Recenze zákazníků
Heureka recenze
4.9
Google recenze
4.7
-
Vše O.K.
-
Skvělý přístup Kvalitní šperky Příjemný personál
-
Skvělá spolupráce rychlé dodání a dárek přišel hezky zabaleny
-
Boží boží boží. Děkuji ❤️
-
Výborná spolupráce personálu.
-
rychlé, seriozní
-
Velmi mile a s láskou babaleno
-
Výrobek vždy k naprosté spokojenosti.
Jen bych asi preferoval to že když nakoupím dostanu třeba voucher se slevou na další nákup, ale většinou ho někde založím a když chci znovu objednat ho nenajdu včas. Bylo by lepší vouchery mít uložené ve svém profilu na webu kde bych si jej zvolil k použití.
-
Oceňuji zákaznický servis. Nespokojenost s minulým nákupem byla řešena a tento nákup hodnotím velmi kladně! Zboží rychle odesláno, krásně zabaleno a produkt je perfektní. Doporučuji
-
Jsem zpokojena a personal je vzdy velice mily a ochotny.
na showroomu lze vse vyzkouset a videt nazivo mily a ochotny personal lze vymenit zbozi za jine zcela bez problemu
kdo si mysli, ze je to jen shop, kam skoci z ulice, vyzvedne a zmizi, ma se na omylu. musi si predem domluvit cas, pak jde pres ostrahu vchodu (musi se nahlasit za kym jde a kam a je proverovan, jako by sel za prezidentem :D)
-
ORIGINÁLNÍ ZBOZI RYCHLE DODANI KRASNE BALENI
-
Rychlá a vstřícná komunikace.
Komunikace
-
Mohu doporučit, i malé chybky jsou ochotně řešeny!
-
Moc doporučuji, rychlost dopravy dle uvedené garance doručení, zboží krásné...ovšem to zabalení to byla taková krása a dokonce i balíček voněl ;)
Překrásně zabaleno, úplně mne to dojalo ;)
-
S obchodem jsem velmi spokojen, komunikace výborná, snaží se vyjít vstříc. Při příštím výběru se na tento obchod určitě znovu obrátím.
-
na základě tohoto mého jednoho nákupu mohu zájemcům doporučit
všechno bylo v pohodě, jsem spokojen
nemám
-
Skvělá komunikace a nádherný šperk. Doporučuji
-
I když byl jeden ze dvou šperků z objednávky vyráběn na zakázku, obchod výborně komunikoval. Ověřili si, zda skutečně vše z vyráběného šperku souhlasí, než jej začnou vyrábět. Zboží bylo i přes výrobu ba zakázku dodáno rychle. Oba šperky jsou krásné.
Výborná komunikace obchodu Šperky jsou moc hezky baleny Šperky jsou moc hezké.
-
Komunikace
-
Jednoduché, velmi elegantní, jemné náušničky dceři krásně sluší.
-
Osobně mne kontaktovali s upřesněním doby doručení Byl jsem informován, jakmile byl šperk doručen na sklad
-
Nakupovala jsem podruhé a jsem velmi spokojená.
-
Velký výběr krásných šperků
O žádné nevím
-
Komunikace i vse ostatni bylo top
-
Lze pohodlně objednat po internetu, popisy sedí, obchod je flexibilní a dobře komunikuje.
-
Ryclé jednání příjemná obsluha
-
Rychlé vyřízení příjemné jednání
-
Rychlost Krásné balení
-
Urcite jsem tu neobednaval naposled ;)
Rychlost Pekne zabaleno Vyrobeno s laskou
-
osobní konzultace milé jednání odborný výkla skvělé ukázky šíroké možnosti úprav šperků vybrali jsme kombinaci různých šperků úpravy na míru bez navýšení ceny
Viděli jste 630 z 2 287 recenzí Načíst další (30)