Ježíšek nestíhá, ale v Eppi umíme zázraky. Kontaktujte nás ohledně dodání, společně najdeme řešení.

Safírové slzy ve zlatých naušnicích Reata

Uprostřed noci všechno spí, měsíční světlo se odráží od sněhu, na nebi se třpytí hvězdy a přestože mráz zalézá pod kůži, klid noci se vám vlévá do srdce a chcete už navždy zůstat v tomto horském ráji. Safíry na těchto náušnicích v sobě ukrývají stejné kouzlo okamžiku a kdykoli si je vetknete do uší, ucítíte závan čerstvého vzduchu a do duše se vám vrátí klid.

Vyberte si typ kovu

 • Doživotní záruka
 • 60 dní na vrácení zboží
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zdarma
 • Luxusní krabička

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týdnů.Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Krásné a kvalitní šperky, nápaditost a moderní trendy. Skvělý marketing - balení šperků a dárečky, člověk si připadá jako VIP.

  Andrea, 9.9.2023

 • Transparentnost, dodání v termínu, velmi hezký přístup a výborná kvalita zboží i servisu. 10/10, maximální spokojenost.

  Ksenia K., 10.6.2023

Můžete se na nás spolehnout

Stříbrné náušnice s modrými drahokamy

Sto lidí a sto různých nápadů

Sto lidí, sto nápadů a odlišných názorů. Máte vysněný typ náušnic a nikde ho ne a ne najít? Svěřte se nám a my už se o to postaráme. Váš sen přetvoříme do reálné podoby. Vsadíme drahokamy nebo upravíme zapínání podle vašich představ. Nic není překážkou, právě naopak! Rádi přijímáme nové výzvy. Budou vaše náušnice tou další?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníky

Vlastní dílna a zkušenosti

Profesionálové na svém místě? To jsou Eppi zlatníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří pracují v naší vlastní dílně. Potřebujete něco jedinečného? Kombinací moderní technologie 3D laseru a precizní ruční práce nemůže vzniknout nic jiného než epický klenot. I proto jsou všechny naše šperky se zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazem

Naši zásilku si nespletete

Představte si… Rozbalujete papírovou krabici a v ní nacházíte luxusně zabalený voňavý balíček převázaný saténovou stužkou a kolem spoustu dárečků pro radost. Počkejte chvilku. Sny přece nevoní. Jenže tohle není sen, takhle vypadá Eppi zásilka. Myslíte, že si na takové rozmazlování zvyknete?

Podobné produkty

 • Zlaté náušnice s modrými safíry Chavonah

   Zlaté náušnice s modrými safíry Chavonah

  • Zlaté visací náušnice se safíry a diamanty Macy

    Zlaté visací náušnice se safíry a diamanty Macy

   • Zlaté safírové náušnice ve tvaru srdce Kaciah

    Zlaté safírové náušnice ve tvaru srdce Kaciah

   Doživotní záruka

   Doprava zdarma

   Luxusní balení

   60denní záruka vrácení peněz