Naše hodnoty

Sdílíme naše znalosti

Je logické, že nákup šperků se neodehrává každý den. A jestliže se má váš klenot stát také investicí do budoucna, vyžaduje jeho výběr uvážené rozhodnutí a určitou orientaci v klenotnické terminologii. A od toho je zde naše Nápověda, na kterou jsme opravdu pyšní. Pomůže vám vyznat se v jednotlivých druzích drahokamů a jejich brusech, barvách, ale i v tom, jak šperky kombinovat a pečovat o ně.

Nic před vámi netajíme

Abyste vašeho nákupu u nás nelitovali, poskytujeme vám předem maximum informací o našich produktech. Dozvíte se tak detaily o váze, rozměrech, parametrech a původu diamantů či drahokamů. Samozřejmostí jsou také certifikáty od nezávislých gemologických institutů. To vše proto, aby se radost z nového šperku dostavila při každém jeho nasazení, a to i po letech.

Šetříme. Ale ne na kvalitě

Chceme, aby si naše šperky mohl dopřát opravdu každý. Ale rozhodně ne na úkor kvality. Nejnižších možných cen našich produktů dosahujeme tím, že neutrácíme peníze za reklamní billboardy či prodejny v nákupních centrech. Razíme také zásadu „bez prostředníků“, proto nakupujeme drahokamy přímo od dodavatelů a zaměstnáváme vlastní zlatníky a klenotníky, kteří pracují s moderními a efektivními technologiemi.

U nás nakoupíte i z gauče

Záleží nám na tom, abyste se při nákupu šperků cítili komfortně. Víme, že si potřebujete prohlédnout všechny produkty do detailů a mít čas i klid na rozhodování. Takové pohodlí vám nabízí právě vaše pohovka a počítač nebo mobil. Pokud budete potřebovat poradit, na jedno kliknutí se spojíte s naším klenotnickým poradcem, který je připraven kdykoli pomoct.

Slovo “nejde” neznáme

K našim šperkům, stejně jako k jejich nositelům, se snažíme přistupovat individuálně. Žádná masová výroba, zkrátka originál každým coulem. Rádi vám zakoupený klenot upravíme na míru, změníme velikost nebo typ drahokamu. S nadšením také zhmotníme váš nápad a přeneseme jej z papíru či hlavy do skutečnosti.

Sázíme na lidský přístup

Naši práci znáte z obrazovky počítače nebo telefonu. Reálně za ní stojí spousta nadšených jedinců s týmovým duchem. Jsou to lidé, kteří vám ochotně pomohou s výběrem toho nejlepšího kousku, ať už osobně v showroomu nebo přes e-mail, chat či telefon. A nezapomeňte se pochlubit svým novým přírůstkem na sociálních sítích, abychom se mohli těšit s vámi!