naše hodnoty

Každá společnost by měla mít pevné základy. My jsme za roky fungování vyvinuli tyto pilíře, na kterých dále stavíme. 

 • 01Transparentnost

  Transparentnost

  Ve vztahu k našim klientům prosazujeme naprostou transparentnost. Chápeme, že nakupování klenotů a drahých šperků může být matoucí a někdy dokonce i trochu děsivé. Hlavně když musíte zvažovat tolik parametrů a dalších detailů. Jsme proto jedinou společností, která uvádí všechny dostupné informace o svých produktech online.

  Najdete zde každičký detail včetně váhy, rozměrů, původu kamene nebo parametrů diamantů a drahých kamenů, to vše navíc podpořené těmi nejrespektovanějšími mezinárodními certifikáty od nezávislých gemologických institutů - vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli své konečné rozhodnutí důkladně promyslet a zvážit.

 • 02Vzdělání

  Vzdělání

  Nakupování klenotů je docela náročné. To víme. Je tolik věcí, které se musíte naučit, a stovky pojmů, o kterých jste nikdy předtím neslyšeli. Všechny ty diamanty a drahé kameny, jejich brusy a barvy se můžou stát noční můrou.

  A právě proto máme největší dostupnou online sbírku článků se vzdělávací tématikou. Krátké a stručné, ale o to výstižnější články nebo podrobné průvodce na jakékoli téma, které byste mohli potřebovat pro výběr toho správného šperku, který budete chtít jednou předat dalším generacím.

 • 03Hodnota

  Hodnota

  Věříme, že klenoty by neměly být pouze privilegiem pro pár vyvolených. Nakupujeme rovnou od primárních dodavatelů a spolupracujeme přímo s klenotníky. Nevyhazujeme peníze za billboardy s nahými modelkami nebo za nablýskané obchody v každém nákupním centru. Díky tomu, že nemáme žádné kamenné prodejny, nemáme ani náklady spojené s jejich provozem. 

  To všechno nám umožňuje poskytnout našim zákazníkům ty nejnižší možné ceny. I s těmi nejskromnějšími rozpočty dokážeme vytvořit úžasné kousky, které budete moci předávat z generace na generaci.

 • 04Doživotní záruka

  Doživotní záruka

  Výjimečná kvalita našich materiálů a mistrovské práce nám umožňuje vytvářet šperky té nejvyšší kvality, které by měly - pokud se o ně náležitě staráte - vydržet po celý život. Z toho důvodu můžeme mít důvěru v každý kousek našich šperků a poskytnout na něj doživotní záruku. V případě, že by měl váš Eppi produkt výrobní závadu, což je však vysoce nepravděpodobné, vyměníme a opravíme jakoukoli poškozenou část. Pokud nebude oprava možná, nabídneme vám vaše peníze zpět.

  Všechny šperky se mohou časem poškrábat nebo zašpinit, zejména pokud je nosíte každý den. Jsme jedinou společností, která nabízí profesionální bezplatné čištění šperků jako součást doživotní záruky. Stačí, když nám pošlete svůj šperk, a my vám ho během pár dní vrátíme zpět jako nový.

 • 05Nakupování bez zbytečných komplikací

  Nakupování bez zbytečných komplikací

  Snažíme se, aby byl celý váš nákupní proces co nejjednodušší. Naše responsivní webová stránka vám umožňuje užít si vyhledávání a nákup na počítači, telefonu nebo tabletu a to v takovém tempu, jaké vám bude nejlépe vyhovovat, a navíc v pohodlí vašeho domova.

  Náš profesionální poradce je vám k dispozici téměř 24 hodin denně prostřednictvím live chatu, telefonu nebo aplikace dle vašeho výběru (Skype, Whatsapp, Facebook messenger nebo cokoli dalšího, co rádi používáte).

 • 06Osobní kontakt

  Showroom

  Některé věci se prostě řeší lépe tváří v tvář. Zejména pokud se jedná o nákup šperku, který chcete předávat v rodině z generace na generaci. Pokud si tedy chcete nějaké produkty prohlédnout nebo potřebujete osobní radu, zarezervujte si prosím schůzku v našem showroomu.

  Zaručujeme vám bezplatnou konzultaci v uvolněné a příjemné atmosféře, kdy se s námi můžete podělit i o ty nejmenší detaily svého vysněného šperku. Pití je na nás!

 • 07Jedinečná zákaznická věrnost

  Jedinečná zákaznická věrnost

  Opravdu věříme, že skutečné přátelství je navždy, a tak také jednáme s našimi zákazníky. Samotný nákup je pouhým začátkem našeho vztahu a rozhodně chceme, aby trval i nadále. Budeme vám pravidelně posílat speciální nabídky a jedinečné slevy. Pořádáme pro vás stovky různých soutěží a pokud se stanete naším fanouškem na Facebooku, můžete získat šperk jenom za to, že nám tam necháte svůj komentář.

  A to jsme ještě ani nezmínili to, že za každého kamaráda nebo známého, kterého k nám přivedete, vás zahrneme dárky a kredity pro další nákup v našem obchodě.