Recenze zákazníků
Heureka recenze
4.9
Google recenze
4.7
-
Požádal jsem o pozdější dodání, což bylo splněno. Ještě ten den jsem to měl jak e-mailem tak i telefonicky potvrzeno Krabička k řetízku je moc pěkná
-
Jsem nadšená, ráda nakoupím znovu.
Nádherně zabaleno Personalizovaný vzkaz Maličkost pro radost jako dárek k nákupu Krásné a kvalitní zboží
-
rychlá komunikace přehledné webové stránky milý personál na prodejně v Praze, kterou jsem osobně navštívil možnost rezervace schůzky přes webové stránky
-
Skvělý obchod
vše v úplném pořádku, naprostá spokojenost skvělá komunikace, krásné zboží
žádná
-
Rychlost, krása....!!!
Milá obsluha, krásné zboží
-
Velmi rychlé dodání
-
Extrémně rychlá dodací lhůta, krásně zabaleno i s malou pozorností a krásné výrobky. Jsem moc spokojena.
-
Podrobné členění e-shopu! Velký výběr
-
Velmi vstřícný přístup a velký výběr krásných šperků.
-
první zkušenost, zatím všechno ok
-
S obchodem jsem velice spokojená. Objednané zboží bylo doručeno v naprostém pořádku, krásně zabalené s malým dárkem. Moc děkuji.
-
Jssem dlouhodobý a spokojený zákazník. Líbí se mi zde šperků než v jiných obchodech, příjemná je i ochota vyjít vstříc a komunikace. Doporučuji.
-
Jsem váš velký fanoušek. Nakupuji pravidelně ♡
-
Krasny sortiment, příjemná cena, perfektni servis a možnosti, rychle dodání … rada se na vás obrátím znovu
Krásně zabaleno, rychle doručeno, náušnice jsou nádherné přesně odpovídající fotkám a popisu Na stránkách bylo nápsáno jen “přírodní kameny” , velmi mile mě prekvapilo když mi do e-mailu dorazil certifikat pravosti s číslem laboratorních zkoušek
Zapínání náušnic( malé zlaté kruhy) je ostré, konce neopracované, při nasazení jsem si poranila ušní dírku.
-
Skvela komunikace, velmi prijemna slecna prodavacka/zakaznicky support
-
Příjemné jednání Udržitelnost
-
Velmi přátelské, spolehlivé, kvalitní. Je myšleno na každou maličkost.
-
nádherné šperky ochota a vstřícnost
-
velmi osobní
-
S nákupem na Eppi jsem moc spokojená. Náušnice jsou ve skutečnosti ještě hezčí než na fotografiích, takové jsem hledala všude možně a konečně jsem na ně narazila :-) Hlavně za mě velké plus, že jsem si mohla zvolit šroubovací zapínání, barvu kovu i kamene. Výrobní lhůta byla dodržena v tom menším rozmezí, takže velká spokojenost. Objednávka byla moc hezky zabalená a malý dárek k objednávce moc potěšil. Moc se mi líbí myšlenka recyklace kovů, takže v budoucnu se určitě obrátím na toto skvělé zlatnictví.
Krásné šperky Velký výběr Kvalitní zpracování
-
Obchod můžu určitě všem doporučit. Až nadstandardní komunikace, výrobek krásně zabalen a celkově velmi příjemný nákup.
Komunikace obchodu se zákazníkem Krásně a pečlivě zabaleno Bezproblémové dodání
-
Nádherné šperky a skvělý zákaznický servis, doporučuji!!
Kvalita Rychlost dodání
-
Profesionální přístup při telefonickém hovoru.
-
Využiju znova jen jestli nebudu pod časovým tlakem a uvidím něco v akci. Bohužel nejsem spokojen.
Příjemný personál Hezký výběr
Firma před Vánocemi nabrala spoustu zakázek a nestíhá. Telefonicky ověřovala, jestli skutečně potřebuji vánoční dárek na Vánoce. Tovar nesplňoval požadavky byl vrácen na úpravu. Firma se omluvila a ponoukla hezčí krabičku jako omluvu. Místo šperku hledám dva týdny před Vánocemi náhradní dárek pod stromeček jinde, protože poukázka na šperk ve výrobě není to, co jsem hledal.
-
Naprostá spokojenost Zboží dorazilo krásně zabalené, velice rychle a ještě s překvapením určitě objednám znovu a všem mohu vřele doporučit
-
Rychle doručení
-
Rychlost, komunikace, profesionalita
-
Perfektní, spolehlivý, vstřícný. Bez chyby.
Doporučuji zvýraznit velikost výrobků- fotogalerie zkresluje, zdají se být větší.
-
Krasne zabalený dárek podle moji objednávky a ještě byl přiložen pernicek.
-
rychlé vyřízení objednaného zboží
Viděli jste 480 z 2 287 recenzí Načíst další (30)