých manžetových knoflíčků nebo prstenů na míru jsou naopak skvělými tipy na vánoční dárky pro muže.

Tipy na originální dárky

Originální dárky pro ženy k narozeninám, svátku nebo výročí naleznete mezi rutheniovými šperky, náhrdelníky ručně zdobenými enamelem nebo klenoty s neotřelým designem či fancy diamanty. K nejoriginálnějším dárkům pro muže zajisté patří ty zážitkové. Věnujte svému partnerovi netradiční dárek v podobě seskoku padákem nebo projížďky luxusním vozem. Budete za hvězdu, uvidíte.

Doživotní záruka

60 denní záruka vrácení peněz

Doprava zdarma

Luxusní balení