Staň se součástí našeho týmu

Koho hledáme?

Lidi plné entusiasmu, kteří mají chuť učit se nové věci , pracovat v pohodovém týmu a jednoduše dělat věci jinak, přicházet s kreativními nápady a praktickými řešeními.

Základní požadavky

Ke každé pozici se vážou specifické požadavky, některé jsou ale pro všechny stejné: základy angličtiny a ochota komunikovat v tomto jazyce jsou velmi podstatné.

Týmová práce

Zakládáme si také na týmové spolupráci a ochotě vzdělávat se a učit se novým věcem. Hledáme někoho, kdo k nám doslova „sedne“, protože v práci máme rádi pohodu a příjemné jednání.

... a proč je práce u nás super?

Jsme hrdí na to, čeho jsme společně dosáhli jako tým. Od každého člena se očekává dobře odvedená práce a ta je i patřičně odměněná. Jsme malá firma a výhody práce u nás jsou skutečně velké. Za několik let našeho fungování se nám podařilo spolupracovat se světovými klenotnickými organizacemi, k původnímu slovenskému e-shopu otevřít i sesterský český a mít stovky spokojených zákazníků.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci, protože se o naše zaměstnance skutečně staráme, věnujeme se jim, vzděláváme je a snažíme se je neustále motivovat, zabezpečit atraktivní budoucnost v naší firmě. Ale i kdyby tvoje pracovní zkušenost byla kratší, určitě získáš neocenitelné životní zkušenosti a vědomosti z různých oblastí a hlavně – přímo z praxe.

Nenašel ses v nabídce?

Nevadí! Talentovaní a cílevědomí lidé mají u nás místo vždy. Napiš nám, proč bys byl přínosem do našeho týmu, co bys uměl zlepšit na naší stránce a spolu se svým životopisem nám vše pošli na jobs@eppi.cz .