Litujeme, ale tento šperk si už své majitele našel

U nás na vás stále čeká množství podobných produktů. Pokud chcete být informováni o dostupnosti tohoto šperku, zanechte nám svůj e-mail.

Pozlacený stříbrný náhrdelník s křídlama Corey

3 560 Kč

Kliknutím potvrzuji, že jsem se obeznámil
s pravidly zpracovávání osobních údajů.  

Pozlacený stříbrný náhrdelník s křídlama Corey

Každý má svého strážného anděla, který hlídá jeho krok. Vy jste se rozhodli jeho symbolikou rovnou ozdobit svůj dekolt, který s výrazným pozlaceným doplňkem nese toto mystické poselství. Andělská křídla, které detailně vypracovaly precizní ruce klenotníka, se třpytí a dávají vám tak pocit jistoty a sebevědomí. Vždyť hned se kráčí po ulici lépe, když víte, že někdo nad vámi bdí. (Pozlacený řetízek je součástí šperku)

Vyberte délku a typ řetízku

3 560 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • Šperk můžete vrátit do 31.1.2024
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zdarma

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Individuální přístup, s jakoukoliv speciální úpravou šperku se snaží vyjít vstříc, dopředu sdělují odhad ceny. Šperk je precizně vyroben. Kvalita převyšuje cenu.

  Ester, 9.6.2023

 • Velmi oceňuji komunikaci se zákazníkem, snahu vyjít vstříc například ohledně termínu doručení a také pěkné balení a drobný dáreček v zásilce.

  Hanka H., 28.10.2023

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Opálový náhrdelník ze stříbra ve tvaru květu Obelia

   Opálový náhrdelník ze stříbra ve tvaru květu Obelia

  • Stříbrný náhrdelník s opálovým srdcem Tasie

   Stříbrný náhrdelník s opálovým srdcem Tasie

  • Stříbrný náhrdelník s jantarem Lotty

    Stříbrný náhrdelník s jantarem Lotty

   Doživotní záruka

   Doprava zdarma

   Luxusní balení

   60denní záruka vrácení peněz