Zlaté snubní prsteny

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Zlatý eternity snubní prsten s diamanty a komfortní pánský Miomi

  Zlatý eternity snubní prsten s diamanty a komfortní pánský MiomiZlatý eternity snubní prsten s diamanty a komfortní pánský Miomi
  • Zlaté snubní prsteny eternity a komfortní pánský Tiall

   Zlaté snubní prsteny eternity a komfortní pánský TiallZlaté snubní prsteny eternity a komfortní pánský Tiall
   • Zlaté minimalistické snubní prsteny Alays

    Zlaté minimalistické snubní prsteny AlaysZlaté minimalistické snubní prsteny Alays
    • Dámský vintage snubní prsten a klasický komfortní pánský prsten Zain

     Dámský vintage snubní prsten a klasický komfortní pánský prsten ZainDámský vintage snubní prsten a klasický komfortní pánský prsten Zain
     • Zlatý snubní prsten se zúženým kroužkem Aeneas

      Zlatý snubní prsten se zúženým kroužkem Aeneas
      • Netradiční snubní prsteny ze zlata s provazovitým motivem Yalla

       Netradiční snubní prsteny ze zlata s provazovitým motivem Yalla
       • Komfortní snubní prsteny ze zlata Ygyn

        Komfortní snubní prsteny ze zlata YgynKomfortní snubní prsteny ze zlata Ygyn
        • Snubní prsteny ve tvaru větviček Valleia

         Snubní prsteny ve tvaru větviček ValleiaSnubní prsteny ve tvaru větviček Valleia
         • Decentní snubní prsteny se třemi diamanty Marino

          Decentní snubní prsteny se třemi diamanty Marino
          • Romantické snubní prsteny ze zlata s diamanty Rexie

           Romantické snubní prsteny ze zlata s diamanty Rexie
           • Jemné snubní prsteny s diamanty Jarred

            Jemné snubní prsteny s diamanty Jarred
            • Minimalistické snubní prsteny s diamantem Mesud

             Minimalistické snubní prsteny s diamantem Mesud
             Loading

             Snubní prsteny z ušlechtilého kovu

             Jistě se shodneme na tom, že svatební obřad se bez prstýnků neobejde. Ale jak se říká: “Sto lidí, sto chutí.” Některé páry zatouží po klasických zlatých snubních prstenech, jiné dvojice po originálních snubních prstenech s diamanty a romantické duše zvolí gravírování ve formě data svatby a svých iniciál.

             Kdo má už léta v hlavě návrh svého svatebního klenotu, může využít dokonalé práce zlatníků a nechat si vyrobit snubní prsteny na zakázku. Jedno mají ale všechny tyto prsteny společné. Téměř všechny kroužky, které si novomanželé pořizují, jsou vyrobeny z nesmrtelného ušlechtilého kovu. Z věčného zlata ve třech jeho barevných odstínech. Prsteny z růžového zlata jsou odvážné, ze žlutého vyzařují luxus a bílé zlato je střídmé i moderní. Zlato ke vstupu do manželství prostě neodmyslitelně patří. Proto jsme pro vás připravili tuto speciální stránku, kde máte možnost nakouknout do naší nejobsáhlejší kategorie zlatých snubních prstenů.

             7 stylových kategorií zlatých snubních prstenů

             Pomalu se blíží chvíle, kdy si u obřadu navléknete na prsteníčky levé ruky snubní prstýnky i vy. Určitě se zamýšlíte nad jejich designem a zdobením, které byste si přáli. V materiálu máte jasno, ale dáte přednost hladkým obroučkám, které ozvláštní pouze vyrytý nápis, nebo podlehnete něžným kroužkům doplněných decentním diamantem? Někdo nedokáže odolat netradičním snubním prstenům, v jejichž případě zůstává rozum stát nad fascinující imaginací klenotníka.

             Konzervativní páry vyberou v kategoriích klasických zlatých snubních prstenů nebo snubních prstenů s diamanty. Romantické dvojice s láskou k historii sáhnou po eternity či vintage snubních prstenech. A ti, kteří chtějí zvolit svatební obroučky i jako investici do budoucnosti, zvolí jedinečné kousky z luxusních snubních prstenů. Ani vyznavači minimalismu se zlata vzdávat nemusí, právě naopak – úzké obroučky jsou připraveny ve všech odstínech zlata i pro ně v kategorii minimalistických snubních prstenů.

             Když jeden odstín nestačí, zvolte snubní prsteny z kombinovaného zlata

             Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký odstín zlata je ten nejhezčí, nahlédněte do další kategorie snubních prstenů z kombinovaného zlata. Decentní variace více zlatých odstínů vás dostane a nebudete se muset rozhodovat, jestli vašim prsteníkům bude více slušet růžové, žluté či bílé zlato.

             Nezáleží na tom, jestli zvolíte jen uměřený třpyt bílého provedení, luxusní záři tradičního žlutého zlata, prosazující se romantiku růžové variace nebo jejich oslnivou kombinaci. Záleží pouze na tom, abyste zvolili snubní prstýnky podle vašich přání a snů. A k tomu budete potřebovat dostatek času a klidu na přemýšlení, který vám nabízíme. Na našich stránkách si můžete všechny snubní prstýnky prohlížet a vybírat tak dlouho, jak je vám libo.