Recenze zákazníků
Heureka recenze
4.9
Google recenze
4.7
-
Perfektní servis. Krásné šperky.
-
Požadovaný produkt byl dodán s odstupem, na který jsem byl velmi milým způsobem upozorněn telefonicky, vše dopadlo k mojí spokojenosti.
-
Jednoznačně doporučuji, nápadité šperky i náhrdelníky, zajímavé kameny a velmi příznivé ceny.
rychlost vstřícnost personálu
nutnost objednání se na určitý čas
-
Vse krasne, nadherne zabaleno (zdarma), s podekovanim a malym darkem. Moc mile.
-
výborná komunikace s obchodem, velký výběr šperků
delší doba dodání
-
Přehledné stránky Zajímavá nabídka zboží Velmi příjemný customer service Perfektní komunikace Možnost vyzvednout zboží v showroomu Možnost nechat si zboží zaslat domů Detailní popis zboží Ekologické šperky Zboží skladem je možné mít druhy den
-
Mohu jen vrele doporucit. Vse bezelo jak po dratkach
Siroky vyber sperku Sperky pro vsechny generace Osobni pristup ke klientovi Krasne zabaleny balicek vcerne podekovani a darecku
-
Příjemné prostory showroomu v centru Prahy - výborná dopr. dostupnost.
-
Velmi ochotný a příjemný přístup, nádherné a cenově přijatelné zboží.
-
výborná komunikace, telefonát s oznámením expedice, krásně zabaleno s osobním přáníčkem a dárkem, moc milé
-
Velký výběr, krásné šperky, milý přístup k zákazníkovi, vřele doporučuji
-
Pro klientský přístup Kvalitní doprovodné informace
-
První nákup
-
rychlost ochota
-
Úžasné a nápadité šperky. Výborná komunikace. Rychlé dodání.
Jen samé plusy.
-
Velký výběr, neuvěřitelně rychlé dodání, krásné balení, milé jednání
-
Zkušenost dobrá, rychlá, jen pozor, k osobnímu vyzvednutí vydávají věci ve showroomu, kde zřejmě dělají konzultace se zákazníky, takže je třeba se objednat na přesnou hodinu, zavolají. Není to jako v běžných kamenných obchodech, kde člověk přijde kdykoliv, vyzvedne zboží a za 5 minut je venku.
-
super komunikace krásná práce krasné balení
-
Nakupovali jsme zde již několikrát a vždy jsme byli velmi spokojeni. Jednání bylo vždy profesionální, nevtíravé, vstřícné, velmi oceňujeme možnost individuální prohlídky šperků - bez stresu, bez spěchu, bez jakéhokoli nátlaku na nákup zboží. Vše je možné si prohlédnout a vybrat u stolku v milém prostředí. Šperk samozřejmě není třeba při první návštěvě zakoupit - do e-mailu nám přišlo shrnutí na předvybrané šperky, abychom se mohli rozmyslet a pro vybraný šperk se vrátit. Oceňujeme i poučenost prodávajících o nabízeném zboží. Vždy se nám věnovala pozitivně naladěná a milá žena, která byla o nabízeném zboží dobře poučena.
Šperky je možné kromě e-shopu vybírat a objednávat (pokud nejsou skladem třeba ve vaší velikosti) osobně v klidu při osobní návštěvě, na kterou se objednává předem. Tuto možnost oceníte, pokud si chcete šperky dobře prohlédnout, vyzkoušet, poradit se - tak, jako my:) Při nákupu (vsedě u stolku) jste pouze Vy a prodávající, která Vám postupně ukazuje Vámi předvybrané zboží, pomůže Vám případně s výběrem, pokud teprve vhodný šperk hledáte, a v klidu a beze spěchu zodpoví Vaše otázky. A vůbec nevadí, že prostory obchodu jsou dostupné z pasáže výtahem - naopak, je příjemné z ruchu ulice přejít do klidného a tichého prostředí, kde se můžete posadit a soustředěně si vybírat a zvažovat, a přitom nemít pocit tlaku z fronty za Vámi a dojem, že svým váháním a vybíráním někoho zdržujete. Ideální způsob výběru šperku!
-
Příjemné jednání
-
ŽÁDNÝ PROBLÉM
-
zkušenosti velmi dobré, Eppi je v kontaktu se zákazníkem a odvádí dobrou práci, jsem spokojená a objednávám již po třetí.
-
Příště nakoupím opět zde. Nákup vřele doporučuji !!!
Opravdu hezké zboží Dobré ceny Perfektní komunikace, služby a zájem o zákazníka Nádherně zabalené zboží
-
Vše hezky zabaleno, řetízky s přívěsky v hezkých krabičkách, s osobním vzkazem a dárečkem. paní Nela "Customer Happiness Specialist" je velmi milá, ochotná a neuvěřitelně trpělivá! Přívěsek s mapou se mi líbí jak nápadem, tak zpracováním. "Minimalistické" provedení, což je škoda - není moc vidět motiv ani diamant, dle fotografií na webu jsem si představovala čitelnější. Ale i přes tuto drobnou drobnost :-) jsem spokojena a děkuji
-
Rychlost a vstřícnost ,pěkně zabalené a ještě jsem dostal dárek.
-
rychlé dodání
-
Krásné zboží, zákaznicky příjemný brand
Přišlo mi zbytečné posílat kurýrem, když někdy jezdím okolo, a tak jsem se rozhodla, že si zboží vyzvednu. Po objednání jsem byla telefonicky informována, že zboží je již připraveno, ale musím si domluvit schůzku na konkrétní den a čas, což je v před vánočním shonu poměrně složité a nepočítala jsem s tím. Nakonec jsem jela okolo, den před smluvenou schůzkou, a poprosila jsem, zda bych nemohla zboží vyzvednout. Bylo mi řečeno, že není nachystáno a musím přijet druhý den na smluvenou schůzku. Absolutní ztráta času. Pochopila bych, kdybych šla zboží teprve vybírat, ale takhle ne. Nehledě na to, že jsem v objednávce uváděla, jak chci zboží zabalit a paní se mě pak znovu ptala, jak kdybych to nikde neuváděla a musela jsem čekat, až to zabalí. Tuto zpětnou vazbu jsem poskytla také na místě, ale bylo mi řečeno, ať napíšu.
-
Velmi milý obchod. Zboží vždy krásně zabalené s věnováním a malým dárečkem. Na expedici objednávky upozorňují telefonicky. Člověka skoro mrzí, že nekupuje šperky každý den.
-
prehledny eshop vyborna domluva
-
Rychlé vyřízení, ochotná a příjemná obsluha
Viděli jste 660 z 2 287 recenzí Načíst další (30)