Topazová srdíčka ve stříbrných náušnicích Hania

Přátelství, to je někdy víc než láska. Občas postačí malinký náznak a hned dokážete vykouzlit úsměv na rtech. Dárek ve formě modrých srdíček můžete darovat kdykoliv. Nezáleží na dni, na příležitosti či situaci. Projevte náklonnost stříbrnými náušnicemi s topazy a vychutnejte si záblesk překvapení v očích obdarovaných.
2 630 Kč

 • Doživotní záruka
 • 60 dní na vrácení zboží
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zdarma
 • Luxusní krabička

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Můžete se na nás spolehnout

Stříbrné náušnice s modrými drahokamy

Sto lidí a sto různých nápadů

Sto lidí, sto nápadů a odlišných názorů. Máte vysněný typ náušnic a nikde ho ne a ne najít? Svěřte se nám a my už se o to postaráme. Váš sen přetvoříme do reálné podoby. Vsadíme drahokamy nebo upravíme zapínání podle vašich představ. Nic není překážkou, právě naopak! Rádi přijímáme nové výzvy. Budou vaše náušnice tou další?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníky

Vlastní dílna a zkušenosti

Profesionálové na svém místě? To jsou Eppi zlatníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří pracují v naší vlastní dílně. Potřebujete něco jedinečného? Kombinací moderní technologie 3D laseru a precizní ruční práce nemůže vzniknout nic jiného než epický klenot. I proto jsou všechny naše šperky se zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazem

Naši zásilku si nespletete

Představte si… Rozbalujete papírovou krabici a v ní nacházíte luxusně zabalený voňavý balíček převázaný saténovou stužkou a kolem spoustu dárečků pro radost. Počkejte chvilku. Sny přece nevoní. Jenže tohle není sen, takhle vypadá Eppi zásilka. Myslíte, že si na takové rozmazlování zvyknete?

Podobné produkty

 • Stříbrné náušnice s modrými topazy Amodini
  • - 25 %

  Stříbrné náušnice s modrými topazy Amodini

 • Topazové náušnice ve tvaru srdce Jaione

  Topazové náušnice ve tvaru srdce Jaione

 • Stříbrné náušnice s londýnskými topazy Steve

   Stříbrné náušnice s londýnskými topazy Steve

  Doživotní záruka

  Doprava zdarma

  Luxusní balení

  60denní záruka vrácení peněz