Šperk pro Vás vyrobíme.
Objednejte dnes a doručíme do Vánoc.

Zlatý přívěsek se znamením a turmalínem Váhy

Romantická, avšak váhavá. Přemýšlivá. Hluboce prožívající každičký okamžik svého života. Pamatuje si činy, emoce. Naslouchá svému srdci, které často nechává zvítězit nad vůlí rozumu. Taková je Váha. Dokonale ji vyjadřuje zlatý přívěsek s růžovým drahokamem turmalínem. Souzní s osobností Váhy, podporuje její cnosti a dokáže je podtrhnout. Stejně jako něhu své nositelky.

Vyberte si typ kovu

8 220 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • Šperk můžete vrátit do 31.1.2021
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 7-10 prac. dnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresní výrobou může být spojený poplatek.

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Opravdu prémiový internetový obchod se šperky. Náušnice byly krásně zabalené, součástí byl certifikát o pravosti a další dárečky. Byla jsem moc příjemně překvapená.

  Martina S., 31.8.2020

 • Eppi je pro mě sázkou na jistotu, ať už rychle potřebuji dárek nebo si chci udělat radost. Jasné popisky u šperků vám rovněž prozradí, o jaký kámen a kov se jedná.

  Vilémek, 25.11.2020

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Turmalínový zlatý náhrdelník s diamanty Kieran

  Turmalínový zlatý náhrdelník s diamanty Kieran
  • Zlatý náhrdelník plný turmalínů a diamantů Dalisa

   Zlatý náhrdelník plný turmalínů a diamantů Dalisa
   • Zlatý halo náhrdelník s turmalínem a diamanty Willi

    Zlatý halo náhrdelník s turmalínem a diamanty Willi

    Doživotní záruka

    Doprava zdarma

    Luxusní balení

    60denní záruka vrácení peněz