Recenze zákazníků
Heureka recenze
4.9
Google recenze
4.7
-
produkt super, ale bez řetízku..... proč??? není to úplně levná záležitost, ocenil bych doporučení koupit si k přívěsku řetízek, který je na vyobrazení, všech dost zavádějící..... zavolejte mi, objednám si řetízek
-
Jsem velmi spokojen s celkovým přístupem obchodu k zákazníkům. Určitě jsem zde nenakupoval naposledy. Beru to jako maličkost, ale uvítal bych možnost výběru čisté stuhy bez označení obchodu.
Přidané služby Ručně napsané přání Dárkové balení
-
Velký výběr šperků Luxusní zpracování zásnubního prstenu Balíček dobře zabalen s menšími dárky
-
byl to dárek pro manželku za 40 společných let a moc se jí líbil
-
Šperk jsem si vybírala osobně na pobočce v Praze. Prostředí prodejny je čisté a světlé. Paní prodavačky usměvavé. Když mi přišel balíček od Eppi, čekala jsem malou krabičku se šperkem. Ale přišla mi velká krabice a v ní krásně zabalený šperk v dárkovém balení. A protože se odeslání zboží o 1 den zdrželo (což pro mě není vůbec problém), tak mi přidali ještě krásnou šperkovnici. Balíček mi udělal neskutečnou radost. Děkuji :) Mám krásnou vzpomínku na narození svých dětí.
krásné prostředí prodejny, milá obsluha, v centru města - Praha
-
Rychlé dodání, parádně zabalené voňavé balíčky vždy s milou pozorností navíc a v neposlední řadě oceňuji perfektní webové stránky obchodu. Zboží je pěkně popsané i vyfotografované - i na modelkách, takže si mohu zejm. u náušnic udělat ještě lepší představu o jejich velikosti.
-
komunikace
byť je a bylo se mnou ve věci velmi důsledně komunikováno, termín dodání neodpovídá údajům, které uvádějí na webu
-
V Eppi jsem kupoval zásnubní i snubní prsteny, ale také stříbrný přívěsek pro maminku. S každým mým přáním mi vyšli vstříc a postarali se, abych byl nadmíru spokojený. Eppi můžu jen doporučit, nestalo se mi, že by mě jakkoliv zklamali.
Úžasná vstřícnost Profesionální přístup Výhodné benefity (doživotní záruka, čištění zdarma) Ekologicky a progresivně smýšlející firma
Doslova nemám co vytknout, a to je u mě co říct
-
příjemná komunikace na úrovi, krásné balení
-
Zadna
Rychle jednani, krasne zbozi, pekne zabalene
-
Spolehlivý obchod s krásnými šperky. Komunikace s obchodem velmi dobrá.
-
Naprostá spokojenost.
Naprostá spokojenost s nabídkou, komunikací i s dodáním zboží.
-
Navštívila jsem obchod poprvé a nestačila jsem se divit. Milá paní mě nechala v klidu kochat nádhernými šperky. Nakonec jsem si vybrala krásný prsten. Obsluha úžasná, moc děkuji a určitě se budu ráda vracet . Děkuji Zdeňka
-
Veľmi milý prístup personálu. Pani Kateřina Halíková bola ochotná vždy čo najrýchlejšie vyriešiť každú otázku/požiadavok. Pevne verím že spracovanie a kvalita prsteňa bude rovnako pozitívna.
-
Naprosto skvělý a vstřícný personál v kamenné prodejně.
-
milý a ochotný personál, zajímavý výběr
-
Profesionalni a vstricne jednani. libi se mi design nabizenych sperku.
-
Rychlé vyřízení objednávky
-
Náhrdelník na přání je ještě hezčí než návrh, dárkové balení, komunikace s obchodem skvělá, jsem velmi spokojená, určitě to nebyl poslední nákup. Moc děkuji.
-
Velký výběr náušnice i pro “majitelky malých uší”
Bezchybná komunikace obchodu po odeslání objednávky
-
Hezky zabaleno
-
Rychlost, flexibilnost, vstřícné a příjemné jednání, snaha vždy zákazníkovi vyjít vstříc.
-
Příjemné prostředí, skvělá komunikace! Vyřízeno v termínu.
-
Obchod doporučuji.
moc hezké a originální šperky
-
Skvělá komunikace, osobní přístup, reakce na dotazy v krátkých termínech a vstřícné jednání.
-
Rychlé dodání zboží, které je výborné kvality. Balení bylo velmi vkusné. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti. Šperk již zdobí svoji majitelku, která je nadšená.
-
Osobní přístup úžasně zabalené
-
ok
-
Věnuji se zákazníkům individuálně Hezké prostředí, oddělené boxy Možnost zkoušet vše, poradí,mily
-
Rychlost dodání, kvalita balení
Viděli jste 450 z 2 287 recenzí Načíst další (30)